Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrola trzeźwości...i to 50m od wjazdu na teren firmy. Byłem trzeźwy  :D Bałem się, że zmierzyli mi też prędkość dojazdu do pracy, bo dałem trochę w palnik  :ph34r:

najważniejsze, że dałeś w ten palnik co trzeba :P

u mnie "we fabryce" ze względu na upodobania i zwyczaje naszej dzielnej klasy pracującej ochrona bada trzeźwość niemal codziennie, zarówno na wejściu jak i na wyjściu - zatem człowiek sobie w pracy nawet spokojnie popić nie może :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

u mnie "we fabryce" ze względu na upodobania i zwyczaje naszej dzielnej klasy pracującej ochrona bada trzeźwość niemal codziennie, zarówno na wejściu jak i na wyjściu - zatem człowiek sobie w pracy nawet spokojnie popić nie może

Nieludzko was tam traktują - wystąpiłbym o dodatek za szkodliwe warunki pracy (skoda też pod to podpada) ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieludzko was tam traktują - wystąpiłbym o dodatek za szkodliwe warunki pracy (skoda też pod to podpada) ;)
oj tam oj tam, wczoraj był "family day" - kiełbaski, karkóweczka z rusztu, ciastka, napoje i inne takie, no i masa atrakcji dla dzieciaków, więc nie jest źle ;) a badanie trzeźwości mi nie przeszkadza - praca na hali jest dość niebezpieczna, więc lepiej niech ludzie będą trzeźwi - przy wypadkach i tak mamy "ubaw", gdyby jeszcze się okazało, że ktoś był "po spożyciu" to mielibyśmy spore kłopoty - w sumie po co ja to piszę - sam Elmo wiesz jak jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I tak bez piwa ? :cry:
rok temu przedstawiciele ludu pracującego urządzili sobie mordobicie, zapewne zachęceni serwowanym wówczas piwem :facepalm: i jakoś nasi włodarze sobie w tym roku browarki odpuścili ;)

za to w domu, nie chwaląc się, wczoraj uraczyłem się zacnym piwem, albo i czterema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...