Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z zarabianiem na Ferdynandzie? Od dłuższego czasu jeżdżę JPantherą i na nim wychodzi się nieźle. Z drugiej strony wciąż mam (wciąż ulubiony ;) ) ISU-152 i raz wychodzi się sporo do przodu, innym razem można dużo stracić. Ferdynand działa podobnie?

 

ISU gra mi się świetnie, mam go elitarnego celem szkolenia załogi. Przechodzić wyżej? Nie będzie rozczarowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomorze w ogarnięciu tej gry, bo granie po omacku to średni temat.

 

ciężko stwierdzić o co Ci dokładnie chodzi?

jest to szerokie spectrum i można pisać i pisać..

ja zacząłem grać wszystkimi nacjami na gałęziach, które mi podeszły i tak przed siebie. Dopiero od VI tier'a zaczyna się zabawa a wcześniej tylko nauka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomorze w ogarnięciu tej gry, bo granie po omacku to średni temat.

 

Nowo grającym polecam "Szkołę czołgisty" youtubera o ksywie hallack05. Fajnie dość wykłada. A przy okazji sam ma kosmiczne statystyki - ogarnia temat nieźle (:

 

Ja nadal się uczę i szkołę hallacka często oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISU gra mi się świetnie, mam go elitarnego celem szkolenia załogi. Przechodzić wyżej? Nie będzie rozczarowania?

jak wyzej to jak najszybciej na obj268, obj 704 ma to samo dzialo co ISU i rzuca wyzej, 268 fajnie dinguje i co najwazniejsze ma chyba najlepszy wspolczynnik kamu, takze szkolic perki kamu + siatka i mozna byc niewidzialnym. co do kasy to nie pomoge, ale im wyzej tym trudniej.

Kto mi pomorze w ogarnięciu tej gry, bo granie po omacku to średni temat.

na poczatku musisz wybrac sobie linie w ktora chcesz isc, kazda linia jest inna, a kazdy czolg wymaga innego stylu gry, takze na poczatku nic tylko grac i szukac swojej sciezki.

chyba najbardziej uniwersalna i popularna jest ruska sciezka na ISa7.

jak zalezy Ci na statystykach to obserwuj jak graja inni, jak nie to graj czym sie da i ucz na bledach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z zarabianiem na Ferdynandzie? Od dłuższego czasu jeżdżę JPantherą i na nim wychodzi się nieźle. Z drugiej strony wciąż mam (wciąż ulubiony ;) ) ISU-152 i raz wychodzi się sporo do przodu, innym razem można dużo stracić. Ferdynand działa podobnie?

Dokładnie tak - jak to na VIII (i każdym wyższym tierze) - bez premium zazwyczaj wychodzi się na zero przy średniej bitwie, ewentualnie parę k do przodu, przegrana to parę k do tyłu - generalnie, naprawa to już spore koszta, a i amunicja do 128 po 1200 za sztukę robi swoje (acz przynajmniej DMG dobry i penetracja, więc trafienie i przebicie = spory zarobek). Ferdynand jest koszmarem bez działa 128, ale z nim - inny pojazd. Gorąco polecam, urocza bestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam, urocza bestia

gralem ferdkiem i byl bardzo ok, ale tak jak mowisz tylko z wymaksowanym dzialem.

ferdek jest powolny i jest dobrym wstepem do nastepnych tierow, natomiast jakbym mial wybierac ktora VIII jest lepsza to wybralbym JgPantereII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho jak gra ma sprawiac frajde to musi byc premka, od biedy chociaz dobry czolg premium do zarabiania kasy,

w przeciwnym razie ludzie nawet jak dobija do Xtek to nimi nie graja bo nie maja kasy (chociaz bywaja czolgi ktorymi nawet na wygranej bitwie z premka jest sie do tylU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho jak gra ma sprawiac frajde to musi byc premka, od biedy chociaz dobry czolg premium do zarabiania kasy,

w przeciwnym razie ludzie nawet jak dobija do Xtek to nimi nie graja bo nie maja kasy (chociaz bywaja czolgi ktorymi nawet na wygranej bitwie z premka jest sie do tylU)

To się nazywa zachęcani do kupna premki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam premki i mam frajdę z gry. Tyle, że trzeba być cierpliwym :)

 

No i muszę przyznać, że najlepiej gra mi się czołgami 5 tieru (nie dotyczy hellcata który jest fenomenalny, a jest tier 6). Na 5 tierze rzadko rzuca na wyższe, gracze często są nieogarnięci i idzie fajne wyniki zrobić :)

IS mnie na razie rozczarowuje. Żałuję, że zamieniłem Sporta na ISa.

 

Z premium tanków mam Churchilla 3. Wiele sobie po nim obiecywałem ale widać nie umiem nim grać :P bo jak czytam co ludzie o nim piszą i jakie wyniki robią to chyba o dwóch różnych czołgach rozmawiamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporta sie nie zamienia tylko dokupuje ISa ;-)

VI w garazu na kompanie musi byc, tak samo jak VIIImka, takze 3`ki tez nie sprzedaj (jak na zalaczonym obrazku http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60149-world-of-tanks/page__st__175#entry1913836 ) ;)

jak wymaksujesz ISa bedzie fajnie, IS3 to juz w ogole bajka

to na jakie tiery rzuca zalezy podobno od statystyk gracza i samego pojazdu, im lepszy gracz tym wyzej rzuca.

premka/zloto uzywam tylko dla wolnego doswiadczenia i przeskakiwania niektorych czolgow albo maksowania ich na dzien dobry, wtedy gra jest zdedydowanie bardziej przyjemna ;)

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na jakie tiery rzuca zalezy podobno od statystyk gracza i samego pojazdu, im lepszy gracz tym wyzej rzuca.

