Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pierwszy występ na śniegu WRC i po długiej przerwie nie wróży dobrego wyniku :rolleyes:

a na Meksyk wymówka już gotowa ;) ??

 

Przeczytałem wywiad z tym panem w WRC. Zdecydowanie dalej jestem na nie. Nie potrafię zaakceptować tonu w jakim się on wypowiada...jako najbardziej utytułowany polski kierowca w WRC ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szwecja ruszyła , na testowym VW górą !!!! yeah :yahoo: , Michał słabo w kwalifykacjach :mellow: chyba nauki z Gronholmem za duzo nie pomogły :biglol: , czyli jutro ruszy pewnie drugi na oesy , a to nie jest dobre miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI ODCINKA KWALIFIKACYJNEGO

1. Sébastien Ogier 1.51,357

2. Mads Østberg 1.52,257

3. Mikko Hirvonen 1.52,921

4. Pontus Tidemand 1.53,805

5. Juho Hänninen 1.53,918

6. Jari-Matti Latvala 1.54,062

7. Thierry Neuville 1.54,394

8. Sébastien Loeb 1.54,825

9. Jewgienij Nowikow 1.55,550

10. Dani Sordo 1.56,144

11. Martin Prokop 1.57,071

12. Jari Ketomaa 1.57,554

13. Henning Solberg 1.58,081

14. Khalid al-Qassimi 1.58,187

15. Matthew Wilson 2.01,538

16. Michał Kościuszko 2.01,662

 

I słowa Michała na jego FB:

"Moje pierwsze kwalifikacje w WRC zakończone. Straciłem troche czasu dotykając bandy śnieżnej... Wyglada na to ze jutro będziemy jako 2 auto na drodze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20.00 w http://webb-tv.nu/svenska-rallyt-2013-svt-play-tv/ jest transmisja z super oesu , beda jexdzic w parach jak sie nie myle , powinien w pierwszej parze jechac Michał , ogladac !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościuchowi cieknie olej z silnika ... 31 s straty do Nikary . Pech ??? Nie wiem jak to nazwać . Przecież na każdym rajdzie coś nie tak z autem . O co tu k....chodzi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu k....chodzi ????
juz kiedyś pisałem, to Mini WRC to takie z biedrońki a Włosi jak to włosi , byle kase zgarnąć i jakoś może obleci , to samo było jak jexdził EVO X , non stop coś :mellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pechowo jakos mu to idzie, na pewno sprzęt,którym jedzie chyba nie jest pierwszej ligi, ale cuż, sam wybrał.Uważam,iż lepiej było zostać w klasie niższej,ale topowym sprzętem, niz męczyć się tym miniakiem,zresztą Edwin gdzieś sam mówił,bo widział na żywo,że słabo wyglada ten sprzęt.A jak sprzęt nie jedzie, to pewnie nerwy w środku i skupienia brak,a błedy same przychodzą.A wynik, no cuż no coment..szkoda.

Sołowow bardzo mnie zaskoczył, bardzo dobry wybór, no i jazda mówi teraz sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...