Skocz do zawartości

Sala na noc sylwestrową.


maciekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Przejdę od razu do rzeczy :)

Otóż moje dwie koleżanki (Ania i Magda) chciałyby zorganizować imprezę sylwestrową dla swoich znajomych. W sumie 40-50 osób maksymalnie.

Niestety lokal, w którym miała być impreza nie zostanie Im udostępniony, gdyż właściciele lokalu postanowili zrobić sobie w nim prywatną imprezę.

W związku z tym, zgłaszam się do Was po pomoc.

Wiem, że na forum jest mnóstwo różnych ludzi, zajmujących się różnymi rzeczami, mających różne znajomości więc może ktoś z Was będzie w stanie pomóc dziewczynom ;)

Niestety koleżanki mają ograniczony budżet. Szukają czegoś w okolicach 1000pln+. Chodzi o sam lokal, miejsce do zorganizowania imprezy.

 

Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc, wie coś na temat takiego lokalu itd. lub sam mógłby udostępnić, proszę o PW z info, propozycją.

Jak znajdzie się coś interesującego i w odpowiednich dla nich pieniążkach, to dziewczyny zgłoszą się osobiście ;)

 

Pozdrawiam Maciek

 

 

 

[EDIT] Lokal Warszawa i okolice (do 30km od Warszawy)

Edytowane przez maciekkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdę od razu do rzeczy :)

Otóż moje dwie koleżanki (Ania i Magda) chciałyby zorganizować imprezę sylwestrową dla swoich znajomych. W sumie 40-50 osób maksymalnie.

Niestety lokal, w którym miała być impreza nie zostanie Im udostępniony, gdyż właściciele lokalu postanowili zrobić sobie w nim prywatną imprezę.

W związku z tym, zgłaszam się do Was po pomoc.

Wiem, że na forum jest mnóstwo różnych ludzi, zajmujących się różnymi rzeczami, mających różne znajomości więc może ktoś z Was będzie w stanie pomóc dziewczynom ;)

Niestety koleżanki mają ograniczony budżet. Szukają czegoś w okolicach 1000pln+. Chodzi o sam lokal, miejsce do zorganizowania imprezy.

 

Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc, wie coś na temat takiego lokalu itd. lub sam mógłby udostępnić, proszę o PW z info, propozycją.

Jak znajdzie się coś interesującego i w odpowiednich dla nich pieniążkach, to dziewczyny zgłoszą się osobiście ;)

 

Pozdrawiam Maciek

 

 

a fotki koleżanek?

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek dalej nie podałeś gdzie ta sala ma być

 

Otwórz ócz Twoich błękity i wejrzyj łaskawie na edytowanego posta w pierszej kolejności usytuowanego, a powiadam Ci: zaprawdę zaprawdę poznasz lokalizję sali owej

 

To pierwsze primo.

 

A drugie: ciekawe, czy PT Koleżanki wyraziły zgodę na pubikację swoich reprodukcji na forumie.

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekkkk, noooo pięknie. To trzeba podkleić jako wzorcowy temat :)

 

Dodatkowo to pomoże dziewczynom szybciej znaleźć salę! Więc jestem za!

 

 

A drugie: ciekawe, czy PT Koleżanki wyraziły zgodę na pubikację swoich reprodukcji na forumie.

 

Owszem, pod warunkiem, że te zdjęcia pomogą w znalezieniu sali :P

 

 

Poszukaj sal w okolicach Nieporętu :smile:

 

Przekażę koleżankom, chociaż podobno śledzą wątek ;)

 

snapback.pngpawel_20vt, o 21 listopad 2012 - 18:45, powiedział:

 

morze czy lody? morze czy lody? ;)

 

smaczne ale ja bym popływał :cool:

 

Od lodów z okolic Nieporętu trzymamy się z daleka :) A i pływanie na przełomie grudnia ze styczniem to średni pomysł :D

 

ja tez, najbardziej lubie na zabke :P

 

Ja osobiście wolę na pieska :P

 

Zdjęcia koleżanek pewnie przyśpieszą znalezienie sali :D Szkoda że nie mogę pomóc...

 

Może ktoś znajomy może pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki ujawnijcie się bo z pomocy nici! :D
Przekażę koleżankom, chociaż podobno śledzą wątek ;)

 

W takim razie niech się ujawnią :mrgreen: :-P

 

 

Już nie śledzą bo wątek został przeniesiony do Off Topic. A zakładałem go w innym dziale, dostępnym bez logowania :P

Więc raczej się nie ujawnią :(

Edytowane przez maciekkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkoterminowy najem domów mieszkalnych - dzwoń i dogaduj się z właścicielami, pewnie będą wymagali niemałej kaucji!! :)

No i kwestie z sąsiadami do ustalenia. Tak myślę sobie na głos. No i koniecznie zrób listę zaproszonych gości z forum.subaru.pl którzy przypadkowo na tej imprezie się znajdą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałem sprawę i z takim budżetem to jest i będzie problem. Sugerowano szukanie po prywatnych lokalizacjach, w których z definicji nie organizuje się imprez.

 

Dziewczny znalazły już salę :) I to dzięki pomysłowi koledze z the forum :)

 

Poszukaj sal w okolicach Nieporętu

 

Strzał w dziesiątkę :) W 10 minut od napisania przez Ciebie postu, Magda z Anią znalazły salę w Nieporęcie za dosłownie grosze ;)

 

No i koniecznie zrób listę zaproszonych gości z forum.subaru.pl którzy przypadkowo na tej imprezie się znajdą

 

Każdy z forum.subaru będzie mile widziany :P

 

 

 

Ale pojawił się inny problem.

Kłopot z powrotem z imprezy, do Warszawy.

Może ktoś z Was ma firmę, która udostępniłaby wraz z kierowcą jakiś pojazd zdolny przetransportować ludzi z miejsca imprezy do Warszawy Centrum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z forum.subaru będzie mile widziany

Dawaj namiary!

 

udostępniłaby wraz z kierowcą jakiś pojazd zdolny przetransportować ludzi
Ja nie piję, więc mogę koleżanki przetransportować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...