Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sluf napisał:

Ja planuję pstrąga z rusztu z ziemniakami pieczonymi z ziołami oraz jakąś lekką surówkę :)

Ja chyba zrobię pierogi ruskie, bo to pierwszy dzień egzaminów mojej młodszej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Ja chyba zrobię pierogi ruskie, bo to pierwszy dzień egzaminów mojej młodszej ;)

U mnie były wczoraj, pierogi znaczy się, nie egzaminy, pierogi będą też dzisiaj - wyszło nam jakieś 250 sztuk, ale takich malutkich, z foremki - na talerz wchodzi jakieś 30 B)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sluf napisał:

To chyba zależy od branży - gdy ja szukałem asystenta/asystentki to dostałem jakieś 50 CV, z czego połowa od osób, które były bez pracy :unsure:

Mój kumpel jak szukał specjalistę  do car audio to podsyłał mi CV ki żeby zrobić wstępną selkcję. Jak zobaczyłem doświadczenia ludzi i jakie skończyli  szkoły to chwyciłem się za głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sluf napisał:

U mnie były wczoraj, pierogi znaczy się, nie egzaminy, pierogi będą też dzisiaj - wyszło nam jakieś 250 sztuk, ale takich malutkich, z foremki - na talerz wchodzi jakieś 30 B)

Ja lepię rencyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Ja lepię rencyma ;)

Też fajnie - żona moja najżońsza czasami lepi pierogi własnoręcznie, zwłaszcza jeżeli są z grzybami i kapustą - ruskie robimy w naszej małej manufakturze - żona robi ciasto, ja farsz i montaż końcowy :) Dzieciaki w tym czasie mają własne stanowisko w kuchni, co zwykle kończy się koniecznością wyszorowania całego pomieszczenia (i dzieciaków) z resztek ciasta, mąki i farszu :lol:

 

Tak sobie pomyślałem, że czas na kolejną kawę:

 

9349711e4ef7ec282e30f0f657d61bbb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sluf napisał:

To proste - ciągle szuka prześcieradła na turban i czeka, aż mu broda urośnie - potem będzie biegał po biurze, krzyczał o wielkości Allaha i takie tam

Turbanu nie mam ale w pracy mam ksywe OSAMA :D

 

Kawa nr 2 i do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

Tak piszecie o jedzeniu, że zgłodniałem.

 

Nawet mi nie mów.

Melduję, że dziś praca częściowo w terenie. Plusy są takie, że wypiłam kawę o całkiem ciekawym smaku. Była z kardamonem, cynamonem i miodem. Kurcze dobre to było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, malprz napisał:

Nawet mi nie mów.

Melduję, że dziś praca częściowo w terenie. Plusy są takie, że wypiłam kawę o całkiem ciekawym smaku. Była z kardamonem, cynamonem i miodem. Kurcze dobre to było :)

A gdzie to taką kawe podają?

 

To Ja mam chleb ale chyba od piątku a smakuje jak by był z czwartku i wicnam bo głodny jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem dzisiaj kawał dobrej roboty, a w tym badania techniczne służbowemu samochodu.

Chyba czas kończyć?

;)

Chyba potrzebuję nowy ekspres do kawy do pracy. Czy są takie, które produkują takie wizualizacje, jak wyżej? I na przykład padałoby pytanie: jaką kawę jaśnie panie? A ja bym odpowiadał - dzisiaj taką z asystentką @slufa. I miałbym kawę oraz piękną multimedialną prezentację na ścianie :).

Czy ekspresy są tylko takie, co robią kawę i to wszystko, co robią? Pytam bo już jakieś 8 miesięcy nie kupowałem, a przy dzisiejszym rozwoju techniki, to cała era.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, B-52 napisał:

Chyba czas kończyć?

Ano czas, dlatego też powziąłem heroiczną decyzję o wyłączeniu komputera, spakowaniu się, pożegnaniu moich pracowych niewiast i tym samym zakończeniu tego absolutnie dupnego dnia w pracy - teraz pora użerać się na tak zwanym froncie domowym :superhero:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ekspres w pracy po weekendzie zupełnie odmówił współpracy. Na szczęście mamy więcej niż jeden :)

Był fajny skutek uboczny tej awarii: nastąpiła poranna integracja działów ;)

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...