Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś mnie pyta - "Co byś wybrał - M3, C63 AMG czy RS4?", to zawsze odpowiadam... IS-F. Genialnie brzmi, wygląda cudownie i nie jest taki krzykliwy. A leżeli nie Lex, to pewnie Merca bym brał, którego dźwięk kładzie mnie na łopatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak ktoś mnie pyta - "Co byś wybrał - M3, C63 AMG czy RS4?", to zawsze odpowiadam... IS-F. Genialnie brzmi, wygląda cudownie i nie jest taki krzykliwy. A leżeli nie Lex, to pewnie Merca bym brał, którego dźwięk kładzie mnie na łopatki...

 

niby ta sama klasa a kazdy z tych samochodow jest do czegos innego ale fakt IS-F wyglada genialnie , taki niby sleeper i tylko ci co sa w temacie wiedza ze diabel tkwi w szczegolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu, cos Ty sie taki antysubarowy zrobił?

 

nie tylko on , jest spora grupa starych forumowiczow ktorzy pozmieniali juz obozy tak to juz jest starzy odchodza nowi przychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 no może i można go zestawić z XV, ale Subaru chyba nie ma żadnego podejścia...

też go lubisz tak jak ja? :)

 

Jak chodzi o Mini, to tak :) Fajne autko. Za to XV nie trawie.

 

 

Sytuacja się zmieni jak zrobią z XV STI z DIT,a coś tak czuje i gdzieś czytałem że to możliwe.

XV zrobił na mnie wrażenie jak pierwszy raz zobaczyłem go pomarańczowego na reklamach. Na żywo i w innym kolorze już niestety tak dobrze nie było. No ale jakby faktycznie był z DIT i pewnie wtedy też dostałby jakiś delikatny pakiet stylizacyjny, to mogłoby być zupełnie fajne wozidło :). Co nie zmienia faktu, że niestety konkurencja nie śpi, a Subaru jakby tak trochę przysnęło i jak ktoś ma trochę więcej grosza do wydania, to musiałby być naprawdę subarowym ortodoksem, żeby je wybrać ;).

Edytowane przez Bright
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia punktu odniesienia. Zaraz ktoś moze napisać, ze jakie to BRZ fajne, jak ma ledwie 200 koni, nie ma turbo i bez AWD - skandal! :)

Ja bym tam na ten przykład z chęcią przyjął nowe STi w sedanie w kolorze white :)

Ale fakt faktem, ze wydając tyle siana na nowy i mając świadomość, jakie mogę mieć za te pieniądze samochody, mógłbym sie nawet w Subaru nie pojawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia punktu odniesienia. Zaraz ktoś moze napisać, ze jakie to BRZ fajne, jak ma ledwie 200 koni, nie ma turbo i bez AWD - skandal! :)

Ja bym tam na ten przykład z chęcią przyjął nowe STi w sedanie w kolorze white :)

Ale fakt faktem, ze wydając tyle siana na nowy i mając świadomość, jakie mogę mieć za te pieniądze samochody, mógłbym sie nawet w Subaru nie pojawić....

 

bardzo prawdopodobne bo przy tym pieniadzu jest juz w czym wybierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...