Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

....jutro obrona mgr po 2 latach powrotu na studia...... Chyba już za stary jestem na tego typu stresy :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Powodzenia :)

 

Że słonina wędzona z chlebem i do tego rydze marynowane ;) Pyszne :)

Kurcze,chyba nigdy nie jadłem sloniny,ale rydze to owszem :)
Tą słoninkę dostałem od znajomego. Obsypana papryka, uwędzona, przepyszna;) Lepsza jest tylko szpikowana czosnkiem, zasypana solą i trzymana w kamiennym garnku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że 10 lat temu byłem członkiem PO :P wieszałam plakaty nocami itd..

że w 2005 roku byłem na ich spotkaniu wyborczym w zamkniętym gronie i jedyny raz piłem wódkę z dzbanków hehe

że pózniej przestało mi sie to podobać i to co robią będąc przy władzy

że Ewa zapomniała wykasować mój numer i mnie prosiła, żebym namawiał znajomych, rodzine itd. Do głosowania na PO

że adresu też nie skasowali i dostałem kilka dni temu list. Nie będąc członkiem PO od x lat mogę brać udział w wyborach przewodniczącego hehe

że, nigdy nie lublilem Jarka ale są wolne wybory i trzeba odczekać z ocenami

że tym razem nie da sie odczekać. Jest źle. Nie umieją sobie tego wszystkiego poukładać i niestety strzelają sobie cały czas w kolano/a. Szkoda. To jednak Nasz kraj. Tak nie powinno być.

że jakieś 3 lata temu wyrzuciłem TV z firmy i przestałem czytać polityczne wiadomości. Stałem sie szczęśliwy. Teraz niestety wiadomości o tym co robią chłopaki docierają z każdej strony.. Nawet dozorca budynku mnie zagaduje.

że poziom dyskusji w tym wątku czasam jest straszny i dorownuje komentarzom na onecie.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, przecież napisał, że bolid, a nie wyrób samochodopodobny (ok, nie jest tak źle z tą skodziną - mam Octavię cały tydzień i stwierdzam, że przynajmniej jedzie i skręca mniej więcej tam, gdzie chcę żeby jechała i skręcała, ale po Evo czuję pewien... niedosyt wrażeń) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, przecież napisał, że bolid, a nie wyrób samochodopodobny (ok, nie jest tak źle z tą skodziną - mam Octavię cały tydzień i stwierdzam, że przynajmniej jedzie i skręca mniej więcej tam, gdzie chcę żeby jechała i skręcała, ale po Evo czuję pewien... niedosyt wrażeń) ;)

 

Oj tam, oj tam... kiedyś dla mnie Skoda Felicja to był bolid  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@chojny, przecież napisał, że bolid, a nie wyrób samochodopodobny (ok, nie jest tak źle z tą skodziną - mam Octavię cały tydzień i stwierdzam, że przynajmniej jedzie i skręca mniej więcej tam, gdzie chcę żeby jechała i skręcała, ale po Evo czuję pewien... niedosyt wrażeń) ;)

 

Oj tam, oj tam... kiedyś dla mnie Skoda Felicja to był bolid  ;)

 

popatrz, jak to się człowiekowi w życiu zmienia punkt widzenia ;) ja bym sobie skody nigdy nie kupił, a jak dostałem służbową to stwierdzam, że ma nawet jedną zaletę - jest służbowa :D Felicja to jedno, pierwszym nowym samochodem w rodzinie była Faovorit, w niebieskoszarym kolorze - dealer jako bonus sam zakonserwował blachy ;) - najlepszy dowód na to, jak bardzo Favoritkę ruda lubiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...