Skocz do zawartości

Felgi do Forestera ''17"


bambino5

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj pięcioramiennych felg od forka xt od 2006 roku. http://www.motorstown.com/images/subaru-forester-03.jpg

To pancerny model. Albo od Legacy lub OBK, z tym, że od tych modeli mają trochę inne et 55 zamiast standardowych 48.

Generalnie, tak jak napisał drout wszystkie subarowe o rozstawie 5x100 będą pasowały. W mojej opinii oryginalne felgi w tym przedziale cenowym są najbardziej trwałe.

Unikaj nowych niefabrycznych felg - "okazji" za niską cenę - wcześniej czy później zrobią się kwadratowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie są Idealne jak to jest napisane w ogłoszeniu, to cena jest Dobra.

Ale zawsze można jeszcze coś urwać :twisted:

 

Też tak uważam. Choć nie bardzo chce mi się wierzyć, że felgi mają niecały rok, bo to by oznaczało, że ktoś kupował je w ASO - cena jednej, to coś ponad 1500,00 zł. Zdjęcia są dosyć słabe, ale wydaje mi się, że dekielki nie są oryginalne. Poproś o lepsze foty, także zbliżenie napisów na wewnętrznej stronie felgi - wtedy wszystko będzie jasne. To nie jest standardowy rozmiar opon do forka - z fabryki wyjeżdżały na 215/55. Doświadczeni użytkownicy twierdzą, że na 225/50 lepiej się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie auto.
to dokladnie takie jak podałem na PW do ktorych nie mialem zdjecia

 

bo to by oznaczało, że ktoś kupował je w ASO
to jest starszy model i nie moga mie roku

 

Nawet dobrze ta buda forka na nich wygląda
normalnie, to OEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Jednak czarne na czarnym...piękne!!! Gratuluje fajnego Forka.

 

Ps. Ja też okolice Zgierza, więc może jakoś podjadę i zobaczę jak wygląda na żywo.")

 

o i wersja zimowa :

 

a jaka letnia?? bo bardziej takiej szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kacpero_1 piękny forek, mam podobnego z widoku, też czarny, ale wolnossący. Zaciekawiły mnie klosze tylnych lamp, trochę przyciemnione, fabryczne, zamienniki czy handmade. Pytanie o lotkę czy to ta z allegro ala forester sti o której było głośno jakiś czas temu na forum, która była ściągana z Chin, a później udostępniona do wykonania formy. Czy jest montowana na śruby czy taśmę obustronną? Czy są z nią jakieś problemy w związku z użytkowaniem? A i szyby lekko przyciemnione bardzo gustownie to wszystko wyszło, moje gratulacje.

Sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...