Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Logujesz się kontem z gry na stronie http://worldoftanks.eu/, rozwijasz menu przy nicku i tam masz opcję wpisania kodu.

Mam nadzieję, że po świętach będzie działał, bo na dzisiaj skończyłem granie. Szło fatalnie, ale As pancerny w ISU w ostatniej bitwie nieco poprawił humor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopisuję się i ja, jakoś klepię biedę, wyniki też nie za cuda, ale zabawa fajna :)

 

Nikon - NikonPT
Bednarcm - bednarcm
seiken - Z0mbi (przez zero).
Max – Uchalopagos
BelegUS – Nienazwana
Hogi – Hogi1
Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.
brt klon000
SLIWA TomekSTyper
Bednarcm Bednarcm
WHY jebzdzidy85
BIG J LegacyGL
maniutek tabiz
Kogut Urabus4991
pablonas rajniak
pawelszuszu pawelszuszu
Intakwrx Jozefwielki
Langus – Lupicord
po prostu Jarek Jaras170PL
Dymian- Dymian_
imgw
PiotrekMK
pumex1
dacko - b_dacko

Ayo - Ayo81

szamann1- szamann1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj zrobiłem asa pancernego w FCM 36 PAK 40, w połowie bitwy brakło mi ammo (zapomniałem dokupić po poprzedniej bitwie :) ), gdyby nie to byłby lepszy wynik :D. Z wrażenia zapomniałem też zrobić screena :facepalm:


A wygląda to tak: 

Zdobądź więcej doświadczenia w pojedynczej bitwie niż wynosi średnia z najwyższych zdobytych ilości doświadczenia przez innych graczy tym samym pojazdem w poprzednich 7 dniach. 
Średnia dla tego odznaczenia wynosi: 99%


Chyba miałem kosmicznego farta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze mysle, ale po aktualizacji chyba latwiej o ASa bo sie staty kasuja, kilka razy udalo mi sie zrobic ASa w bitwie po ktorej zupelnie bym sie tego nie spodziewal i za kazdym razem bylo to zaraz po updacie.

Szkoda, ze sobie pograc nie moge bo na paru czolgach probuje probuje i nie wychodzi, mimo epickich wynikow od czasu do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon - NikonPT
Bednarcm - bednarcm
seiken - Z0mbi (przez zero).
Max – Uchalopagos
BelegUS – Nienazwana
Hogi – Hogi1
Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.
brt klon000
SLIWA TomekSTyper
Bednarcm Bednarcm
WHY jebzdzidy85
BIG J LegacyGL
maniutek tabiz
Kogut Urabus4991
pablonas rajniak
pawelszuszu pawelszuszu
Intakwrx Jozefwielki
Langus – Lupicord
po prostu Jarek Jaras170PL
Dymian- Dymian_
imgw
PiotrekMK
pumex1
dacko - b_dacko

Ayo - Ayo81

szamann1- szamann1

Mark L.A. - marklamk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

As pancerny w ISU

a gdzie screen

ile dmg trzeba tym na Asa zrobic ? gralem tym i gralem ale Asa nie udalo sie zrobic nigdy

Wczoraj miałem około 3900, co mnie zaskoczyło. Pewnie mało ludzi ostatnio tym gra. Pierwszego w ISU miałem przy 7000 z kawalkiem, ale to daaawno było. Screena wczoraj nie robiłem, bo wynik nie był tego godny ;) Edytowane przez Bednarcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktos te wynalazki z dzisiejszego ostatniego dnia kalendarza ?


3900 to szczerze powiedziawszy sredni wynik jak na ISU, 5-6 celnych strzalow.

chyba cos jest w tej teorii o updatach, oczywiscie gratuluje, M`ki zawsze poprawiaja humor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na T34, lubię grać amerykańskimi HT'kami, więc nie ma co kombinować z Lowe czy FCM 50t ;)

Zarabia nieźle, nawet w sromotnie przegranych bitwach (taka pomidorówka, gdzie miałem 2 strzały, 1 celny za 407hp i potem załatwił mnie e75+GW Panter) przyniosła +6000 bez premium, na KV-3 lub T29 pewnie miałbym sporo w plecy ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uświadomieniu mi, że to wielki błąd udało mi się odzyskać JagdTigera ;) Można coś takiego zrobić poprzez support wg, tylko raz i tylko dla czołgu premium, który sprzedało się w ciągu 2m-cy :D

Gra nim się ciągle krowiasto, ale z załogą z E25 daje radę :)

Z nowo wybadanych, fajnie mi się gra KV-13, niezły medzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale na premki nie trzeba przeszkalac zalogi, mozesz miec zaloge z obojetnie czego tego samego typu i na premce beda zawsze na 100% ja na lowie jezdze zaloga z E100, na JT8.8 z WTE100 itd

Wiem, wiem :) Do tego współczynnik szkolenia załogi 1,5 :)

 

Z premek kupiłem jeszcze Panterę M/10, nie najgorsza, ale papierowa i trzeba grać ostrożniej niż np. kv-13, ten ma bardzo podobną szybkostrzelność, jest lżejszy, szybszy i ma sporo grubszy pancerz, problem jest z nim taki, że trzeba na początku wybadać lepszą wieżę i działo, bo stockowe słabe, no i nie zarabia tak jak Pantera ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...