Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jak mówiłeś ;) Dobra kampa i można coś podziałać jedynie siatka, lorneta i przeładowanie szybsze ;) Na koniec lajt mnie objechał, ale dobili go ;)

post-5454-0-48382300-1454203053_thumb.jpg

 

 


Dzisiejszy dzień weekendowego wyzwania wykorzystany pozytywnie 4:15 zakończona misja :D Choć tyle czerwonych graczy gra, że szok o tej godzinie. Pierwszy raz się z tym spotykam, a gram sporo nocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Choć tyle czerwonych graczy gra, że szok o tej godzinie. Pierwszy raz się z tym spotykam, a gram sporo nocą :)

weekend :D

a jak Ci się hel;cat podoba ?

Powiem Ci, że lubię nim grać nawet choć dużo bitew nie mam bo jakieś 200, ale rozbudowany na maks i jestem zadowolony ;) Jak nie jadę na pałe to fajnie można ugrać, a też można korzystać z depresji działa i grać na górach i tylko wieżycze wystawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tez popylam w tanki kompletnie dla zabawy a nie statów. Tutaj zabawa na koncie standard i dość słabym czołgiem:

12188995_979651162078386_536667629561141

Wynik ładny . 

 

Zamiast robić fotki ekranowi wypróbuj taką kombinację : 

 

PrntScr > (open Paint) > Ctrl + v > save as : jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi- zanim polecisz po aparat, zgrasz foto etc. czasu schodzi- a tak pstryk 1 klawisz, a później bezpośrednio jpg na forum- zawsze to na jedną rundkę więcej czasu zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował już grać w armored warfare , warto ?

Ja z kumplem przesiedliśmy się około 4 miesięcy temu z WOTa na Armored Warfare wówczas oczywiście dostrzegliśmy znaczną przewagę na korzyść AW w stosunku do WoTa. Ale szczerze, pograliśmy 2 miesiące i po tych 2 miesiącach nie chciało już nam się jechać nawet jednej bitwy. Nie powiem, gra jest "dobra" łatwo i przyjemnie się w nią gra, ale moje zdanie jest takie, w tej grze nie czujesz, że jedziesz czołgiem. Działo jakoś lekko "plumka" oddanie strzału i jego przyjęcie przypomina odgłos spadającego łańcucha w rowerze co najwyżej. Ciekawa dynamika pojazdów ale to tylko przez to że czołgi w AW są "nowoczesne" więc nie wleką się 20km/h. Jeśli chcesz wrażeń z prowadzenia czołgu graj w WoT, jeśli wybierasz szybszy progress w grze kosztem wrażeń z gry wybierz AW. My po 2 miesiącach grania w Armored Warfare wróciliśmy do WoTa i okazuje się, że pomimo niedociągnięć WarGamingu i tak gra się w WoT lepiej niż w AW :) Pozdrawiam!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z promocji świątecznej założyłem konto w AW żeby dostać Type-59 (taki pstryczek w nos dla WG ;) ). Zagrałem nim 3 bitwy i odinstalowałem grę :)

Konto może się kiedyś przyda ale na razie zostaję przy WoT. Nie umiem wyjaśnić dlaczego ale nie czuję AW. Dla mnie jest jakaś abstrakcyjna. Do tego jest tam inna fizyka pocisków i np jakiś mały piździk strzelający z HE może odparować duży czołg, podobnie dynamika pojazdów - momentami czuje się jak w Need for Speed ;)

Z plusów to oczywiście grafika i większe mapy (przynajmniej te które widziałem podczas 3 bitew ;) )

 

Jak na razie - to nie dla mnie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na razie - to nie dla mnie :)

ja też nie gram. Mam dużą część drzewka w WOT porobioną i mam duży wybór czym grać. Zaczynać od zera? eeee.... nieee....

 

 

 

kto sie przymierza do misji na premkowego meda brytyjskiego ?

a co ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na razie - to nie dla mnie :)

ja też nie gram. Mam dużą część drzewka w WOT porobioną i mam duży wybór czym grać. Zaczynać od zera? eeee.... nieee....

 

 

 

kto sie przymierza do misji na premkowego meda brytyjskiego ?

a co ma być?

 

 

stara X`tka medowa FV costam bedzie teraz premka VIII tieru, ale zeby ja dostac trzeba miec centuriona AX nowego i natrzaskac troche dmg

a tak ma wygladac nastepca WT E100 ktorego maja wycofac

 

grille_15_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.... WT E 100 mam - ale rzadko grywam. A może ostatnia chwila na to.

ja grywam, beznadziejny wspolczynnik kamo plus wszyscy wala w kopulke i przewaznie od razu rozwalaja dzalo albo celowniczego,

ciekawe czym ten nowy wynalazek zaskoczy.

tutaj wiecej o maratonie na fv4202

http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/mission-marathon-fv4202p/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja grywam, beznadziejny wspolczynnik kamo plus wszyscy wala w kopulke i przewaznie od razu rozwalaja dzalo albo celowniczego, ciekawe czym ten nowy wynalazek zaskoczy.

Fakt, że czasem mam wrażenie, że jest widoczny dla wszystkich jak Wieża Eiffla  ;)

 

 

 

tutaj wiecej o maratonie na fv4202

Na Brytolach dobrze mi się gra Cometem. I chyba tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na razie - to nie dla mnie :)

ja też nie gram. Mam dużą część drzewka w WOT porobioną i mam duży wybór czym grać. Zaczynać od zera? eeee.... nieee....

 

 

 

kto sie przymierza do misji na premkowego meda brytyjskiego ?

a co ma być?

 

 

stara X`tka medowa FV costam bedzie teraz premka VIII tieru, ale zeby ja dostac trzeba miec centuriona AX nowego i natrzaskac troche dmg

a tak ma wygladac nastepca WT E100 ktorego maja wycofac

 

grille_15_6.jpg

 

Zbierałem na niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ayo,za mało spota było ;)

 

A zarobki jak na ruskich medach :)

 

Właśnie mam dylemat bo zostało mi kilka bitew do zebrania wystarczająco dużo expa na T62A/Ob140 - no i nie wiem który wybrać. One są tak podobne, że pozornie łatwa decyzja stała się mega trudna :)

 

Ma ktoś oba i może porównać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Właśnie mam dylemat bo zostało mi kilka bitew do zebrania wystarczająco dużo expa na T62A/Ob140 - no i nie wiem który wybrać. One są tak podobne, że pozornie łatwa decyzja stała się mega trudna   Ma ktoś oba i może porównać?
 

mam z tej linii T54 i T62A/Obj.140. Załoga po 3-4 perki.  

Lubię nimi grać, bo dobry pluton zestawiony z 3 takich medów robi niezłą rzeźnię.

Jeśli chodzi o różnice - to naprawdę nie odczuwa się jakoś wyraźnie.  Kupiłem najpierw T62A, później dokupiłem Obj.140. Subiektywnie - tym drugim lepiej mi się gania, ale dlaczego? Nie potrafię wyjaśnić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...