Skocz do zawartości

Piątek U EMILA 12.05.2006. g:18.00


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

on tego nie zrobi, wiecie dlaczego- to jest to o czym pisałem w poście "ban dla gumy"

jest honorowy!!

Jeśli uważałby, że przegiął- to uwierzcie mi, że by sie do tego przyznał.

Ale został przez was napiętnowany- bez powodu. I dlatego tego nie zrobi.

Nie znam Azraela ale wg mnie wykorzystał swoją władzę trochę przesadnie, a napeewno pochopnie i wogóle źle odebrał słowa gumy.

A pozostali poszli za nim ja w przysłowiowym owczym pędzie.

Dajcie gościowi szansę, bo byłby tu warościowym człowiekiem zwłaszcza z jego wiedzą i znajomościami np na forum techn.

Ja juz go opieprzyłem za te wypow. na temat żarówek, czy coś tam...

WNIOSKUJE o przywrócenie Gumy na forum!!

Azrael- zrób gest dobrej woli!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu, przyjdzcie na spotka w piatek... omowimy sprawe, bedzie drugi mod - WRCfan, przygotujemy petycje... nie ma rzeczy niemozliwych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu, przyjdzcie na spotka w piatek... omowimy sprawe, bedzie drugi mod - WRCfan, przygotujemy petycje... nie ma rzeczy niemozliwych :wink:

 

mi raczej będzie ciężko z uwagi na fakt, że mieszkam w okolicy Limanowej.

Poza tym nie wiem czy guma wogóle będzie- zapraszał mnie na jachty nad Jez. Żywieckie właśnie w piątek.

Poza tym znam chłopa trochę i podejrzewam, że nie przyjdzie- bo nigdy nie pcha się tam gdzie go nie chcą.

Ale przekażę mu, ja również dziękuję za zaproszenie.

Pozdrawiam wszystkich życzliwych, może kiedyś się spotkamy, ale w zasadzie zalogowałem się po to, żeby sprawę przedstawić w trochę innym świetle. Mam nadzieję, że jak guma się dowie, że byłem tu jego mediatorem to mnie nie zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby guma miał coś złego na myśli, bo wyrwanie się na całe forum (Nie trzeba było wiele czytać, aby zobaczyć, że ekipa forumowa jest zgrana \ zżyta ze sobą) chcąc na nim być byłoby głupie, jednak wypowiedz, w stylu "ciekawe czy byłbyś takim cwaniakiem na żywo", moim zdaniem (bez względu na to co miał na myśli) jest przesadą... Gdybym to ja albo ktoś inny z forum tak napisał jestem pewien, że Kubutek odebrałby to jako żart, bo nas zna... Z wiadomości od kogoś nowego, pieron wie jakie zamiary można było stwierdzić. Tym bardziej, że Azi, gumy nie zna, a i my po jednym spotkaniu możemy tak na prawdę guzik o nim powiedzieć... Więc nie dziwie się reakcji Azraela i WRCfan'a, bo "dresów mordobijców" jest sporo a na forum takich nie potrzebujemy... Wychowałem się na Kazimierzowskim i na Centrum D, a teraz mam dobry kontakt z ludźmi z Azorów, więc wiem o czym piszę. Myślę, że tą sprawę da się bez większych problemów wyjaśnić i załatwić rozmową, ale skoro koniu napisał "guma twierdzi, że nie przesadził..." no to sorry... Niech Ci napisze na gg treść swojej wersji, wyjaśni swój tok rozumowania tamtego mail'a do Azrala, a Ty ją tu wklej... Chyba, że nie chce być na forum to trudno, ale Nas ani Moderatorów niech za to nie wini.... :wink:

 

 

Jeżeli guma nie może być na spotkanku u Emila to niech wpadnie we wtorek do GK na "lody" :twisted:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=258924#258924

 

PS. robimy tu straszny OT... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą uchylamy kawałek rombka... odnośnie najbliższego spotkania. Zbiórka jak zwykle 18.00-18.30 i następnie przejazd do miejsca, które już raz było areną rywalizacji spotkania u Emila. Chyba nie trzeba więcej mówić, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal 75, z Juniorem przyjezdzasz ? :D

 

Masz na myśli naszego Juniora forumowego :wink: czy mojego Juniorka? :D

A tak poważnie to raczej Dzidziek zostanie w domu, niech odpoczywa. Obiecałem Mu tylko, że kupię koszulkę Firmową. Mam nadzieję, że będą.

 

Pozdrawiam Cię. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal 75, z Juniorem przyjezdzasz ? :D

 

Masz na myśli naszego Juniora forumowego :wink: czy mojego Juniorka? :D

A tak poważnie to raczej Dzidziek zostanie w domu, niech odpoczywa. Obiecałem Mu tylko, że kupię koszulkę Firmową. Mam nadzieję, że będą.

 

Pozdrawiam Cię. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...