Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, skwaro napisał:

Nie mam, MusicCasta zaczęli pakować od kolejnej generacji sprzętu, ja mam RX-V777. 

 

P. S. Co to za słuchawki że tak pękły? U mnie JBLe są grane, bo lubię ich naturalny i nieprzesterowany dźwięk, zresztą tak samo jak w kolumnach. 

 

Moze ten: Sennheiser bt-t100? Ma wejscie optyczne i na raz mozesz podlaczyc dwie pary sluchawek bt.

 

A co do tych moich to Soniaki MDR-1000X, fajne sluchawki (juz jest pare kolejnych wersji), calkliem przyzwoite ale maja wlasnie zdecydowanie wade fabryczna ze pekaja w tych miejscach, Sony oczywiscie ma to gdzies.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Nie żebym się czepiał ale tak richtig chodzi o Ryszarda Ochódzkiego. Raczej.

 

Czekałem aż ktoś się "jorgnie" ;) ...bo przecież Stanisław Paluch to na lotnisku był wywoływany, przez jedna z sióstr Winiarskich ;)

 

38 minut temu, piwozniak napisał:

 

calkliem przyzwoite ale maja wlasnie zdecydowanie wade fabryczna ze pekaja w tych miejscach, Sony oczywiscie ma to gdzies.

 

Ja bym to ordynarnie skleił taśmą "kaczkową" - jak to mówi moja córka - i dalej z premedytacją i uporem godnym lepszej sprawy używał...na pohybel Sony :OO:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja mam problem z radiami internetowymi. Nie przestawiłem się, mimo że prawdziwej Trójki bardzo mi brakuje.

1-go stycznia to zawsze cały dzień muzyka w tle...przy delikatnym bólu głowy ;)

W zeszłym próbowałem słuchać 357, ale nie złapałem tego klimatu, to nie było to.

W tym kompletnie o tym zapomniałem....ale zajrzałem na Forum...i właśnie ruszyło na laptopie, zaraz głośniki podłączę ;)  Depesze poszły właśnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Neutrino33 napisał:

Ja bym to ordynarnie skleił taśmą "kaczkową" - jak to mówi moja córka - i dalej z premedytacją i uporem godnym lepszej sprawy używał...na pohybel Sony :OO:

Ja to dzisiaj ordynarnie skleilem super klejem (ordynarnie bo sie przykleilem do kawalka i sie musialem odkleic i juz to nie wyglada za ladnie), poten zgubilem srubke, ale ogolnie jest super, dziala!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adi napisał:

Kurcze, ja mam problem z radiami internetowymi. Nie przestawiłem się, mimo że prawdziwej Trójki bardzo mi brakuje.

1-go stycznia to zawsze cały dzień muzyka w tle...przy delikatnym bólu głowy ;)

W zeszłym próbowałem słuchać 357, ale nie złapałem tego klimatu, to nie było to.

W tym kompletnie o tym zapomniałem....ale zajrzałem na Forum...i właśnie ruszyło na laptopie, zaraz głośniki podłączę ;)  Depesze poszły właśnie ;) 

Daj im szanse bo naprawde warto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piwozniak napisał:

 

Moze ten: Sennheiser bt-t100? Ma wejscie optyczne i na raz mozesz podlaczyc dwie pary sluchawek bt.

 

A co do tych moich to Soniaki MDR-1000X, fajne sluchawki (juz jest pare kolejnych wersji), calkliem przyzwoite ale maja wlasnie zdecydowanie wade fabryczna ze pekaja w tych miejscach, Sony oczywiscie ma to gdzies.

 

 

Muszę obadać co i jak z tym Sennheiserem, jak na BT to tani nie jest... A taką wadę mają też moje służbowe Jabry, już dwa komplety połamałem. W poniedziałek chyba pogadam, żeby mi zamówili inny model... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adi napisał:

 

Daję ...

...Child in time leci tak, że zaraz sąsiedzi zapukają ;) 

Jak to ja mówię moi sąsiedzi słuchają dobrej muzyki. Nie wiem czy lubią, ale słuchają :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne mają ujęcia z drona, który ich podgląda z zewnątrz...niemal najwyższego, skończonego budynku w Warszawie ;) 

 

13 minut temu, skwaro napisał:

Nie wiem czy lubią, ale słuchają

 

Moi nie lubią nawet Chopina  ... a słuchają namiętnie ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piwozniak napisał:

Albo jak to mowia... Nie lubia, to polubia!

Ja muszę uważać żeby nie przesadzić, bo JBL ES250PW szybko wprawia w drgania szyby i podłogę :)

 

P. S. Metallica :)

Edytowane przez skwaro
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adi napisał:

 

Założę się, że tego też uczyłeś się na gitarze ;)

 

2 koncerty mam zaliczone tej mega grupy...i chcę więcej 

 

Zgadza się. Ja niestety nie i chcę to naprawić w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, B-52 napisał:

Ja się z Trójką, bez urazy dla wszystkich sympatyzantów, musiałem się rozstać około 8-10 lat temu. Jakoś nie dawałem rady.

 ..i dobrze, bo sądzę, że wszyscy tutaj właśnie mniej więcej tak przestali słychać Trójki...ale Radio 357 jest dokładnie tym wszystkim czym Trójka kiedyś była i przestała.

Zacznij słuchać 357

 

Wish you were here...coraz bardziej aktualne i coraz głośniej chce się krzyczeć

 

"Did they get you to trade
Your heroes for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
Did you exchange
A walk-on part in the war
For a leading role in a cage?"

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Wish you were here

 

A to wszystko dla Syd'a

 

A teraz odpływamy w burzy z Jimem 

 

 

 

 

Schody na trzecim, to chyba Bracia na pierwszym 

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...