Skocz do zawartości

proszę o pomoc!!!


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja tak w obawie że w jakimś innym temacie mi nie wyświetli i wówczas nie będę mógł pomóc ;)

to nie pomagaj. A proś o pomoc ;) Ktoś przyjdzie i rozwiąże Twoje problemy ;)

na prośbę, a wręcz nawet rozkaz naszego moda Pumexa, który polecił mi aby odpuścić sobie pomaganie, a jedynie prosić o pomoc, proszę:

 

dzisiaj o pomoc w zrobieniu obiadu - koło 16 by mógł być,

jutro o posprzątanie domu,

w środę o zajęcie się w końcu tematem podłączenia satelity do tv, bardzo chcę to zrobić, ale jakoś od pół roku nie mogę się za to zabrać.

 

 

Planu na kolejne dni jeszcze nie mam, ale na pewno coś się znajdzie w czym moglibyście mi pomóc, albo jeszcze lepiej mnie wyręczyć, więc jakby co sukcesywnie będę dopisywał kolejne punkty, zatem proszę również o śledzenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tak w obawie że w jakimś innym temacie mi nie wyświetli i wówczas nie będę mógł pomóc ;)

to nie pomagaj. A proś o pomoc ;) Ktoś przyjdzie i rozwiąże Twoje problemy ;)

na prośbę, a wręcz nawet rozkaz naszego moda Pumexa, który polecił mi aby odpuścić sobie pomaganie, a jedynie prosić o pomoc, proszę:

 

dzisiaj o pomoc w zrobieniu obiadu - koło 16 by mógł być,

jutro o posprzątanie domu,

w środę o zajęcie się w końcu tematem podłączenia satelity do tv, bardzo chcę to zrobić, ale jakoś od pół roku nie mogę się za to zabrać.

 

 

Planu na kolejne dni jeszcze nie mam, ale na pewno coś się znajdzie w czym moglibyście mi pomóc, albo jeszcze lepiej mnie wyręczyć, więc jakby co sukcesywnie będę dopisywał kolejne punkty, zatem proszę również o śledzenie tematu.

best29_(www.e-gify.pl).gifbest42_(www.e-gify.pl).gifsmiech.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezedura,do śmietnika,zmarnowałeś 47sek. z mojego jakże cennego dnia :lol:
a w pracy nie byłeś?

 

Radek, co na obiad?
właśnie nic :angry: ktoś się nie spisał. Dobrze że będąc w mieście kupiłem sobie jakieś ciastka.

 

Mogę pomóc zjeść :mrgreen:
jakby było co to nie miałbym nic przeciwko, ciastkiem mogę Cię poczęstować, do wyboru z kapustą i grzybami, z jabłkiem, bądź wiśniowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...