Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

"....Dlaczego GOOGLE dziś,w dniu największego polskiego Święta Niepodległości witają nas biało-czerwonym zgarbionym,starym bocianem z poszarpanymi,pokrwawionymi piórami,..."

Jest MOC! :biglol:

Fajnie ,że Pani poseł będzie z nami 4 lata :)

 

A ja już wiem skąd znam Panią Premier :)

 

e6102f46b9c7ba1799f2510315565e04.jpg

8dd10e6895e9970b8b8f7a09e861831d.jpg

 

...i co wy na to? ;)

 

Eeeeh,młodzi to pewnie nie pamiętają :P

Czy to ten serial, w którym bohaterkę przezywali "Tomek szydełko"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"....Dlaczego GOOGLE dziś,w dniu największego polskiego Święta Niepodległości witają nas biało-czerwonym zgarbionym,starym bocianem z poszarpanymi,pokrwawionymi piórami,..."

Jest MOC! :biglol:

Fajnie ,że Pani poseł będzie z nami 4 lata :)

 

A ja już wiem skąd znam Panią Premier :)

 

 

 

 

...i co wy na to? ;)

 

Eeeeh,młodzi to pewnie nie pamiętają :P

Czy to ten serial, w którym bohaterkę przezywali "Tomek szydełko"?

 

 

Ano,Tomet i Tosia,kiedyś to były seriale...

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jest mi po drodze z linią tego pana i jego czasopisma, ale z tym felietonem ciężko się nie zgodzić:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Pawel-Lisicki-terror-cena-europejskiej-utopii,wid,17975196,wiadomosc.html

rzadko na takich portalach mozna poczytac prawde, generalnie upadek europy bedziemy zawdzieczac lewakom. Wspomniana Francja i kilka innych krajow juz jest przegrana. Ciesze sie ze zyje w takim kraju jak Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie nie jest mi po drodze z linią tego pana i jego czasopisma, ale z tym felietonem ciężko się nie zgodzić:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Pawel-Lisicki-terror-cena-europejskiej-utopii,wid,17975196,wiadomosc.html

rzadko na takich portalach mozna poczytac prawde, generalnie upadek europy bedziemy zawdzieczac lewakom. Wspomniana Francja i kilka innych krajow juz jest przegrana. Ciesze sie ze zyje w takim kraju jak Polska

 

 

Ale cieszysz się od dawna ,czy od ostatnich wyborów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu od dawna, a z porazki PO i SLD bardzo się cieszyłem. Na PIS nie glosowałem jeśli byś chciał wiedzieć. A co do lewaka to na zaczepki nie odpowiadam :)

 

 

 

No dobra,to jeszcze tylko powiedz na kiedy przwidujesz totalną zagładę Republiki Francuskiej? ;)

 

PS.ja też się cieszę,że żyję w Polsce,ale dopiero od 89r. ;)

PS.Fajnie,że nie głosowałeś na PIS ;)

 

Czyli 3x ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna bylo sie spodziewac takiego pytania. wiadomo ze 2-3 jest nie groźnych i nie przeszkadza, bo sie nie wychylaja, ale duza liczba to juz co innego. Bylem swiadkiem zachowan własnie uchodzcow tyle ze czeczenskich i w grupie bardzo szybko zaczeli sie panoszyc i zaczepiac mimo ze byli nie u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna bylo sie spodziewac takiego pytania. wiadomo ze 2-3 jest nie groźnych i nie przeszkadza, bo sie nie wychylaja, ale duza liczba to juz co innego. Bylem swiadkiem zachowan własnie uchodzcow tyle ze czeczenskich i w grupie bardzo szybko zaczeli sie panoszyc i zaczepiac mimo ze byli nie u siebie

 

Aha,czyli nie znasz.

W grupie to każdy silny.Ja kiedy widzę większą grupę rodaków na wakacjach to szybko robię w tył zwrot ;)

 

 Znam osobiście kilku muzułmanów i są jak wszyscy inni ludzie,jedni mądrzy drudzy głupi ;)

 

Ja tam bym nie przenosił bezpośrednio tego co charakteryzuje fanatycznych dźichadystów na uczciwych wyznawców Islamu,których jest na Świecie naprawdę dużo a ostatnio nawet ich liczba przekroczyła liczbę chrześcijan.

 

12208354_10208479728737918_3656515300185

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanie nie są terrorystami. Terroryści to nie ludzie tylko...brak słów. Ja znam wielu muzułmanów, robię interesy z Turkami i nie mogę złego słowa powiedzieć. Problem zaczyna się jak jakiś walnięty Imam zacznie robić pranie mózgów ludziom co całe dnie się nudzą, nic nie robią i dostają kasę od Państwa. Jakby poszedł i pracował jak normalni ludzie 8-10 godz. dziennie to by mu głupoty po głowie nie chodziły. Dzisiaj Merkel mówiła o konieczności odcięcia finansowania terrorystom, ale ani słowa o socjalu. Przecież te zwierzęta, co się wysadzają mieszkają u nas lub nawet się tu urodzili i od początku są utrzymywani przez Nas. Skończyć z tym socjalem i tyle. No a teraz PIS zaczyna od wprowadzania głównego źródła utrzymania nierobów. Narobią sobie dzieci i z tych pieniędzy będą żyć i myśleć jak tu rozwalić nasz świat. Do muzułmanów mam wielkie pretensje że nie potrafią sami oczyścić swego środowiska z tego robactwa. W ich interesie powinno byc, aby mieć dobra opinie, a oni nic nie robią i to należy im wypominać.

