Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

ja akurat na WOTa nie narzekam, chociaz juz nie gram tyle co kiedys, zbijam gwiazdki na tym co expie, ale tez nie wszystkim i pare bitew extra jak jest z kim zagrac w plutonie. czasami losowania bywaja zadziwiajace, czasami pociski znikaja itd ale zasady sa w miare klarowne.

WOWS na tym etapie jest niedopracowany imho i niech inne jelenie w to graja poki nie nabierze to sensownych ksztaltow.

najbardziej mnie wkurzalo jak w poblizu wysp statek zaczynal mi sam skrecac, mialem juz obmyslona jakas akcje, wyskoczyc zza wyspy, odpalic torpedy i sie chowac a tu nagle statek sam skrecil i wbil sie w wyspe, od razu zbieralem salwe i po grze.

najwiecej gralem niszycielami, dorobilem sie VI US i VII JPN i bywaly epickie bitwy ale wiekszosc to miazga jak sie juz dostalem w zasieg krazownikow, zwlaszcza amerykanskich przed ktorymi nie bylo nawet jak uciec.

aczkolwiek sam zamysl jest calkiem ok, poki co, podoba mi sie zroznicowanie jednostek japonskich od amerykanskich, ciekawe czym beda sie wyrozniac kolejne nacje. no i balans mocno do poprawki.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

grywa ktos jeszcze ?

widuje Pablonasa od czasu do czasu online ;)

slyszalem, ze wyszla nowa konkrencyjna gra Armored Warfare, poki co w fazie testow, podobno w miare.

WOWS olalem calkowicie i wrocilem do WOTa, wyexpilem w koncu Obj 263, Focha155 (poki co brak kasy na zakup) i zakupilem francuska arte IX tieru, wrazenia bardzo pozytywne, marnie bije, ale laduje i skupia bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

grywa ktos jeszcze ?

grywa :)

 

 

 

wyexpilem w koncu Obj 263

a ja z ostatnich: Obj 268, T110E4, T110E5. Odkupiłem też T67, Marder 38T i na obu mam fun i duże WN8 :) 

Z premek - Kanonenjagdpanzer i T54 First prototype. Ale tym drugim staty tragiczne (w odróżnieniu od T-54) - 10/10 gier w plecy. Myslałem, że gorzej niż HT No VI być nie może.... a jednak...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

T54 First prototype

a to dziwne, czolgu nie mam, ale tyle co mi krwi napsul odbijaniem to moje ;)

 

Może to wina MM, bo zawsze mnie rzucało na sam dół listy i zawsze na top tiery :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z premek - Kanonenjagdpanzer i T54 First prototype. Ale tym drugim staty tragiczne (w odróżnieniu od T-54) - 10/10 gier w plecy. Myslałem, że gorzej niż HT No VI być nie może.... a jednak...

Jakie wrazenia z KanJag? Bo ja jestem pozytywnie zaskoczony. T54 1st chyba sobie daruje. I tak gram glownie e25, Kanonnen Jag. i Grillem. Innymi sie mecze. ;) Edytowane przez citan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

T54 1st chyba sobie daruje

A niesłusznie. Świetny czołg. Jak rzuci na VIII to jesteś jak mały IS3. Technika podjazd do wroga aż do kontaktu i nie są w stanie przebić, często nawet z golda. Do tego niezła celność, szybki reload i teraz jeszcze dostał buffa do penetracji na APkach - słowem, jest lepszy niż type59. Jeden minus to stosunkowo wolny z małym maxem (40 km/h).

Ludzie boją się X tierów ale raz, że rzuca rzadko (na 200 bitew ok 20 razy na X, musiałbym sprawdzić moje notatki) ale nawet jak rzuci to też idzie swoje HP spłacić a dodatkowo jest wtedy w cholerę expa.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przypominam, ze w sobote, niedziele i poniedzialek x2 za kazda wygrana ;)

pozniej do 17 x2 PD dla zalogi i do 24 50% na przeszkalanie, przydatne jak ktos przeszkala zaloge za zloto albo chce zresetowac perki

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

T54 1st chyba sobie daruje

A niesłusznie. Świetny czołg. Jak rzuci na VIII to jesteś jak mały IS3. Technika podjazd do wroga aż do kontaktu i nie są w stanie przebić, często nawet z golda. Do tego niezła celność, szybki reload i teraz jeszcze dostał buffa do penetracji na APkach - słowem, jest lepszy niż type59. Jeden minus to stosunkowo wolny z małym maxem (40 km/h).

Ludzie boją się X tierów ale raz, że rzuca rzadko (na 200 bitew ok 20 razy na X, musiałbym sprawdzić moje notatki) ale nawet jak rzuci to też idzie swoje HP spłacić a dodatkowo jest wtedy w cholerę expa.

 

tez sie skusialem na ten wynalazek, mega zamulasty i ciezko nim grac jak t54

poki co to taki t44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Jakie wrazenia z KanJag?

KanJag - z przewagą pozytywnych gier i dużego dmg za każdym razem. Kredyty ładnie nabija.

 

Ostatnie nabytki:

- M46 Patton KR

- Skoda T40

- Panzer M58 Mutz

 

Na razie za mało gier, żebym się wypowiadał.

 

- Scorpion M56 - duży fun. Duży dmg, dużo kasy zarabia. Szybki, z dużym wychyłem działa. Minusy - papierowy pancerz.

Koniecznie kammo i załoga z tymże perkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pumex1, Co do scorpiona to się zgadzam papier, że szok :(

 

Ale mnie dziś szlak trafia bo przez misję na 3x zestaw duży naprawczy wieśniaki dobiją ciągle czołgi :D Szlak mnie trafia bo doję całego i naglę bach i dobiją jakiś burak :D

Skodą T40 można ładne wyniki robić, ale trzeba trochę ogarnąć czołg według mnie choć całkiem nie źle i da się trochę poodbijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do scorpiona to się zgadzam papier, że szok :(

 

on ma.... 1mm pancerza :blink: czyli parę kartek papieru.

Ale jak dobrze się schowasz i masz kamo - to dmg po 2-3k jest powtarzalne :)

 

 

 

Ale mnie dziś szlak trafia bo przez misję na 3x zestaw duży naprawczy wieśniaki dobiją ciągle czołgi

a ja jestem w hotelu gdzie pingi skaczą 50-999 :( gra się beznadziejnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...