Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy. Dwie rozprawy za mną, a trzecia przede mną. Chyba już za stary na to jestem. Sorki z tzw. góry za podpis bo pewno jakiś będzie. Kawa z automatu jest cokolwiek parszywa, więc i proponował nie będę. :).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas we firmie kawa prima sort :) zatem proponuję i zapraszam :coffee:

...że wietrznie, ale słonecznie, więc całkiem przyjemnie :)

...że kolega przytarł mi samochód na parkingu (szczęśliwie auto służbowe, więc mniej to człowieka boli) - tak czy inaczej lewe tylne drzwi do klepania/malowania :evil:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie zaleta auta służbowego. ;)

 

Pod warunkiem, że nie masz jednoosobowej działalności.

aktualnie mamy zatrudnione jakieś 400 osób, więc nie jest to działalność jednoosobowa ;)

Ibuprom.

jako środek zaradczy na porysowany samochód? dość oryginalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj,mahu,coś mi się nie wyświetlasz w gościach, może to jakoś ustawione żeby admini byli na wierzchu ;)

A w ogóle to skąd wiesz że mam przerysowany zderzak? :o

A ibuprom na dyńkę :P

stachu, bo ja się loguję jako anonimowy ;)

co do Twojego zderzaka to cóż... ludzie gadają na mieście (a pamiętaj, że ze Szczecina jest Grzegorz Jarzyna, - szef wszystkich szefów)

hmmm, tak sobie myślę, że dźwięk pracującego wiertła do zębów (czy jak tam się nazywa to Twoje narzędzie pracy) niezbyt dobrze wpływa na ból głowy - wypłać sobie jakiś dodatek za pracę w szkodliwych warunkach - a właśnie, melduję, że w poniedziałek wybieram się do Twojej koleżanki po fachu na "przegląd okresowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze wiertła nie używałem, tylko nóż; )

A że zderzakiem to dwa lata prawie jadę zrobić po przygodzie w wąskiej Naxońskiej uliczce i dobrze że jestem niewyrywny, bo teraz dołożyłem z drugiej str. i się zrobi cuzamen ;)

 

No i już w poczekalni ktoś czeka....

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny, shame on me, mea culpa, mea maxima culpa - a skoro dzisiaj Środa Popielcowa, to posypuję czerep popiołem i wyglądam miłosierdzia :blush:

ps. w sumie okropna wtopa, ale co tam, pomyłka - jak powiedział niedowidzący jeż schodząc ze szczotki klozetowej :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...