Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, o to nie ma się co martwić, na razie chcę się nią pobawić a potem grube plany mam co do tej subarki :) Znaczy grube czy nie grube, dla mnie grube jak dla osoby uczącej się jeszcze :D

 

Nie wiem czy to pytanie o fotkę tyczyło się subarynki Hipka, ale jeśli tak to mam takie foto robione starym telefonem, no niestety albo mogę kupić drogi telefon albo tą kasę włożyć w impreze, wybrałem to drugie. 

 

 

http://www.bikepics.com/pics/2015/02/12/bikepics-2724072-full.jpg

 

Powiem tyle, że myślałem nad różnymi autami w moim budżecie celica gt 2.0, preluda h22, jakieś niemiecki 3.0 benzyny. I raczej nic by mi nie dało takiej radochy jak zakup subaru, i chyba zostanę przy tej marce do śmierci :)

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

@@przemekka,

 

wstazka-czerwone-serce-biala.jpegi coś do posłuchania dla Ciebie

 

 

Dla reszty Meldunkowiczek i Meldunkowiczów

 

244097244b5ccab69f1e6.JPG

 

Pamiętajmy również, że dzisiaj jest Światowy Dzień Osób Chorych na Padaczkę! Wszystkim chorym życzę zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od świtu nastrój walentynkowy jak ta lala. ;)

Miś jest bardzo "misiowy". :)

Pozostając w konwencji fauny,życzę udanych Walentynek

 

                                                              355.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że pogłoski o ograniczonej dynamice SBD są mocno przesadzone. Zamiast dzika została wczoraj ustrzelona moja subarynka (ze mną w środku, co gorsza - za kierownicą). Wyrok pozbawił mnie subarowego "nic" (400 zł) i 10 pkt. Myśliwy ustrzelił mnie w okresie ochronnym (podczas wyprzedzania) i był niewrażliwy na sugestie negocjacyjne. I to wszystko na wjeździe do mojego rodzinnego miasta. 

 

Myśliwy zapewne zameldował przełożonemu sukces w ratowaniu budżetu, a ja melduję, że na tym kończę testowanie dynamiki SBD i powracam do modelu jazdy a la Chrysler Voyager. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter, cza się było przesąść w biegu na prawy i powiedzieć ze prowadził dzik ktory zbiegł w las. Dostał byś żółtą kartkę i pare innych dokumentow w tym kolorze i tyle

Malprz, smacznego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i uważaj co by cie dupa nie przerosła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...