Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Źródło: konto FB Krzysztofa Hołowczyca.

 

"Czas wziąć się do roboty! Nie znaczy, że od wypadku na Dakarze obijałem się, wręcz przeciwnie uczciwie pracowałem, żeby odzyskać formę... Trzy dni temu odbieram telefon od swojego rajdowego bossa, szefa X-raid Team. Najpierw kurtuazyjne pytanie o samopoczucie - zrobiło mi się miło. Po drugim pytaniu byłem w szoku! Brzmiało ono: A dałbyś radę pojechać Italian Baja? Wiesz, to trasa jaką lubisz, wygrywałeś już tam, może spróbujesz? Od razu chciałem wykrzyknąć - no jasne! Już z nie mogę się doczekać kiedy wsiądę do rajdówki. Jednak opanowałem się i poprosiłem o godzinę na decyzję - jak nie ja! Zadzwoniłem do swojego terapeuty, powiedział - powinieneś dać radę, przygotujemy cię odpowiednio i pojedziesz. Oddzwaniam do Svena i mówię ok, dam radę. On na to - świetnie, mam dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę, pojedziesz z Andym Schultzem. Wow, to legendarny pilot, który wygrywał dwukrotnie Dakar, raz z Juttą Kleinschmidt, raz z Hiroshi Masuoką. Zapowiada się fajna przygoda. Od razu przypomniałem sobie moment na ostatnim Baja Poland, kiedy ja, marzyciel o zwycięstwie w Dakarze, dedykowałm Andiemu książkę - zwycięzcy Dakaru, etc. Teraz za parę dni usiądzie obok mnie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...