Skocz do zawartości

Będzie Saabaru


hwojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Saab 9-2x na bazie obecnego WRXa. Zwykły dostanie 2.5 litra N/A, wersja Aero - 2.0 litra turbo, czyli nic nowego.

 

Pełna informacja prasowa: http://www.saab.com/main/GLOBAL/en/saab_92x.xml

 

Pierwsze doznania:

http://www.autoexpress.co.uk/?news/ae_n ... p?id=41103

 

W obu linkach to samo zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heheheeh no to teraz tylko czekac Lanosa z silnikiem od imprezy i imprezy z zawieszeniem od lanosa :twisted:

 

No bez przesady prosze. Przecież taki mix wcale nie jest zły. Z takiego związku może sie nawet calkiem przyjemne dziecko urodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than nie czepiaj sie, dobrze ze jeszcze w ogole jest ktokolwiek na tym forum piszacy o samochodach

 

Nooooo .........cheba sie obraże !.

Comciudedy, SUBARU to nie tylko samochody. To kawa w SIP, to niekonwencjonalne podejście do życia, to sympatyczne spotkania i właśnie atmosfera na forum. Ile można mówić (pisać ) o kilku modelach samochodów ????? To właśnie Off topic-i tworzą tu niepowtarzalną atmosferę i niepozwalają się nudzić. A zauważ że na tematy samochodowe już się ludzie zaczynają powtarzać.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, zaznaczam, Forum SUbaru zrobilo ze mnie bydlaka na szosie.

Bo kupilem IImpreze i gnam jak durny, wpycham sie, i jestem pajratem dragowym.

Poprawie sie jak nastepowy samochod bedzie defender.

Wtedy tylko bede bez dania racji pasy zmienial i najezdzal zlosliwie na boki innym.

I to forum nasze kochane, wplynelo na mnie w tak poizitiwny sposob.

Dzis przyklladowo, z kataremn i kszalem wiezlem corkie do miasta do szkoly, ale wrocilem juz prawie samolotem.

A dzieki czemu, a dzieki temu ze siedze na forumie i kupilem to auto.

A jakbysta gadali jedynie o wyzszosci evo nad STI to bym tu z nudow zdech normalnie. wyrzygalbym sie jakbym tylko mial o trubo czytac.

Ludzie, zycie to nie tylko olej silnikowy i uszczelki pod glowica. i technika wejscia w zekret na wyzszym biegum, zeby wyjsc na nizszym.

Zycie ma wiele czesci skladowych a to:

Zona

dzieci

teesciowa

pies

subaru

ja

pinionschki

brak pinionschkof

szkola syna

nauczyciele

pan wladza

miller

mnichnik

rokita

brodzik

wilczak

olszowka

CATS

HUSTLERO ( meksykanskie wydanie)

trojkat bermudzki

agentury [proletariatu

i takie tam

kazdy moze taka liste ciagnac bez konca, bo wszystko odtyczy nas, ludzi jezdzacych subarami

i pierdy ze tylko o siedzeniach w sti mozna mowic albo o koloprystyce Justy to se mozna na ksiezyc wyslac, gdyby mialy byc jedynymi tematami potruszanymi przez was.

no chyba ze zamiast mozgow macie flaki podlane mobilem 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam naleze do tych raczej off topicowych forumowiczow, wiec nie mam zamiaru na oftopiczowosc psioczyc, tyle ze czepianie sie ze ktos napisal nowy post odnosnie samochodu o ktorym kiedys tam byla mowa to lekka przesada, SzP HWojtek jest jedna z niewielu osob na tym forum ktora pisze zawsze na temat i do tego zwykle ma racje w tym co pisze... albo przynajmniej utrzymuje taki ton ;) wiec nalezy mu sie respecta (jak mawial Ali G) ;) Waldemarze Biela, nie jest to zadna aluzja do ciebie, gdybym chcial napisac: wynocha z oftopiciarzami to bym tak napisal, a mi jedynie chodzilo o to ze cenic nalezy tych ktorzy dziela sie tutaj swoimi informacjami z zakresu motoryzacji, nie widze sensu zeby wracac do dyskusji "co sadzicie o off topicach" bo zupelnie sie z toba zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno

Co Wam bede mowil, jeszcze trzy miesiace temu dymałem Saabem. To sie musi psuc to nowe. Nie ma bata. Silnie Awaryjne Autodestrukcyjne Badziewie. A srodek na tym zdjeciu mocno saabowski, choc bez tylu guzikow co nowe 9-3

 

Masz rację ja nigdy nie kupię Saaba nawet za pół darmo. Denerwuje też mnie jedna rzecz w Serwisie Mercedes to, że przyjeżdża jakiś gość ok. 10 letnimi myśli, że rządzi i trzeba nad nim nadskakiwać, a ci od BMW to w ogóle. Teraz i tak tylko kupię sobie Subaru, już nie Mercedes tylko Subaru.

 

Ps. Może trochę odbiegłem od tematu.

A co do środka niema, co się dziwić w końcu to Saab!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może widzieliście już te zdjęcia.

 

Podlinkowalim... a wnętrze nie jest z Saaba 9-2x (czyli z Saabaru), tylko z konceptu Saab 9-x (dwudrzwiowego, co widać również po tym, że fotel kierowcy jest odchylany).

Wnętrze Saabaru jest na żywca przeniesione z WRXa. Stąd między innymi uwaga z artykułu w AutoExpress: However, the biggest shock for Saab buyers will come from the interior. Only minor changes have been made to the Subaru cabin, and it's a far cry from the traditional ergonomic design used in the rest of the Saab range.

 

Czekam teraz aż Than Junior - Ajatollah Optymalizacji Wykorzystania Przestrzeni Dyskowej Forum mnie opieprzy za to, że wklejam tutaj tekst, do którego wcześniej dałem linka. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może widzieliście już te zdjęcia.

 

Podlinkowalim... a wnętrze nie jest z Saaba 9-2x (czyli z Saabaru), tylko z konceptu Saab 9-x (dwudrzwiowego, co widać również po tym, że fotel kierowcy jest odchylany).

Wnętrze Saabaru jest na żywca przeniesione z WRXa. Stąd między innymi uwaga z artykułu w AutoExpress: However, the biggest shock for Saab buyers will come from the interior. Only minor changes have been made to the Subaru cabin, and it's a far cry from the traditional ergonomic design used in the rest of the Saab range.

 

Czekam teraz aż Than Junior - Ajatollah Optymalizacji Wykorzystania Przestrzeni Dyskowej Forum mnie opieprzy za to, że wklejam tutaj tekst, do którego wcześniej dałem linka. :evil:

 

Przepraszam każdy się może pomylić te zdjęcie wnętrza znalazłem na jakiejś stronie wraz z innymi zdjęciami.

Te dwa zdjęcia pochodzą z tej samej strony.

Przepraszam za pomyłkę. Ale to nie tylko moja wina tylko tej strony!

TAK było na stronie jakiejś tam.

SORRY ZA WPROWADZENIE W BŁĄD! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...