Skocz do zawartości

Impreza-dobra na zimę?


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

mozna mozna tanio ja dalem 850 ojro plus oplaty ble ble ble i pare rzeczy do zrobienia na gotowo ok 8 tak jak chcesz nie liczac gazu a klima jest i 2.0 i blgot i wogóle nie zamienilbym na nic innego :) i ciesze się ,że nie wziąlem sobie do serca tego że subaru jest dla bogatych...moze i turbo czasami tak ale n/a to normalne auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj, imprezke 2.0 n/a kupilem za 8,2k. Samochod oczywiście miał kilka mankamentów(nadkola, tragiczne hamulce). Sprawdza się twierdzenie że subaromaniak ciagle chce coś ulepszyć/zmienić ale jak się dobrze kombinuje to koszty można dobrze rozłorzyć.

Moja wanna ma gaz Koltec, średnio koszt przejechania 1km po 13kkm (lpg+etylina) to 29gr z hakiem...

Samochód godny polecenia szczególnie na zimę :D - sniegu się doczekać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2.0 116km i na zimę to genialne auto... ciężko je zajechać... najpierw Pablonas nim szutry i śnieg orał, potem ciut spokoju miała w Szczecinie ;) potem ja się za nią wziąłem i zepsuć się nie chciała a lekko nie miała... teraz Marek ją męczy i też nie ma się to auto ku końcowi :D Niedawno nawet na sprzedaż była... pisz do marek_g auto nie do zajechania mechanicznie chociaż ciut podrdzewiałe ale dam sobie rękę uciąć, że nie jeden jeszcze użytkownik będzie miał z GLa uciechę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2.0 116km i na zimę to genialne auto... ciężko je zajechać...

 

mam już wstępnie dogadane autko :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2779735331

 

właściciel zgodził się nawet na spotkanie "w pół drogi", bo u mnie z czasem strasznie krucho....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2.0 116km i na zimę to genialne auto... ciężko je zajechać...

 

mam już wstępnie dogadane autko :)

http://allegro.pl/sh...item=2779735331

 

właściciel zgodził się nawet na spotkanie "w pół drogi", bo u mnie z czasem strasznie krucho....

 

To się go zapytaj dlaczego ma lampy od różnych roczników, maska też jakaś nieswoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kierownicy jest airbag ?

 

.

 

Pięknie wypucowany, podchodził bym z dużą dozą nieufności do tego co jest napisane.

 

cholerka, nie mam pojęcia..

koresponduję z gościem już kilka dni....

 

Generalnie trochę za bardzo się napaliłem na Imprezkę, chciałbym kupić jeszcze przed pierwszymi śniegami...

Wiem....pośpiech zły doradca...

 

PS. zauważyłem też nieco sfatygowany fotel kierowcy...może gruby tyłek miał... :)

Edytowane przez umberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaru.de/fileadmin/downloads/kundenservice/prospektarchiv/impreza/archiv-Impreza95.pdf

 

niestety nie widze airbagu w tabeli, w 1997 tez, myslalem ze bedzie wyrózniony

 

druga sprawa-

The Impreza received an external facelift for the 1997 model year.

albo trafiłeś polifta datowanego starym rocznikiem ,albo coś jest nie tak z przodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest staruch ze zmienionym przodem na po liftowy, w po liftach była nowa deska. Poduszek nie miała w wyposażeniu, na zegarkach nie ma kontroli poduszek , nie ma sterownika poduszek, no i nie ma poduszki w desce ani w kierowni możecy.

 

to się może zgadzać...auto miało zagięcie maski, wgniecenie w błotniku i pęknięty zderzak- obecny właściciel przyznaje się do wymiany-kupił srebrny i malował te 3 elementy...

ale lampy były nieruszone...podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon my bad :wink: 2.0 wg tego 2.0 powinien mieć :roll:

 

Poliftowa jest "ostra", na zdjeciu widac ze ta od strony kierowcy nie zgadza sie z maska

 

odswiezenie wnetrza bylo w 1998r

 

Jak dla mnie to mogło naprawiane przez kogos kto tego nie rozróżniał- moze byc ze jest dokupiony poliftowy przód, została tylko lampa przedliftowa

 

Przegladałeś forum? Masz wszystko jak na tacy ,zadnych dochodzen :roll: Semi- rajdowy GL uzywtkownika GM poszedł chyba za 8.5

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...