Skocz do zawartości

15 grudnia sobota NMnP Ślizgamy się troszeczkę :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jazda z Tatą też była niezła. :) Swoją drogą rzadko się widujemy ale mam wrażenie jakby Tata zrobił naprawdę konkretne postępy jeździeckie w ostatnim czasie. :) Miło było patrzeć jak ogarnia. Także przekaż proszę raz jeszcze wyrazy mojego podziwu za naprawdę dobrą i pewną jazdę.

rpw dzięki, akurat te dwa kółka z Tobą faktycznie dobrze mi się jechało. Był już koniec dnia, Fuksi mnie katował w lesie do upadłego, więc i jazda była dużo pewniejsza niż rano. Bzyku, który jechał ze mną gdzies w połowie dnia musiał mieć zgoła inne wrażenia bo nosiło mnie jak cholera i dobrze to nie wyglądało ... ale potem okazało się, że jechałem na dyfrze spiętym ledwo na 5%, jakos nie popatrzyłem :angry:

Zapraszam na prawy przy następnej okazji :)

 

A pan Lynx dzięki nauce Fukoszczaka ogarnia lepiej niz niektórzy w rsmp :) poważnie.

 

Verciu proszę Cię ...fakt, że Fukoszczak wypluwa płuca na prawym, prosi, grozi, krzyczy itd i dzięki temu zaczynam od czasu do czasu trafiać w tor jazdy i mam z tego dużo frajdy. Do przyzwoitej jazdy jeszcze daleko ale ja uparty jestem i już czekam na następny trening by Rally Events :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę bardzo ale to bardzo serdecznie podziękować Dario007,gpruszko, Cybel za udostępnienie swoich wspaniałyuch aut. Po raz pierwszy miałlem okazję bezpośrednio porównac GT i STi new age. No nie ma co się rozpisywac ale waga i szpery dają miażdzącą przewage nad STI

Panowie dziękuję za odrdzewienie i za obdarzenie mnie zaufaniem

 

Dziś już wiem że sprzedaz STi to był bład ...

 

Decyzja już podjęta ... w marcu rozgladam się sa Subaru. Evo jest szybsze i łatwiejsze w prowadzeniu ale Subaru daje większa frajde.

 

Proszę o składnanie ofert sprzedaży już dziś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik , nie jest szczytem marzeń ale... zawsze coś :-)

hihihi ale marchewa, teraz już wiem czemu dziad tyle potrafi zjarać :)

Proszę o składnanie ofert sprzedaży już dziś :-)

widziałeś i znasz moje czarne zło i wiesz gdzie go szukać więć szykować proszę muczos rulonos i czarnuch jest Twój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy tu dziekują to i ja podziekuję. Dziękuję wszystkim za to że w sobotę zmarzła mi dupa i rynce bołaly mnie od kierowania ruchem :)

Miło było Was wszystkich spotkać!!! Mam nadzieję że uda sie jeszcz tej zimy polatać po nmnp! Mam nadzieję że w 2013 będziemy mogli wspólnie poćwiczyć i trenować nasze rajdowanie.

Edytowane przez Norveg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy tu dziekują to i ja podziekuję. Dziękuję wszystkim za to że w sobotę zmarzła mi dupa i rynce bołaly mnie od kierowania ruchem :)

Miło było Was wszystkich spotkać!!! Mam nadzieję że uda sie jeszcz tej zimy polatać po nmnp! Mam nadzieję że w 2013 będziemy mogli wspólnie poćwiczyć i trenować nasze rajdowanie.

 

W ramach podziękowań za wzorową organizację, profesjonalne kierowanie ruchem w niebieskich rękawiczkach zapraszam do siebie na prawy fotel :P Zagrzejesz się, dostaniesz herbatkę, a przy okazji zobaczymy, czy właściwie trafiam w trasę, czy niekoniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany baaaardzo poprosiłbym o kontakt od kolegi z czarnego Sti '04, który powiedział że ma na zbyciu tylny prawy błotnik do mojego biednego GT-ka :)

 

Oczywiście nie wziąłem kontaktu a chętnie bym go zakupił :)

 

Poszlo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...