Jump to content

Jakie opony?

danielos354
 Share

Recommended Posts

Moim zdaniem zawsze lepiej mieć letnie i zimowe. nie ma cudów, na letnich zimą nie pojedziesz jak na zimowych, a całoroczne będą takie sobie i latem i zimą. Na zimę z czystym sumieniem polecam nokiany WRD3. jestem po jednym sezonie, ciche i b pewne na trasie, na sniegu fantastyczne (wczesniej mialem pirelli snow cos tam, takie sobie). jezdze na nich na Foresterze. Natomiast letnich nokianow nie polecam.

• 4 months later...

Micheliny Latitude Tour HP będą dobrym wyborem na lato do Forka N/A 2.0 MY06? Jeżdżę głównie po asfalcie, jednak czasem zjeżdżam w błoto czy piach, chcę więc, by opona miała pewną dzielność terenową - zwykłe letnie raczej odpadają.

Interesuje mnie zwłaszcza głośność tej opony na szosie - z danych zebranych w internecie wynika, że jak na oponę do SUVa ta jest dość cicha. Prawda to?

• 4 weeks later...

Interesuje mnie zwłaszcza głośność tej opony na szosie - z danych zebranych w internecie wynika, że jak na oponę do SUVa ta jest dość cicha. Prawda to?

W porównaniu do Bridgestone Dueler H/T 684 są ciche.

Micheliny Latitude Tour HP

Jeżdżę na nich już rok i jestem zadowolony. Myślę że kolejny komplet to będzie ten sam model ;)

Strona Conti tego nie potwierdza...

http://www.continent...x_2.html?page=4

Może zadzwonię do tego Feuverta po weekendzie. Ale trochę to podejrzane.

Ta opona istnieje, ale to to nowość w tym rozmiarze i wg mnie w PL nikt tego jeszcze nie dostał, ale jest możliwość sciągnięcia kompletu z DE

Witam! Mam pytanie dotyczące opon letnich, czy rozmiar 215/65/16 będzie dobry do Forestera 2.0 2001 , czy może lepsze będą jakieś inne i jeżeli inne to jakie?

To jest fabryczny rozmiar Forka S Turbo z tego rocznika. Będą OK ale jeśli masz auto bez turbiny to może być nieco bardziej "mułowate" w porównaniu do fabrycznego rozmiaru w N/A.

Witam! Mam pytanie dotyczące opon letnich, czy rozmiar 215/65/16 będzie dobry do Forestera 2.0 2001 , czy może lepsze będą jakieś inne i jeżeli inne to jakie?

To jest fabryczny rozmiar Forka S Turbo z tego rocznika. Będą OK ale jeśli masz auto bez turbiny to może być nieco bardziej "mułowate" w porównaniu do fabrycznego rozmiaru w N/A.

Do Turbo szły 215/60, a nie 215/65R16. To sa za duże koła do Forków 1 i 2 generacji.