Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, sluf napisał:

Nie działa - odesłali z powrotem - nie było zgody odpowiednich służb na wwiezienie substancji niebezpiecznych :cry:

Jak zawsze wszystko pomyliłeś. Na kontenerze trzeba było oznaczyć, że w środku jest goryl - nikt by nie zakwestionował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

Jak zawsze wszystko pomyliłeś. Na kontenerze trzeba było oznaczyć, że w środku jest goryl - nikt by nie zakwestionował :P

No właśnie tak napisałem - a oni wyjechali z tekstem, że to żaden goryl a Godzilla, i jako taka jest substancją niebezpieczną, radioaktywną i co tam jeszcze - doradzili wysłać potwora do Japonii, ale nie chciałem, żeby zniszczyła fabrykę Subaru... no właśnie! przeca tym bohaterskim czynem uratowałem Subaru, SIP i kogo tam jeszcze - może by tak jakiegoś Subaraka w zamian mi dać - np 22B z numerem 000 co to sobie tam gdzieś stoi bidulek i się marnuje? Mam nadzieję, że @Dyrekcjaczytuje meldunkowy i wzruszony moim poświęceniem nada odpowiedni bieg sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

np 22B z numerem 000 co to sobie tam gdzieś stoi bidulek i się marnuje? Mam nadzieję, że @Dyrekcjaczytuje meldunkowy i wzruszony moim poświęceniem nada odpowiedni bieg sprawie :)

To ja poproszę z numerem 102, żeby transport wyszedł taniej. Aaaa, jestem gotowy trochę zapłacić. Za friko wezmę dowolnego FSTI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

Godzilla to był stwór przerażający, ale niszczył wszystkie złe potwory, więc w gruncie rzeczy był to bohater pozytywny, czego o teściowej, domyślam się, powiedzieć nie można.

Niby tak, ale collateral damage factor jest dość duży, nawet w przypadku Godzilli - więc co z tego, że zniszczy fabryki Hondy, Mazdy, Toyoty czy innego Suzuki, jeżeli przy okazji rozwali fabrykę Subaru?

 

5 minut temu, Guliwer napisał:

To ja poproszę z numerem 102

A zasługi kolegi w ratowaniu fabryki Subaru, poza kupnem Lazurka rzecz jasna, to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sluf napisał:

A zasługi kolegi w ratowaniu fabryki Subaru, poza kupnem Lazurka rzecz jasna, to? ;)

Jakbym zaczął je spisywać to doszedłbym do strony 2000 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sluf napisał:

Niby tak, ale collateral damage factor jest dość duży, nawet w przypadku Godzilli - więc co z tego, że zniszczy fabryki Hondy, Mazdy, Toyoty czy innego Suzuki, jeżeli przy okazji rozwali fabrykę Subaru?

Subaru przecież nie ma fabryki. Subaru wyjeżdżają wprost z góry Fuji, gdzie w jej wulkanicznych głębinach są wykuwane  z metalicznego jądra Ziemi przez japońskie orki -_-

2 minuty temu, Guliwer napisał:

Jakbym zaczął je spisywać to doszedłbym do strony 2000 :biglol:

Mamy czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że pomimo szumnych zapowiedzi kolegi @Guliwer ciągle daleko nam do strony numer 2.000 w meldunkowym :) Najwidoczniej lista zasług Władcy Pluszaków nie jest aż tak pokaźna, albo to skromność nie pozwala Mu się przed nami tymi zasługami pochwalić ;)

 

ps. Podobno na Śląsku śnieg... a w Szczecinie niebieskie niebo i zima pewnie przyjdzie gdzieś tak za rok...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...