Skocz do zawartości

Ring po raz drugi. - pilna sprawa


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie jadę na Ring na spotkanie fordowe, niestety sprawy mi się tak pokomplikowały że nie dość, że wygląda na to, że będzie to wycieczka pożyczonym dupowozem 1.2 to jeszcze w ostatniej chwili powykruszali mi się, ze względu na zupełnie niespodziewany brak wolnego w pracy znajomi, którzy mieli jechac . Dlatego jeszcze pytam się w ostatniej chwili mimo, że wiem ze małe prawdopodobieństwo żeby ktoś mógł tak nagle, szczególnie, że to święta czy ktoś ma ochotę na taką wycieczkę od czwartkowego wieczoru do wtorku. W takim wypadku koszty byłyby relatywnie niewielkie, najpewniej sam nocleg lub jego część i jakieś jedzenie.

 

Toru zachwalać nie trzeba. Natomiast spotkanie to spotkanie passionford.com na którym będzie kilkadziesiąt szybkich Fordów z UK ale także z Belgii, Holandii, Francji, Niemiec, także szybkie nie-Fordy zaprzyjaźnionych znajomych, również Subaru. Bardzo wesoła ekipa ludzi :-) W planach jeżdżenie, oglądanie, także imprezy ;-)

 

 

Sprawa jest mega pilna. Ewentualny wyjazd w czwartek popoludniu/wieczorem zależnie skąd.

 

Jakby ktoś był zainteresowany to można mnie łapac zwykłymi metodami albo na kom. 601613352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty:

 

-przejazd 1200km

-nocleg - zależnie od tego gdzie co i jak 35-50 euro noc

-pojedyncze kółko 15 euro, więcej szczegółów na stornie toru

 

Wygląda na to że jadę w dwójką forumowiczów z Wawy rodzinnym kombi chyba że jeszcze jeden awaryjny plan na samochód wypali ale nie sądzę.

 

Był pomysł żeby się zrzucić na furę od Johnnego ale za mało chętnych, za duża kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...