Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

no widzisz stach, bier i sie nie zastanawiaj.

 

Monitor audio, mało co o nich wiem, ale dual concetric dla mnie zawsze będzie górą. :D

 

Kefy miałem, te z serii Q, gdzie gwizdek jest w sopranie, grały fajnie, ale wymiękły przy Tannoy DC8

 

O Subaru też wielu ludzi nie wie, co nie znaczy, że to złe auta są:

 

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/422-monitor-audio-gold-gx-100.html

 

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/422-monitor-audio-gold-gx-100.html

 

http://audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosnikowe/344-bx5

 

Mnie najbardziej podoba się to z recenzji:

W cenniku – dla każdego coś miłego. Jest tania linia Bronze i high-endowe Platinum, a pośrodku dwie „hitowe” serie. Silver RX mają przyzwoite ceny, grają zaskakująco dobrze, a największą niespodziankę sprawia ich wykonanie. Eleganckie forniry, brak śladów klejenia i efektowne głośniki – to wszystko sprawia, że kolumny wyglądają na dwa razy droższe.

Seria Gold GX to krok do przodu. Trudno sobie wyobrazić, że można jeszcze lepiej, bo nawet jeżeli postawimy GX 100 obok cudeniek Sonus Fabera, to wybór będzie zależał wyłącznie od gustu.

Hmm jak gość porównuje wygląd do Sonus Faber....

To pewnie dlatego że nie grają...

Systematyczność, z jaką Monitor Audio zdobywa kolejne pochwały i rekomendacje, punkty, gwiazdki i inne ordery, może wydawać się podejrzana… dopóki sami ich nie posłuchamy. To najlepsze lekarstwo na wszelkie teorie spiskowe, chociaż czasami daje wyniki potwierdzające podejrzenia co do działania "określonych sił", a czasami po prostu odbiór i ocena recenzentów i konkretnego odbiorcy są różne. Mimo tych zastrzeżeń nie sądzę, aby ktokolwiek poważnie skrytykował Monitor Audio BX5 za cokolwiek. Chyba że ktoś lubi brzmienie typu ciepłe kluchy. Albo zimne kluchy. Albo suche kluchy.

Ja specjalistą od brzmienia nie jestem, jak dla mnie RX8 grają super, a w białym lakierze fortepianowym wyglądają obłędnie - i ich wygląd był tym co przekonało moją ładniejszą połowę do zakupu   ;) 

Edytowane przez Jaca68
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no widzisz stach, bier i sie nie zastanawiaj.

 

Monitor audio, mało co o nich wiem, ale dual concetric dla mnie zawsze będzie górą. :D

 

Kefy miałem, te z serii Q, gdzie gwizdek jest w sopranie, grały fajnie, ale wymiękły przy Tannoy DC8

 

O Subaru też wielu ludzi nie wie, co nie znaczy, że to złe auta są:

 

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/422-monitor-audio-gold-gx-100.html

 

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/422-monitor-audio-gold-gx-100.html

 

http://audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosnikowe/344-bx5

 

Mnie najbardziej podoba się to z recenzji:

W cenniku – dla każdego coś miłego. Jest tania linia Bronze i high-endowe Platinum, a pośrodku dwie „hitowe” serie. Silver RX mają przyzwoite ceny, grają zaskakująco dobrze, a największą niespodziankę sprawia ich wykonanie. Eleganckie forniry, brak śladów klejenia i efektowne głośniki – to wszystko sprawia, że kolumny wyglądają na dwa razy droższe.

Seria Gold GX to krok do przodu. Trudno sobie wyobrazić, że można jeszcze lepiej, bo nawet jeżeli postawimy GX 100 obok cudeniek Sonus Fabera, to wybór będzie zależał wyłącznie od gustu.

Hmm jak gość porównuje wygląd do Sonus Faber....

To pewnie dlatego że nie grają...

