Skocz do zawartości

Antyradary pytanie


Pawel_Demagog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie zastanawia, czemu BajJorSajd zajmuje sie tylko wyimaginowanym pojazdem pewnego (bylego :?: ) forumowicza...

 

 

to jest wszystko grubymi nicmi szyte :!:

 

heheh gruby, chyba nie jestes zazdrosny :wink: jak bedzie czym to zajme sie czyms jeszcze :) cieplo pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh oglosze konkurs , kim naprawde jest BMS, a admin na podstawie IP potem poswiadczy ;p

 

Filip, zdjecie nie jest w stanie oddac mnogosci mych zalet zarowno fizycznych jak i duchowych :roll: a blondynka ze mnie mentalna, naturalnie tleniona :wink:

 

gruby, nie boj sie , nie czmychne za szybko :lol:

 

 

caluski

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh oglosze konkurs , kim naprawde jest BMS, a admin na podstawie IP potem poswiadczy ;p

 

ajpi :?: takie bezecenstwa spod palcow kobiety :shock:

 

a co do konkursu, to jaka nagroda :?:

 

gruby, nie boj sie , nie czmychne za szybko :lol:

 

ja sie nie boje, bo i tak sie nie ogole :P

 

 

 

ps. a ja zdjecia nie wysle, bo sa na forum nieletni i mogloby sie to zle skonczyc dla ich chorob psychicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh oglosze konkurs , kim naprawde jest BMS, a admin na podstawie IP potem poswiadczy ;p

 

Filip, zdjecie nie jest w stanie oddac mnogosci mych zalet zarowno fizycznych jak i duchowych a blondynka ze mnie mentalna, naturalnie tleniona

noo, to jak mentalnie naturalnie tleniona to................chyba dobrze, nie ? ;) Co do zalet, to nie watpie, ale wypada jakies zdjecie przy swoim autku wrzucic.....tak dla.....rozwiania teorii spiskowej i dla....konsumpcj....kontemplacji!!!! :D

 

 

PS: To raczej nie Pan WB, bo on.......chyba zalet fizycznych nie chce Forumowiczom ukazywac :) a jakby mial byc tleniony, to chyba............ekhm :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz 1 :nie jestem panem WB piszacym ze Stanow :lol:

Podpowiedz 2: nie jestem tez zadna panna z vectry ( kto to wogole?)

Podpowiedz 3 :starozytni grecy wielbili je, Zeus mial kilka peczkow tego czegos :wink:

Nagroda bedzie...nie wiem, cos sie wymysli, nagrod pocieszenia nie przewidziano :P

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie dla Pawełka tacy surowi. Chłopak jak na swój gimbusowy wiek o motoryzacji wie niemało, a co najważniejsze, jego wiedza pozwala mu już teraz wybrać jedynie słuszną markę. Przypomnę choćby kilka cytatów przyjemnie łechczących subaryckie ego:

 

"nie sądziłem, że Subaru to taki ekstra samochód"..."W przyszłości Subaru"... "to i tak nigdy nie będzie to samo, co Subaru"...

"Ale za trochę kupię sobie Subarynke ..."W tedy nie brałem pod uwagę Subaru. Teraz wiem, że to był błąd."..."Dla tego następny samochód, jaki kupie to będzie Subaru."..."przyszłym roku lub za 1,5 planuje kupić Subaru". :lol:

 

Pawełek od początku wydawał się lekko podejrzanym typem (przypomnę choćby pytanie o alarm w sportcoupe) ale jego młodzieńczy entuzjazm wzbudził moją najszczerszą sympatię. Oby szybko powrócił na forum pod nickiem bardziej przystającym do stylu jego wypowiedzi. Może Pawcio14?

 

Ukłony dla ByMySide za klasycznego szach-mata. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forescie, jakbys nie zauwazyl, to od jakiegos czasu uczestniczymy z Filipem D. w konkursie odnosnie ustalenia prawdziwej tozsamoscia BMS. wtracajac tutaj swoja wiadomosc odnosnie samochodow, naruszyles delikatna strukture tej rozgrywki i przez to doszlo do ewakuacji wyzej wymienionej. moze to oznaczac, ze konkurs nie zostanie rozwiazany :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie antyradary nie maja sensu, bo niebiescy uzywaja teraz "pistoletow" i chyba zaden antyradar na to nie jest mocny :D

PZDR, Filip D.

najnowsze anty-radary są właśnie dobrze wyczulone na szuszarki.jako potwierdzenie polecam najnowszy numer Auto-Świata /444/ gdzie jest przeprowadzony test anty-radarów i wg. tego testu najnowsze anty-radary wyłapują "suszarki" nawet z odległosci 2 km.Inna sprawa że najlepszy w teście anty-radar wykrywał fotoradar z odległości zaledwie 200 m a to nie daje zbyt wiele czasu na wyhamowanie:(

Antyradar nie przyda nam się wogóle jak na bagazniku siądzie nam nieoznakowany radiowóz bo takowy nie emituje żadnych fal ,więc anty-radar nie ma pola do popisu...

PS.wsród nowinek policyjnych jest radar laserowy,na szczęście nasza kochana policja jest za biedna na takie cacko:)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że najlepszy w teście anty-radar wykrywał fotoradar z odległości zaledwie 200 m a to nie daje zbyt wiele czasu na wyhamowanie:(

No, ja mialem juz doswiadczenie z bordowym mondeo 2,5 V6 ale w bialymstoku. Gosc jechal za mna chyba z 10 km i wszystko filmowal :x ale jaka frajda potem to ogladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMS, Z Zeusem sprawa jest dość śliska. Jakby ktoś pytał. Bo na pęczki to on miał kobiet, jak wiadomo. METIS, co ją połknął jak podwójna była, a potem mu z tego ze łba Atena w zbroi HYC. Tem,ida, z tą to dopiero napłodził, że o jezu ( nie wiem czy bóstwa można mieszać). Lista kochanek boskich i śmiertelnych jest dość długa, na tyle długa że pewnie w każdym z nas płynie jakaś milardowa część jego krwi. No bo w końcu nikt z nas za swoje praprababcie ręczyć nie może, i co one i z kim robiły, czy ze stajennym czy z Jankielem, czy może z grekiem Achladiotisem...

Więc na pęczki miał on Ten ZEUS kobiet. No ale również zaposiadał w dłoniach swych olimpijskich gromy/błyskawice/pioruny w zależności od wersji i definicji. I ciskał nimi jak popadnie. A wykuwał mu je wiadomo kto, kujon jakiś.

No więc ja już nie wiem czyś ty szybka jak błyskawica, czyś ty biginka jakaś szlachetna, czy kobieta najzwyklejsza, czy może grom co w nas huknie z jasnego nieba????

Wot zagadka BMSości.

Co do wielbienia greków to oni wielbili zasadniczo wszystko, i koziołka porfiriona, i inne takie...

Ogłaszam głoswanie czy BMS to:

1. Biginka

2. szybka jak błyskwica

3. Kobieta zwykła.

Oferty proszę składać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...