Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czy jest sens, skoro już "niedługo" odkryję T32?

Jest sens własnie dlatego, że odkryłeś T32 ;)

 

Ilu perkową masz załogę na amerykańskich HTkach?

 

Inna sprawa, że T34 to nie jest znowu taki super czołg :) No i pamiętaj, że na X tiery go rzuca. 


@@brt, jaki masz nick w grze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pablonas, Jeszcze brakuje mi jakieś 170k xp do okrycia, dlatego pisałem "niedługo" :biglol:;) Z premek dobrze zarabiających myślę też o Lowe i FCM 50T(tego na 9 rzuca max).

Ale jak będzie T59 w kalendarzu to też się chyba na niego skuszę ;)

Załogi mam na razie jedno perkowe i to też nie do końca pełne perki - około 90%

Nick: klon000 - uprzedzam, pomidor :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba odswiezyc liste graczy forumowych, jakos wczesniej byla.

ja gram Lowem od czasu do czasu i jest ok, troche nijaki i nudny ale zdazaja sie fajne bitwy, pierwszy na ktorym zdobylem kolabanowa.

FCM to dzisiaj nie wiem jak mozna bylo za ten czolg zaplacic, w miare chyba szybki i szybkostrzelny ale totalny papier.


Nikon - NikonPT
Bednarcm - bednarcm
seiken - Z0mbi (przez zero).
Max – Uchalopagos
BelegUS – Nienazwana
Hogi – Hogi1
Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.
brt klon000
SLIWA TomekSTyper
Bednarcm Bednarcm
WHY jebzdzidy85
BIG J LegacyGL
maniutek tabiz
Kogut Urabus4991
pablonas rajniak
pawelszuszu pawelszuszu
Intakwrx Jozefwielki
Langus – Lupicord
po prostu Jarek Jaras170PL
Dymian- Dymian_
imgw
PiotrekMK
pumex1
dacko - b_dacko


no i afkors ja Ayo81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@brt,nie wiem czy jest sens Tobie VIII tierową zarabiaczkę kupować. Dojdź do T32 i zacznij kolejne linie - przy okazji ucz się grać. Ja zaczynam coś rozumieć z tej gry od mniej więcej 5-6k bitew. Gdybym kupił zarabiaczkę wcześniej byłbym tylko obciążeniem dla swojej drużyny. A ja nadal jestem mocno średnim graczem.

 

Kolejna rzecz - niskie tiery nie wymagają konta premium więc faktycznie grasz za darmo. Od VIII tierów cięzko jest domknąć budżet bez premki, nawet mając "zarabiaczkę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikon - NikonPT Bednarcm - bednarcm seiken - Z0mbi (przez zero). Max – Uchalopagos BelegUS – Nienazwana Hogi – Hogi1 Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki. brt klon000 SLIWA TomekSTyper Bednarcm Bednarcm WHY jebzdzidy85 BIG J LegacyGL maniutek tabiz Kogut Urabus4991 pablonas rajniak pawelszuszu pawelszuszu Intakwrx Jozefwielki Langus – Lupicord po prostu Jarek Jaras170PL Dymian- Dymian_ imgw PiotrekMK pumex1 dacko - b_dacko no i afkors ja Ayo81

Mark L.A. jako marklamk2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiam się na czołgach którymi lubię grać. Nie expię na hurra byle wyżej. Zatrzymałem się na VIII tierach - dwie IX mam wyekspione ale nie kupuję. Nie chcę grać za często z X. Tam za dużo koksów gra + wściekłe wszystko przebijające medy, a ja głównie linie ciężkich robię + TDki (RHM + SU-85 + mój ukochany AT2 z którym nie umiem się rozstać :P ). Teraz leci druga linia TDków niemieckich. Aaa no i na Hellcacie się zatrzymałem w US TD. Załogę do T67 na V tier przewaliłem i mam zabawkę :)

 

W ogóle nie gram lightami (chociaż powoli zaczynam francuskie), a jak wiesz lighty zabijają WN8 bo nie liczy się spot. Znaczy liczy ale nie jakby wszyscy tego chcieli ;) Sam wiesz, że WN8 najlepiej rośnie na czołgach które się lubi i które zadają dużo DMG no i muszą być wymaksowane.