Biorąc pod uwagę moje staty to jest to brawurowa teoria :P

 

Bitwy ISem z tierami 8-9 są u mnie na porządku dziennym i strzelając działem 122 (ale tym starym) zazwyczaj słyszę "tym go nie pokonamy".

Tak samo grając churchem. Miał być zazwyczaj na górze drabinki, a zazwyczaj jestem na dole i biję się często ze sportami :facepalm: a czasem nawet z tierem 7.

 

Ale może moje małe frustracje wynikają z faktu, że wolę grać na drugim lub trzecim froncie, dlatego największy fun mam TDków. Schowam się w krzaczkach i cierpliwie czekam, a jak mi ktoś wroga podświetli :ph34r: Czołgiem ciężkim raczej nie wypada kampić :P

Hellcat jest super

StugIII to IMO TD nr1 na 5 poziomie

Teraz kupiłem Su-85 ale dopiero zaczynam nim walczyć. Mam jeszcze podstawowe działo. Na beta teście pograłem z działem 85mm i też robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwy ISem z tierami 8-9 są u mnie na porządku dziennym i strzelając działem 122 (ale tym starym) zazwyczaj słyszę "tym go nie pokonamy".

na wyzszych tierach trzeba juz przycelowac w weak pointa, nawet Xtce zdazaja sie rykoszety i na VII. pamietam moja pierwsza bitwe ISem7 i pierwsze 3 strzaly i 3 rykoszety na JgPanterce2.

StugIII to IMO TD nr1 na 5 poziomie

wole S35CA, ma duzy zasieg widzenia, a dzialo spora penetracje

Teraz kupiłem Su-85 ale dopiero zaczynam nim walczyć.

wymaksowane SU-100 jest super, chyba najlepszy TD`ek VI tieru (hellcat to dla mnie med a nie TD), SU-152 troche nudnawe i lepsze z dzialem 122 niz 152, za to wymaksowane ISU to poezja, jak lubisz trzymac sie z tylu to bedzie pan zadowolony z ISU, niestety dluga droga do wymaksowanego ISU.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SU-85 było doskonałe z działem 100mm, nadal go mam, ale z 85 to już nie to samo. SU-100 grało mi się równie dobrze, jak poprzednim i chyba do niego wrócę jako do zarabiacza kasy.

SU-152 grałem zarówno 122 jak i 152. 122 było dobre, dopóki było się na górze drabinki. W przeciwnym wypadku penetracja była za mała do zdziałania czegokolwiek. Dlatego później grałem tylko 152. Przy odpowiednim trafieniu przeciwnik znika ;) Zresztą po przejściu na ISU też używa się tego działa, bo tylko ono jest w stanie coś zrobić przed zdobyciem BL-9/10.

 

Nick jak na forum, tylko z małej litery ;)

Edytowane przez Bednarcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzedzajac pytanie - TAK nudze sie :P

kolejnosc przypadkowa

 

Nikon - NikonPT

Bednarcm - bednarcm

seiken - Z0mbi (przez zero).

Max – Uchalopagos

BelegUS – Nienazwana

Hogi – Hogi1

Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.

brt klon000

SLIWA TomekSTyper

Bednarcm Bednarcm

WHY jebzdzidy85

BIG J LegacyGL

maniutek tabiz

Kogut Urabus4991

pablonas rajniak

pawelszuszu pawelszuszu

Intakwrx Jozefwielki

Langus – Lupicord

po prostu Jarek Jaras170PL

Dymian

imgw

PiotrekMK

pumex1

 

przejrzalem sobie statystyki coniektorych i chyba sie w sobie zamkne bo przy was cienki ze mnie bolek

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon - NikonPT

Bednarcm - bednarcm

seiken - Z0mbi (przez zero).

Max – Uchalopagos

BelegUS – Nienazwana

Hogi – Hogi1

Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.

brt klon000

SLIWA TomekSTyper

Bednarcm Bednarcm

WHY jebzdzidy85

BIG J LegacyGL

maniutek tabiz

Kogut Urabus4991

pablonas rajniak

pawelszuszu pawelszuszu

Intakwrx Jozefwielki

Langus – Lupicord

po prostu Jarek Jaras170PL

Dymian

imgw

PiotrekMK

pumex1

dacko - b_dacko

 

 

dopisalem sie bo tez ostatnio pogrywam :) btw - jest Nas troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon - NikonPT

Bednarcm - bednarcm

seiken - Z0mbi (przez zero).

Max – Uchalopagos

BelegUS – Nienazwana

Hogi – Hogi1

Kaiser_Sowza - Martinez_Suwalki.

brt klon000

SLIWA TomekSTyper

Bednarcm Bednarcm

WHY jebzdzidy85

BIG J LegacyGL

maniutek tabiz

Kogut Urabus4991

pablonas rajniak

pawelszuszu pawelszuszu

Intakwrx Jozefwielki

Langus – Lupicord

po prostu Jarek Jaras170PL

Dymian- Dymian_

imgw

PiotrekMK

pumex1

dacko - b_dacko

 

 

A ja się dzisiaj gorzko roczarowałem.

Kv-1s robi robotę przy maxie, kupiłem IS do stada wiadomo na początku jest kijowo i wtedy zagrałem na znajomym koncie z IX włącznie (spore stado i przekrój)- i gorzka prawda mi w oczy zajrzała: zero fun'u zabawa jak kv-1s- nie wiem jak to wytłumaczyć w ktrótkim poście- ot poczułem, że nie ma do czego dążyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...