Skocz do zawartości

BRAK MIEJSCA NA POJEŻDŻAWKĘ W WAWIE


Limak82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Brakuje mi trochę miejsca w Naszej pięknej stolicy, gdzie można by bezpiecznie i legalnie poszaleć samochodem.

Nowe Miasto jest troszeczkę za daleko, a zorganizowanie akcji na Słomczynie wymaga trochę czasu.

Mi brakuje miejsca podobnego do torów gokartowych, gdzie się przyjeżdża, płaci i jeździ.

Zastanawiam się czy czegoś takiego nie stworzyć.

Potrzebuję Waszych opinii- czy to dobry pomysł?

Pozdrawiam

Kamil

post-12654-0-66524100-1358854321_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NMnP cyklicznie chodzi pod młotek i będzie chodzić dopóki nie znajdzie jakiś szejk czy inny cuś, który wpompuje w teren grube miliony Euro.

Teren pod pojeżdżawkę musi kosztować w jakiej opcji by nie był. Za psie pieniądze tego nie zrobisz, jakbyś tego nie kombinował. Ze dwa lata temu ktoś pomyślał, żeby na terenie parkingów Marywilska robić cotygodniowe pojeżdżawki/zawody. Znalazł się jeden z drugim, któremu było za głośno i szybciutko się skończyło.

Moim zdaniem fajnie że chłopaki z Rally Events działają na terenie NMnP, fajnie, że jest Ułęż, Tor Kielce, dobrze, że Czwartek systematycznie organizuje swoje imprezy. Popytaj jego, pogadaj z Vertem, czy Norwegiem powiedzą Ci czemu tam a nie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje miejsca podobnego do torów gokartowych, gdzie się przyjeżdża, płaci i jeździ

 

Proszę: http://rallydrive.pl/page10.html

 

Się przyjeżdża, się płaci i się jeździ B)

 

 

ciekaw jestem kto to kupi jak samego podatku od gruntu jest 1 mln zl.

 

 

To trzeba teren przekwafilifować na teren rolny i brać kilka mln dopłat za nieuprwawianie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje miejsca podobnego do torów gokartowych, gdzie się przyjeżdża, płaci i jeździ

 

Proszę: http://rallydrive.pl/page10.html

 

Się przyjeżdża, się płaci i się jeździ B)

 

 

ciekaw jestem kto to kupi jak samego podatku od gruntu jest 1 mln zl.

 

 

To trzeba teren przekwafilifować na teren rolny i brać kilka mln dopłat za nieuprwawianie B)

 

Myślę, że jakby to było możliwe, to pewnie dawno ktos by już to zrobił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie zapomniałem o tym rallydrive? może zrobilibysmy sobie jakis delikatny spocik z upalaniem ?

ja nawet nie wiedziałem, że takie cuś tam istnieje :biglol: Ode mnie to rzut beretem hm..., tylko czterołapa nie mam pod ręką...

Edytowane przez GISek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny argument coby kolega takie mijesce stworzył oczywiscie jesli ma ku temu srodki i mozliwosci.

 

Czymam kciuki! Nawet jakbys mial kawalek placu gdzie moznaby cos ustawic z kilku slupkow byloby fajnie i bylbym chetny posmigac na probach typu kjs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limak82 - słyszałem jeszcze o takim miejscu dla ścigantów - Cargo czy jakoś tak się nazywa...

 

Nie wiem nie byłem ale słyszałem od kolegi, a on od kolegi kolegi ;)

 

Ale z ciebie zgrywus. Ła ha ha ha

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu znalazłem w WRC info o takim malym prywatnym torze ktory zrobili jacys kolesie na własnym polu. Bylo to za Piasecznem w drodze na Łoś i Tarczyn. Nawet go odnalazłem ale to bylo okolo 4-5 lat temu i za cholere nie pamietam jak tam dojechac. Akurat go przygotowywali do zimy. Byla to czysta amatorka zrobiona traktorem broną itd ;-) ale z tego co pamietam fajnie to wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor (Rallydrive) ma około 1 km długości.

ja nie dałem rady jeździć całej godziny, bo się znudziłem...

 

mieszkam 3 km od toru i słyszałem wiele razy męczenie aut na torze, więc z tym sprawdzaniem głośności to albo nowy temat, albo ściema.

 

generalnie polecam, przyjemne miejsce

Edytowane przez Artur_ZAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...