Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :)

 

nie ukrywam, że niespecjalnie mi się dzisiaj cokolwiek chce, niestety praca sama się nie zrobi, więc zaraz zapodam sobie kawkę i postaram się trwającą od wczoraj niemoc twórczą :)

 

ps. Elmo, a nie masz przypadkiem tam jakiejś kawki z mlekiem?

ps2. tak, tak, pozdrowiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To pytanie powinieneś skierować do sekretarki ;)
jakoś kolega mało uczynny :( to ja mu tutaj sekretarkę użyczam, zarezerwowałem przejażdżkę STI ew. EVO, a on nawet kawy z mlekiem nie chce podesłać :cry: nie ma sprawiedliwości na tym świecie, oj nie ma, no trudno, sekretarka będzie musiała ruszyć zadek:

milk2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry dzień.

 

 

Że kawka

Że zimno

 

Że wniosek o dotacje nie przeszedl i w sumie nie wiem czemu bo opiewał na kwotę 5 tys zl a caly projekt wsparcia to ponad 2mln zl

Trudno trzeba szukac dofinansowania gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej o 500, ale tysięcy ;) a tak, to takimi "drobniakami" nikt się nie będzie zajmował

500 tys tez mało :P

 

Przy zakupie auta ciężkiego potrzeba 900tys-1mln zl

 

 

A wniosek na 5tys byl o dotacje do zakupu deski ortopedycznej torby psp r1 i zestawu szyn Kramera.

 

Wszystko spowodowane tym że w ostatnim czasie dochodzi do mnóstwa potrąceń i wypadków w okolicy i mimo tego ze mamy ludzi przeszkolonych z zakresu kpp jak i 2 osoby które jeżdżą na codzien na eRce to nie mamy sprzętu by nieść pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@niebieskiultras, no to gamonie jesteście ;) trzeba było wystąpić o dotację na zakup ciężkiego wozu bojowego (czy jak to się tam nazywa) z "full opcją" i by było git - do tego, gdybyście go nazwali imieniem JP2 albo Lecha K. to jak nic by dotacja została przyznana :lol:

Z autem sa juz czynione manewry(klepnięta dotacja na 250tys) by kupic wymarzona nowa uterenowiona scakanke :P

I jak dobrze pójdzie to bedzie to 500+ ...

 

 

 

 

KM z v8 pod maską :D

Swoja droga nazwać auto imieniem l.k ? Dziwne chociaż jakiejś miejsce kultu pod osp dałoby rade zrobic :P

 

Podsunę pomysł na następnym "zarządzie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@niebieskiultras, nad patronem dla wozu musicie się poważnie zastanowić - JP2, albo Lech K. to obecnie patroni "na topie", ew. gdybyście w specyfikacji wozu wpisali "antygejowska armatka wodna" albo "patriotyczna syrena alarmowa" to pewnie i Sejm, albo jakiś minister by coś ze specjalnej puli dorzucił :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski nie martw się, w końcu kogoś znajdziecie :) w końcu nie chcecie kupić ciut droższej "drabiny".

Wiesz akurat tym się nie przejmuje. Trudno. Na wiosnę wpadnie kasa z 1%.

Niestety lata zaniedbań poprzedników spowodowały ze 1/2sprzetu wymaga wymiany. Gmina nie może pomoc bo byśmy musieli caly majtek przekazać do gminy(wszystko należy do OSP i gmina nie może inwestować w cos co nie jest jej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przekazanie auta z innej bogatszej jednostki nie wchodzi w grę?

Tylko z państwówki ale oni wymieniają auta raz na x lat a pierwszeństwo maja jednostki z KSRG.

A w gminie jest aż 1 nowe auto. Tak wszyscy jeżdżą autami z konca lat80/poczatku 90 tylko u nas została sie babcia z 71 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem jak się nazywam  :krecka_dostal:


 

 

jakoś kolega mało uczynny to ja mu tutaj sekretarkę użyczam, zarezerwowałem przejażdżkę STI ew. EVO, a on nawet kawy z mlekiem nie chce podesłać nie ma sprawiedliwości na tym świecie, oj nie ma,

Najmocniej przepraszam, ale dziś wszyscy w firmie postanowili sprawdzić, czy uda mi się zmultiplikować :facepalm: 

 

 

sekretarka będzie musiała ruszyć zadek

Przynajmniej sobie popatrzysz ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już nie wiem jak się nazywam :krecka_dostal:
tyś jest Elmo, naczelny Esteta The Forum

 

 

dziś wszyscy w firmie postanowili sprawdzić, czy uda mi się zmultiplikować :facepalm:
naprawdę zastanawiam się, czy nie pracujemy w tej samej firmie ;)

 

 

Przynajmniej sobie popatrzysz ;)
jestem tak zarobiony, że spokojnie mogłaby paradować nago a chyba bym tego nie zauważył :cry:

 

melduję, że właśnie skasowałem 5 stron tekstu i chyba nie dam rady tego odzyskać :angry: ehhh, przynajmniej się piwa dzisiaj wieczorem napiję, jak tylko zamelduję się w hotelu, czyli około 23 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

naprawdę zastanawiam się, czy nie pracujemy w tej samej firmie

Najwyraźniej nie ma znaczenia w jakiej firmie pracujesz, bo wszędzie jest tak samo :unsure: 

 

 

jestem tak zarobiony, że spokojnie mogłaby paradować nago a chyba bym tego nie zauważył

Tu to już przesadziłeś. Ja bym zauważył :D  

 

 

melduję, że właśnie skasowałem 5 stron tekstu i chyba nie dam rady tego odzyskać

To wina sekretarki. Należy jej się klaps ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...