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Znam osobiście kilku muzułmanów i są jak wszyscy inni ludzie,jedni mądrzy drudzy głupi ;)

 

Ja tam bym nie przenosił bezpośrednio tego co charakteryzuje fanatycznych dźichadystów na uczciwych wyznawców Islamu,których jest na Świecie naprawdę dużo a ostatnio nawet ich liczba przekroczyła liczbę chrześcijan.

 

Wprawdzie nie ten wątek, ale skoro jest ich więcej niż chrześcijan to może czas zmienić wiarę - w końcu to większość może mieć rację..  ;)

 

Jest jeszcze pytanie jakie proporcje mądrych do głupich i czy się ta głupota przejawia. U nas Ci głupi to zadymę zrobią, porzucają kamieniami w policje i to mniej więcej tyle. Głupi muzułmanie biorą kałachy i bomby...

Trochę inna skala, chociaż głupota podobna.

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś dane jak duża część społeczeństwa Francji czy Niemiec z podziałem na "pochodzenie" pobiera zasiłki, mówiąc inaczej żyje z "socjalu" ?

 

 

zamach organizuje grupka ludzi, ostatniego dokonało bezpośrednio 7-8 osób do tego, ktoś im musiał pomagać powiedzmy łącznie 50 osób

 

uważacie, że te osoby to nieroby i lenie ?

 

to ludzie całkowicie oddani sprawie o jaka walczą w jakiś sposób wyszkoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze kawe na ławe ogladales...

 

Dziś chyba nie było jeszcze? :huh:

Rozumiem,że to pewnie zamyka naszą dyskusję :)

 

 

Muzułmanie nie są terrorystami. Terroryści to nie ludzie tylko...brak słów. Ja znam wielu muzułmanów, robię interesy z Turkami i nie mogę złego słowa powiedzieć. Problem zaczyna się jak jakiś walnięty Imam zacznie robić pranie mózgów ludziom co całe dnie się nudzą, nic nie robią i dostają kasę od Państwa. Jakby poszedł i pracował jak normalni ludzie 8-10 godz. dziennie to by mu głupoty po głowie nie chodziły. Dzisiaj Merkel mówiła o konieczności odcięcia finansowania terrorystom, ale ani słowa o socjalu. Przecież te zwierzęta, co się wysadzają mieszkają u nas lub nawet się tu urodzili i od początku są utrzymywani przez Nas. Skończyć z tym socjalem i tyle. No a teraz PIS zaczyna od wprowadzania głównego źródła utrzymania nierobów. Narobią sobie dzieci i z tych pieniędzy będą żyć i myśleć jak tu rozwalić nasz świat. Do muzułmanów mam wielkie pretensje że nie potrafią sami oczyścić swego środowiska z tego robactwa. W ich interesie powinno byc, aby mieć dobra opinie, a oni nic nie robią i oto należy mieć do nich pretensje.

 

Pełna zgoda.

Turcja jakoś daje radę być cywilizowanym państwem w NATO z aspiracją do UE(nie mówię o walce z Kurdami,bo to innego rodzaju problem)

Może się też wydarzyć coś dobrego w Iranie,ostatnie posunięcia ajatollahów w kierunku otwarcia się na świat,dogadanie się z USA o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej,Oskar dla filmu irańskiego i wielka otwartość samych Irańczyków(z jednym z nich pracowałem zawodowo,dziś jest szefem na naszej chirurgii) daje nadzieję,że ten kraj znormalnieje,mimo,że ro Islamska republika,jak dobrze pamiętam.

Saudowie,Jordania to dzisiaj kraje z których odbywają się francuskie naloty na ISIS i w których żyje się normalnie,choć w AS trochę dziwacznie ;)

 

Co do zamachu,to rzeczywiście trzeba przyznać,że władze Francji i Paryża są sami sobie winni,co z przykrością muszę przyznać po obejrzeniu tego materiału.Tak to jest ,kiedy nie egzekwuje się prawa ,które samemu się ustanowiło.

 

 

 

 

 

 

 Znam osobiście kilku muzułmanów i są jak wszyscy inni ludzie,jedni mądrzy drudzy głupi ;)

 

Ja tam bym nie przenosił bezpośrednio tego co charakteryzuje fanatycznych dźichadystów na uczciwych wyznawców Islamu,których jest na Świecie naprawdę dużo a ostatnio nawet ich liczba przekroczyła liczbę chrześcijan.

 

Wprawdzie nie ten wątek, ale skoro jest ich więcej niż chrześcijan to może czas zmienić wiarę - w końcu to większość może mieć rację..  ;)

 

 

To zmieniaj,na co czekasz ;)

Mnie tam dobrze :)

http://www.wykop.pl/ramka/2859039/komentarze-indonezyjskiego-internetu-na-temat-ataku-we-francji-sprawa-polska/

Wybacz Stach, że to tylko w internecie napisane, ale jak już obejrzysz Fakty to możesz rzucić okiem ;)

 

Dzięki,bo chyba bym przegapił a tak dzięki Tobie jeszcze trochę obejrzę :) A to na TVN? :huh:

 

PS.Ach jakie Ty masz niezależne i mądre źródła,jakiś Ty dobrze poinformowany i ogólnie najlepiej zorientowany :) Zazdraszczam :)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyles ze Francja jest sama sobie winna zaistniałej sytuacji, zauważ tez ze tak jest wszedzie gdzie jest duze skupisko muzlumanow i to jest problem, u nas tez tak moze byc wystarczy tylko przyjmowac wszystko to co nam eu i merkel nakaze to za 10-15 lat bedzie juz nie ciekawie. Oni sie mnożą jak króliki. Wsptołczynik dzietnosci rodowitych francuzow to 1.8 chyba a muzlumanow 8.1 wiec to samo mowi za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...