Systematyczność, z jaką Monitor Audio zdobywa kolejne pochwały i rekomendacje, punkty, gwiazdki i inne ordery, może wydawać się podejrzana… dopóki sami ich nie posłuchamy. To najlepsze lekarstwo na wszelkie teorie spiskowe, chociaż czasami daje wyniki potwierdzające podejrzenia co do działania "określonych sił", a czasami po prostu odbiór i ocena recenzentów i konkretnego odbiorcy są różne. Mimo tych zastrzeżeń nie sądzę, aby ktokolwiek poważnie skrytykował Monitor Audio BX5 za cokolwiek. Chyba że ktoś lubi brzmienie typu ciepłe kluchy. Albo zimne kluchy. Albo suche kluchy.

Ja specjalistą od brzmienia nie jestem, jak dla mnie RX8 grają super, a w białym lakierze fortepianowym wyglądają obłędnie - i ich wygląd był tym co przekonało moją ładniejszą połowę do zakupu   ;) 

 

MOnitor Audio to zdaje sie brytyjskie brzmienie a stamtąd jest masa dobrych firm i firemek.

 

Słuchajcie, Ogladam filmik z odsłuchu prawdopodobnie najdroższych monitorów świata,

 

Cena jak za pół domu 170 000zł :D

 

 

masakra jaka akustyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akustyka, akustyką a ja bym podpytał co to za "nuta" ? Fajny kawałek ;)

To proste, taki akustyczny utwór :yahoo:

 

I jeszcze DALI w tle :D

 

Faktycznie utwór zacny :D

 

 

Natomiast za te pieniądze, miałbym nowego FXT .... :)

Ja za tą kasę bym se postawił chatke w górach :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)

 

Że wczoraj mieliśmy fajnego spota. @Dzioba fajnie było znów się zobaczyć. :) Oczywiście krakowskim forumowiczom też dziękuję za spotkanie. :)

 

Stachu, znalazłam coś dla Ciebie (i twojego nowego sprzętu grającego) ;)

 

http://youtu.be/0wdqF5zGQ_c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

 

melduję, że wbrew samemu sobie dotarłem do pracy, po otworzeniu służbowej skrzynki pocztowej utwierdziłem się w przekonaniu, że powinienem zostać w domu ;) ilość nieprzeczytanych wiadomości: 54 :facepalm:

no nic, pomarudziłem (w końcu jestem profi maruda), czas na kawkę i zaczynam się wygrzebywać z zaległości :)

Mahu pamiętaj o piwie ;) internowali was w tym Berlinie? ;)

Stachu, o piwie pamiętałem, ale nie miałem możliwości uraczyć się tym zacnym trunkiem, przynajmniej nie w Belgii.

Samolot z Berlina mieliśmy opóźniony jedynie o 5 godzin - umililiśmy sobie ten czas sącząc Berliner cośtam... w Amsterdamie byliśmy ok 2 w nocy - oczywiście Hretz zamknięty, więc w taksówkę do Antwerpii - przyjazd o 4, hotel, 3 godziny snu i hop na negocjacje - bite 6 godzin z przerwą na okropny lunch... potem kolejna taksówka do Amsterdamu, szybki booking i lot do Berlina - w domu byłem o 23 z minutami, piwo wypiłem w Amsterdamie, oczywiście Heinekena ;) Aha, na lotnisku w Cafe Plaza chyba, mają genialne burgery, a frytki z majonezem nie są takie złe :)

ot, i tyle się tego belgijskiego piwa napiłem - użyłem sobie jak pies w studni :P

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

następnym razem, czyli najprawdopodobniej 10 maja ;)

10 maja wpadnij do Aachen (będę tam wtedy). Pójdziemy na porządne frytki i wursta :P

 

musiałbym spadochron zabrać ze sobą :P

 

postaramy się namówić dział finansowy

:biglol:  :biglol:  :biglol:  

 

cześć Elmo - się nie śmiej - jak zobaczą rachunki za taksówki to szybko zmienią zdanie - razem wyszło jakieś 600€, nie licząc taksówek w Antwerpii :P

 

ps. moja żona stosuje również przytulanie się do swojego męża, bo podobno działa on jak grzejnik

Tzw. boiler :P

wpid-img-20150815-wa0002.jpg

 

Elmo, wspaniałomyślnie wybaczam Ci używanie mojego wizerunku na Forum, rzecz miała miejsce in absentia więc cieszę się i dziękuję za działanie w moim imieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...