A jak już dobiję do zielonego koloru (chyba ze 150 czy 200 WN8 brakuje) to zacznę grać jak typowi zbieracze statów i zacznę jeździć z goldem załadowanym po dach :P;)


Jak kupię teraz po zniżce AT15A i SU122-44 to pchnę w końcu dalej TDki brytyjskie i ruskie. No i może niemieckie medy i ciężkie (kupię Panterkę/M10). To wstyd, że po 8k bitew nie grałem jeszcze Tygrysem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie zielenieje chyba powyzej 1300 wn8, ja mam 1286 i jestem ciagle zolty. wn8 najlepiej podbijac tdkami wyzszych tierow, czasami jak mnie najdzie na granie t1 albo innym pizdzikiem to szybko spada, a odrobic naprawde ciezko.

ja aktualnie koncze viii tiery w drodze na obj263 i focha, ale podobno obie 10tki po nerfach juz takie fajne nie sa. polecam za to T30, swiezo zaczalem, ale bardzo przyjemny czolg. no i oczywiscie calkiem przyjemne t54 w drodze na 62, bo 140 juz zaparkowana w garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brt,nie wiem czy jest sens Tobie VIII tierową zarabiaczkę kupować. Dojdź do T32 i zacznij kolejne linie - przy okazji ucz się grać. Ja zaczynam coś rozumieć z tej gry od mniej więcej 5-6k bitew. Gdybym kupił zarabiaczkę wcześniej byłbym tylko obciążeniem dla swojej drużyny. A ja nadal jestem mocno średnim graczem.

Jeszcze sporo nauki przede mną :)

Ogólnie szkoda by było gdyby gold się zmarnował, a jak teraz nie kupię(za to co mi zostało po kodach na jigtigi) jakichś fajnych premek to pewnie całe złoto rozejdzie się do czasu nowych promocji, więc stwierdziłem, że wydam na premki ;)

Aktualnie widzę to tak, że jeśli chcę iść w Amerykańskie HT to T34, jeśli w niemieckie to Lowe, a jeśli w MT to odpowiednio T26E4 lub Panetera/M10 i oczywiście podobnie dla innych nacji ;) Wtedy zarobię i będę miał załogę.

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu podejscie moim skromnym zdaniem.

graj po prostu i przestan kombinowac, idz na isa7 i bedzie uniwersalnie, dorzuc sobie do tego jakies td'ki np na jgpze100 + jakies medy i ucz sie bo w pewnym momencie przekombinujesz , zniechecisz sie i przestaniesz grac. ja do 10 tys bitew mialem chyba tylko lowa, dopiero pozniej jakos przy okazji promocji zaczalem dokupowac badz wygrywac jakies nowe. majac wiecej premek nie bedziesz lepszym graczem, co najwyzej premium noobem możesz zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak mnie najdzie na granie t1 albo innym pizdzikiem to szybko spada, a odrobic naprawde ciezko.

Według moich obserwacji bzdura... ostatnimi czasy sporo bawię się moim ulubionym PzIC, ELC AMX i innymi low-tierami, WN8 stale rośnie. Nie jest tak łatwo spaść z WN8...

 

 

Co do kupowania premek, konta premium etc. - gram w tę grę od 3,5 roku, dobiłem się do czterech X tierów, rzadko miałem konto premium (w praktyce nigdy go nie kupiłem), moim pierwszym premium tankiem było PzIVS (kupione z żalu po moim znerfionym PzIV, któremu Schmalturma zabrano), grałem nim niewiele. Dopiero w tym miesiącu kupiłem JG88.

 

Bez problemu zarabiałem na to, co potrzebowałem, i szkoliłem załogi - nie mając premium, prem-tanka ani nie waląc z gold ammo. To bujda, że w tej grze - zwłaszcza obecnie - jest to potrzebne do grania na "top tierach". Skoro ja dałem radę wbić VIII, IX i X tier ponad dwa lata temu, gdy ekonomia w grze wyglądała zgoła inaczej (top tiery zarabiały znacznie mniej) i nie zbankrutować - to nie trzeba przewalać fortuny dla WG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gram już ze 4 lata, może dłużej. Ostatnio raczej nieczęsto. Konto Premium mam wtedy, gdy wpadnie mi w łapy jakiś kod ;) Bitew niewiele ponad 6k. Zatrzymuję się na VII/VIII tier i zaczynam odkrywać inne gałęzie ze szczególnym upodobaniem do TD. Zazwyczaj jest tak, że gdy kilka bitew jakąś VIII mam na minusie, wsiadam w niższy tier i odrabiam straty ;) Da się tak grać, ale bywa to irytujące, gdy wielokrotnie z rzędu przegrywa się bitwę zwykle z powodu durnego zachowania połowy graczy. Czołgu Premium nie mam żadnego poza ostatnim z CDA i jakimiś małymi, które przyszły w kolejnych aktualizacjach.

Staty oczywiście są ważne, chyba nawet nie mam najgorszych, ale to nie to powoduje, że czasem zdarza się cała sobotę lub niedzielę przegrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Staty oczywiście są ważne, chyba nawet nie mam najgorszych, ale to nie to powoduje, że czasem zdarza się cała sobotę lub niedzielę przegrać ;)

Bo czasami MM tak ustawi bitwę że grasz nie 15:15 tylko 5:25 ;) i choćbyś był super koksem z WN8 10000 to sam bitwy nie wygrasz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...