Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, WPI napisał:

 

snowboard-cast.jpg

Uszy do góry!

Przynajmniej zawór upustowy jest :P

 

Melduję, że dostałem arcytrudne zadanie do wykonania - zanabyć fajerwerki inne niż zimne ognie... urodziny młodego się zbliżają, a ten skubaniec stwierdził, że "5 lat nie kończy się każdego dnia, więc może byś tatusiu kupił fajerwerki aby uczcić ten dzień" - i jak tu małemu odmówić:blink:

 

 

@elmoobiecana kawa:

 

6386328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... szukam osiołka do roboty, znaczy się samochodu - wymagania - ma być Subaru, silnik benzynowy, automat, duży prześwit, niekoniecznie kombiak (czyli de facto Forek albo XV)... w sumie nic specjalnego - zastanawia mnie tylko jedno, mianowicie, czy świadomy właściciel Forka SH z turbo-padaką 2.5 może nie wiedzieć, co to jest UPG, do tego przy przebiegu 170.000km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

To trochę tak jak z niepokalanym poczęciem ;)

No właśnie :( czyli jednak trzeba szukać wolnossaka, w sumie i tak więcej mi nie będzie trzeba :)

 

ps. A jednak... niepokalane poczęcie, chociaż dość nieprawdopodobne, zrobiło zadziwiającą karierę ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

No właśnie :( czyli jednak trzeba szukać wolnossaka, w sumie i tak więcej mi nie będzie trzeba :)

To nie załatwia sprawy. Może ten 2.5T był tak delikatnie traktowany, że mu się UPG nie przytrafiło jeszcze. Trzeba sprawdzić. W każdym razie przeciwnik jest rozpoznany. Zakup wolnossaka też nie jest wolny od UPG. W moim 2.5 NA UPG już robiłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

W moim 2.5 NA UPG już robiłem

Ja chyba celuję w 2.0 NA - a to jednak pancerne silniki ;) Poza tym Twoje UPG to efekt rozpaczliwych prób dotrzymania kroku Skodom przy ruszaniu spod świateł ;)

5 minut temu, elmo napisał:

Może ten 2.5T był tak delikatnie traktowany, że mu się UPG nie przytrafiło jeszcze. Trzeba sprawdzić. W każdym razie przeciwnik jest rozpoznany

Może i tak, a może jest i tak, że UPG zaraz się ujawni - niby wtedy mam pewność, że jak sobie u Carfita furkę wyfasuję, to będzie jeździła, kto wie, może nawet jakieś 3 lata bez konieczności kolejnego remontu ;) Tylko, że ja chcę mieć osiołka do pracy, co to mnie po różnych okropnych drogach przewiezie, i bez sensu jest wydawanie kilkunastu tysięcy na remont auta wartego może ze dwa razy tyle ;)

Tak, czy inaczej mam czas do marca, więc może coś do tego czasu znajdę... Na razie na czoło wyścigu wychodzi Forek SH 2.0 NA w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

bez sensu jest wydawanie kilkunastu tysięcy na remont auta wartego może ze dwa razy tyle ;)

No nie mów :rolleyes: :facepalm:

2 minuty temu, sluf napisał:

Poza tym Twoje UPG to efekt rozpaczliwych prób dotrzymania kroku Skodom przy ruszaniu spod świateł ;)

Ależ gdzie tam. Do Skód nawet nie startuję :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

No nie mów :rolleyes: :facepalm:

Wiesz kolego, u każdego szaleństwo przejawia się w inny sposób - Ty masz Pannę Piggy i wytrwale podtrzymujesz ją przy życiu - ja mam żonę i wytrwale podtrzymuję ten stan ;) Co więcej, moje szaleństwo objawia się tym, że będąc na The Forum już jakiś czas zamierzam sobie kupić Subaru - sam przyznaj, że to już jest wyższa forma dewiacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sluf napisał:

Wiesz kolego, u każdego szaleństwo przejawia się w inny sposób - Ty masz Pannę Piggy i wytrwale podtrzymujesz ją przy życiu - ja mam żonę i wytrwale podtrzymuję ten stan ;) Co więcej, moje szaleństwo objawia się tym, że będąc na The Forum już jakiś czas zamierzam sobie kupić Subaru - sam przyznaj, że to już jest wyższa forma dewiacji ;)

Czy leci z nami lekarz ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sluf jest fotek xt w automacie do wzięcia w dziale sprzedam. Po wizycie u Edwina i nawet z podtlenkiem.

 

Sam bym go wziął jakbym miał wolną gotówkę. 

3 godziny temu, Aga napisał:

... że w szpitalu czas płynie inaczej :facepalm:

 

Coś o tym wiem. ;)

 

Ostatnio niestety też z tej drugiej strony. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elmo napisał:

Czy leci z nami lekarz ? :D

No tak, meksykańska i us@ańska opieka zdrowotna jest dość podła - lekarz przyda się zdecydowanie ;)

 

4 minuty temu, przemekka napisał:

jest fotek xt w automacie do wzięcia w dziale sprzedam (...) nawet z podtlenkiem.

Kuszące... ale jak już wspomniałem - szukam stabilnego wozidła do pracy, poza tym... po Evo i tak to nie będzie jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemekka napisał:

Jechać może nie, ale toczyć będzie się przyzwoicie. ;)

 

Od przyzwoitego się toczenia mam Mietka i Volvo ;) Osiołek ma się kulać (ale nie kulejąc) przez błota, rowy, rzeki i inne takie bez zbędnego ryzyka zagrzebania się i utknięcia ze mną w środku, skazanego na powolną śmierć głodową...

 

Melduję, że naspamowałem się dzisiaj na The Forum okrutnie (@Aga zna pewnie statystyki), zatem w  poczuciu dobrze spełnionego obowiązku jadę do domu, gdzie będę przekonywał żonę moją kochaną, że 3 auto jest właśnie tym, czego aktualnie najbardziej nam potrzeba (mamiąc przy okazji wizją Zlotu Plejad oraz innymi takimi...) B)

 

ps. tylko jak ja Jej wytłumaczę ten wyjazd do US@A z silną ekipą The Forum?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sluf napisał:

skazanego na powolną śmierć głodową...

Przy Twojej "kulistości" będzie to wyjątkowo powolny zgon :P

 

5 minut temu, sluf napisał:

ps. tylko jak ja Jej wytłumaczę ten wyjazd do US@A z silną ekipą The Forum?

Kup po drodze kwiaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie załatwiłam w szpitalu, 3 godziny siedzenia i czekania na planowy zabieg skończył się otrzymaniem numeru telefonu do Pana doktora :P

 

Będziemy się umawiać na następny raz ;)

Wezmę książkę tym razem :facepalm:

 

Godzinę temu, sluf napisał:

Melduję, że naspamowałem się dzisiaj na The Forum okrutnie (@Aga zna pewnie statystyki)

Jak przekroczysz sto postów na godzinę, to stawiam piwo w tych Stanach :lol: :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sluf napisał:

ps. tylko jak ja Jej wytłumaczę ten wyjazd do US@A z silną ekipą The Forum?

 

A ja jadę? ;) 

Jakbyś potrzebował wsparcia w przekonywaniu, jestem ;) 

 

Bardzo mi się przyjemnie czyta planowanie takich zakupów, jak aktualnie u Ciebie :). Ogólnie byłbym za wolnym ssakiem. One się same nie psują. Ktoś im musi pomóc (najczęściej nie jest to właściciel). I mnie to właśnie spotkało niestety. Popsuto mi forestera przez jakieś nieudolne działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...