Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

przynajmniej pracujesz w jednym języku

 

...chyba niecałkiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itd itd Wielebny :) zaprawdę, powiadam wam, koniec jest bliski, koniec znojnej pracy mojej dnia dzisiejszego :)

już czas, do domu, do dzieci, do żony, do zimnego piwa :)

 

ps. dziękuję Tym z Was, którzy dali zielone pod zdjęciem moich synków - małych potworków - zakładam, że berbecie ujęły Was swym wrodzonym, odziedziczonym po tatusiu urokiem osobistym ;) jak śpią są naprawdę słodcy, jak nie śpią są naprawdę... pomysłowi i absorbujący :lol:

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejanie zdjęć swoich dzieci na otwartym forum wydaje mi się mało rozsądne (to najdelikatniejsze z określeń, których mogłem użyć  ;)).

Żyjemy w takich, a nie innych czasach, niestety w internecie nic nie ginie.

wprawdzie offtop jest dostępny jedynie po zalogowaniu, ale pewnie masz rację - posta wyedytowałem, a za zielone dziękuję raz jeszcze :)

shame on me :toobad::facepalm:

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mahu stówka za poradę się należy ;)

 

Sam kiedyś popełniłem podobny czyn, na szczęście zazdrosna moderatorka szybko usunęła zdjęcie ujawniające pewne szczegóły anatomii mojej żony.

O tyle jestem usprawiedliwiony, że kiedyś była fotomodelką i nawet jakieś archiwalium trafiło do estetów.

Linka nie będzie :huh: jamais.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak, ale z drugiej strony nasze dane są nierzadko bez naszej wiedzy lub "świadomej" zgody tak łatwo dostępne, że bym nie przesadzał.

Np. Zdjęcia i filmy z Plejad, Subariad, imprez przedszkolnych i szkolnych itp itd.

 

Takie czasy. Można próbować z tym walczyć, ale to chyba daremny trud. Natomiast zdrowy rozsądek zawsze warto zachować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mahu stówka za poradę się należy ;)

 

kurcze, a ja głupi myślałem, że to ja, ew. B-52 lub Elmo kasujemy za każdą poradę :huh: człek uczy się całe życie ;)

a odnośnie całej sprawy - nie wstydzę się moich dzieci (przynajmniej tych, o których wiem), żony też nie (chociaż czasami niezła z Niej cholera), ale postaram się nie uszczęśliwiać Was moją prywatnością w sposób zbyt nachalny - wystarczy mi spamowanie w kilku wątkach ;)

Melduję, że spora aktywność jest dziś na EPGL. Antek zrzuca skoczków, "podstawówka" lata..żyć, nie umierać :)

parasole są nienormalni - żeby tak wyskakiwać ze sprawnej maszyny... nie do pojęcia dla mnie to jest zupełnie ;)

jak latała podstawówka, a ja już byłem pan pilot pełną gębą, to zwykle od razu odlatywałem na trasę - niektórzy potrafili wyczyniać najdziksze rzeczy za sterami i często nie mieścili się na niebie :lol:

marudzę, że nikt nie ma nic do zameldowania - chyba trzeba dopić piwo i zobaczyć, jak to jest przespać więcej niż 5 godzin w ciągu dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...