Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, elmo napisał:

Podobno. I świeczki noszą ;)

 Są też takie, co noszą uniformy, odznaki i pałki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Fala napisał:

 Są też takie, co noszą uniformy, odznaki i pałki :P

 

To o tej mowa, co miała wczoraj wystąpienie o 20? Uniform był (chyba trochę za ciasny), jakiś emblemat w klapie też miała. Pały co prawda nie widziałem. W sumie.. może i ładna, nie wiem...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, B-52 napisał:

 

To o tej mowa, co miała wczoraj wystąpienie o 20? Uniform był (chyba trochę za ciasny), jakiś emblemat w klapie też miała. Pały co prawda nie widziałem. W sumie.. może i ładna, nie wiem...

 

Nie mam zdania - domyślam się, że chodzi o wystąpienie w TV. A ja TV nie używam od ok. 2004r. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmo napisał:

Ja przytulę dziś browar :D Mam też nowy album In this Moment B)

 

A do mnie dziś dotarły nowe rzeczy Anathemy i Stonesour. Anathema odsłuchana, cudo, polecam :).

5 minut temu, Fala napisał:

 

Nie mam zdania - domyślam się, że chodzi o wystąpienie w TV. A ja TV nie używam od ok. 2004r. :D

 

Można też w internetach śmignąć, ale nie wiem, czy polecać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, B-52 napisał:

nie wiem, czy polecać

Dla spokojności i oszczędności układu nerwowego - nie należy tego oglądać, znaczy w ogóle tv, a wiadomości/faktów itp w szczególności.

 

Dzieci, zwierzątka albo samochód wziąć na spacer. - i to jest jakieś w miarę sensowne zajęcie.

 

Edytowane przez jawert
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jawert napisał:

Dla spokojności i oszczędności układu nerwowego - nie należy tego oglądać, znaczy w ogóle tv, a wiadomości/faktów itp w szczególności.

...bo na świecie się coś dzieje, a my - głupie uje - nic nie wiemy :D :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elmo napisał:

Mój mówił, że cała nauka to fizyka, a reszta to zbieranie znaczków ;)

Chemik by się obraził - a obaj mieliby rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Umyłem Piggy i w Szczecinie burza. Jest moc B)

A furda! Ja umylem dzisiaj oba auta. A do tego okno w salonie (tak, jestem dobrze wytresowany przez żonę moją najżońszą). I właśnie to jest powodem deszczu i burzy w Szczecinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sluf napisał:

A furda! Ja umylem dzisiaj oba auta. A do tego okno w salonie (tak, jestem dobrze wytresowany przez żonę moją najżońszą). I właśnie to jest powodem deszczu i burzy w Szczecinie :P

Myślę, że to umycie okna to powód burzy no chyba że to kumulacja to szykuj sie na lokalne podtopienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niebieskiultras napisał:

Myślę, że to umycie okna to powód burzy no chyba że to kumulacja to szykuj sie na lokalne podtopienia :P

Liczę na nieco inną formę gratyfikacji za mój trud związany z umyciem okna niemiłosiernie wypackanego przez moje dzieciaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sluf napisał:

Liczę na nieco inną formę gratyfikacji za mój trud związany z umyciem okna niemiłosiernie wypackanego przez moje dzieciaki :D

 

Dzieci to docenią- jutro znowu będziesz musiał myć :P Z dwojga złego chyba lepiej niech okno brudzą niż AMG;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, B-52 napisał:

To ja w takim razie umyję jutro żonie XT. Sucho u nas jak cholera.... ;) 

Niech Wam Elmo auto umyje, skoro taki z niego szaman od pogody:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej jest bardzo zmęczony myciem Panny Piggy, więc głupio by było prosić ;). Poza tym mycie niekochanego samochodu może w ogóle nie zadziałać, w sensie jakiejkolwiek magii pogodowej nie wyzwolić. Znaczy, że się nie liczy ;)

Za to jakby jeszcze raz (ale naprawdę porządnie) umył Piggy, to może i w Olsztynie coś by pieprznęło i dzięki temu już nie musiałbym czegokolwiek myć? :D

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że wczorajsze mycie polegało tylko na użyciu myjki ręcznej. Gdybym zabrał wiaderka i gąbki to bankowo mielibyśmy konkretną ulewę. Natomiast polerowanie i woskowanie przeważnie kończy się tygodniem opadów i zalanymi ulicami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...