Skocz do zawartości

KREW POTRZEBNA / PROŚBA O POMOC !!


siepacz

Rekomendowane odpowiedzi

akcja udana :D ogólnie udało się zebrać więcej niż potrzeba, także piguła w szpitalu była w szoku

operacja zaplanowana na czwartek, oby wszystko skończyło się dobrze

 

dziękuję wszystkim którzy włączyli się do akcji, to dzięki Wam udało się zrealizować plan

brt, hemi112 jak będziecie gdzieś we WRO to zapraszam na browarka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja udana :D ogólnie udało się zebrać więcej niż potrzeba, także piguła w szpitalu była w szoku

operacja zaplanowana na czwartek, oby wszystko skończyło się dobrze

 

dziękuję wszystkim którzy włączyli się do akcji, to dzięki Wam udało się zrealizować plan

brt, hemi112 jak będziecie gdzieś we WRO to zapraszam na browarka :D

 

Super ,że sie udało!!

to juz jutro :excl:

Trzymam kciuki :excl:

Siepacz bardzo mi miło,ze mogłem w jakikolwiek sposób pomóc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można by przypiąć ten wątek a poodpinać kilka nieaktualnych vide akcja serwisowa zima 2012. Więcej osób będzie wiedziało, że można tu o coś takiego poprosić, a i więcej osób krew odda.

Musiałoby być:

- info o osobie dla, której jest dedykowane,

- info o terminie do którego trzeba przekazać świstek,

- informacja od proszącego o osiągnięciu już wymaganej liczby zaświadczeń,

- info o zamknięciu tej konkretnej zbiórki.

Skądinąd jako krwiodawca uważam, że wymaganie takich rzeczy od osób wymagających operacji to granda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ogólny temat dla krwiodawców - gdzie moglibyśmy się np. podzielić doświadczeniami - dla mnie czarną magią teraz jest oddawanie osocza i/lub samych płytek, z czym to się je, kto i kiedy decyduje co pobrać, czy ja sobie wybieram, że np. dzisiaj osocze a innym razem płytki? :rolleyes:

Moglibyśmy też umawiać się na spoty w punkcie poboru, jeśli znalazłoby się kilku klubowiczów - krwiodawców z jednego miasta :D

No i pewnie niektórzy chcieliby prowadzić swoją statystykę na forum ;)

Samo zgłaszanie zapotrzebowania na krew też mogłoby w tym jednym wątku funkcjonować w sposób jaki opisał @przymar (umieścić zasady zgłaszania zapotrzebowania w pierwszym poście).

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę, że przyczyniłem i miałem swój udział w powstaniu tak ważnego wątku :)

tyle dobrego, bo to ważne, aby pomagać innym, bo nigdy nie wiadomo kiedy samemu będzie się potrzebowało pomocy (oby nigdy, ale nigdy nie należy mówić nigdy)

 

co do operacji to generalnie udała się, ale... niestety jest to piepr*****ne "ale", ponieważ okazało się, że ma przerzuty na cały organizm i lekarze dają Zbyszkowi kilka tygodni życia, grozi mu krwotok, rodzinie kazali pozałatwiać sprawy domowe w trybie pilnym, i żegnać się każdego dnia, bo nie wiadomo, czy dożyje kolejnego :(

 

z jednej strony, całą naszą akcję diabli wzięli, a z drugiej, żeby nie poświęcenie wielu osób, nie wiadomo, czy teraz jeszcze żył, wiem że to mocne słowa, ale niestety tak jest prawda

 

cała rodzina jest załamana i prawie nie ma nimi kontaktu, co specjalnie mnie nie dziwi, aczkolwiek chęć pomocy ze strony przyjaciół, znajomych czy postronnych osób na nie wiele się zdaje, gdyż teraz wszystko w rękach osoby dla której wiele osób poświęciło swój czas i wyraziło chęć podarowania cząstki siebie

 

po prostu brak mi słów i szlag mnie trafia, gdy okazuje się, że medycyna jest bezsilna, a człowieka trzeba pożegnać przez jakieś gówniane, małe coś, które za cel istnienia ma wyniszczenia kilku organizmów

 

 

w każdym razie jeszcze raz wszystkim dziękuje i oby kolejna akcja zakończyła się sukcesem (a może i jestem niedowiarkiem, bo i ta skończy się szczęśliwie, bo tylko to nam pozostało... wiara i nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@siepacz, życie nauczyło mnie jednego - nigdy się nie poddawać,

teraz wszystko w rękach osoby dla której wiele osób poświęciło swój czas i wyraziło chęć podarowania cząstki siebie

dokładnie -

ta skończy się szczęśliwie

zapewne wszyscy w to wierzymy, trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!

 

no to moi koledzy forumowicze czas chyba najwyższy aby utworzyć takie coś :)http://www.forum.sub...ratujemy-zycie/

@@hemi112, super wątek, dzięki, sam za mało znaczę w kręgu dawców i w kręgu forumowym i nie śmiałem go zakładać, ale dam znać adminom i poproszę o podpięcie :)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt o jakim znaczeniu w kregu forumowym mówisz ? Chyba nie ma tu osób waznych i ważniejszych,sa tylko zwykli uzytkownicy i uzytkownicy moderatorzy-to jedyny podział.

 

Wracając do tematu-niestety pewne jednostki chorobowe maja to do siebie,że nie ma szans,lub cholerstwo jest takie słośliwe ,że jak w jednym miejscu sie zaleczy to w drugim da znaka :(

Też mam w pracy czasem takie sytuacje,że człowiek ma sprzęt ,wiedze i na nic.. :(

TRZYMAJ SIĘ TAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt o jakim znaczeniu w kregu forumowym mówisz ? Chyba nie ma tu osób waznych i ważniejszych,sa tylko zwykli uzytkownicy i uzytkownicy moderatorzy-to jedyny podział.

tak jest :) zdecydowanie bardziej chodziło mi o doświadczenie w krwiodawstwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...