Skocz do zawartości

15 grudnia sobota NMnP Ślizgamy się troszeczkę :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam chwile wiec pare slow :) przede wszystkim dzieki Norweg za ogrniecie pojezdzawy !

 

Sporo forumowych twarzy bylo dzis w nmnp, podrowka dla wszystkich

 

Wpadlismy z wawrzonem na chwile ale byylo bardzo fajnie. Skopcilismy 3/4 baku wiec wystarczy . Wawrzon troche bialym poganial, mowil ze fajnie i latwiej niz forkiem. Potrzebuje troche treningu , wyczuje sekwencje wahadla i bedzie smigal az milo :)

 

Na poczatku warunki byly rewelacyjne potem troche sie oblodzilo i byl taniec :)

 

Jedyny minus to ze nie zalapalem na kielbase :) musielismy sie szybko zbierac na chate , poprosze o przydzial biedronkowej kiełby kurierem :)

 

 

Gdyby ktos mial jakas fotke to sie nie krepujcie i wklejajcie :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dziekuje za organizacje trasy :-)

Po 127 km juz sie najezdzilem przed czasem ;-) przekonfigurowanie trasy po poludniu bylo dobrym ruchem, aczkolwiek zuzycie gumy bylo dzis znaczne ;-)

Widzialem ze bylo kilkoro fotografow, wiec wszelkie foty rowniez chetne przyjme. Z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś napisze. Byłem z 2 godziny fakt ale byłęm to się dla mnie liczy. Miło było zobaczyć tyle znajomych twarzy po tak długim czasie.

Bzyku dzięki za prawy jednak emeryt z ciebie rzaden :D

Zdjęcia w nocy będą na FB wiec proponuje pilnować.

 

https://www.facebook.com/flashcraft

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno ... wielkie dzieki dla Kondzia z HYPER.... oraz Norberta za szybki serwis oraz podpowiedzi w ogarnieciu auta.

 

Ja co prawda skończyłem trochę wcześniej niż planowałem ale i tak było fajnie :)

Chyba tylko ja jestem taki zdolny, żeby znaleźć drzewo... na lotnisku :D

 

Nie ty jeden ha ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla organizatorow!

 

Dzieki wszystkim za bardzo fajną imprezke!

Wyjezdziłem sie na maxa! Auto troche udalo sie potestowac w warunkach sniegowo-lodowych.

 

Grzesiu! Twoje auto zaperda...Bzyku o niczym innym nie mowił i teraz marzy tylko o GTku!

 

Romek dzieki za prawy - pamietaj mniej krecenia kierownicą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny dzień! :) Norveg i spółka, DZIĘ KU JE MY! :D Wyślizgaliśmy się niczym dzieci na szkolnej ślizgawce :D :D

 

żeby znaleźć drzewo... na lotnisku
Marcin faktycznie jesteś niesamowity :D;) Ale przynajmniej wygonisza rudą z nadkola, czyli jest jakiś + ;)

 

Bzyku o niczym innym nie mowił i teraz marzy tylko o GTku!

Cała ta euforia się nagrała..... :D

Strasznie się cieszę że się podobało, początkowo bałem się dając kluczyk Bzykusiowi ale to super drajwer i absolutnie nic nie zardzewiał :D Fajnie, że potem razem polataliście starym ale jarym.. GTusiem :)

 

Do następnego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda skończyłem trochę wcześniej niż planowałem ale i tak było fajnie :)

Chyba tylko ja jestem taki zdolny, żeby znaleźć drzewo... na lotnisku :D

Zrobiłem to samo miesiąc wcześniej więc palmę pierwszeństwa dzierżę ja :) Za to dzisiaj było już blisko znacznie poważniejszej sprawy. Aż się zdziwiłem jak wysiadłem że lakier nie tknięty ;)https://skydrive.liv...76B56FDF49!3940 Gratki dla organizatorów, jak zawsze super a i kiełbasa się przyjęła :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla organizatorów. I jeszcze nigdy na raz nie widziałem tyle turbo dziadków ,super,brawo dla WO-GTR a za to że po prawie każdym jego przejezdzie pachołki były gdzie indziej. Ps filmiki od moich operatorów się ogarniają i niedługo będą na youtubie ,podeśle linki,,,,,. Pozdrawia Biały turbo dziad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...