Skocz do zawartości

Słabe odpalanie Legacy 2.2 91 lpg


Gooz

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co zakupiłem nowe subaru z myślą o ziemie, miało wyrwane tylne zawieszenie ale już się z tym uporałem, teraz mam inny problem:

 

Jak samochod jest zimny to odpala bez większego problemu, chwilkę pracuje i gaśnie, przez ten czas nie reaguje na gaz, dławi się ewidentnie. Czasem trzeba zakręcić drugi albo trzeci raz, nigdy więcej nie kręciłem i wtedy już pracuje, z tym że dalej się dławi bardzo słabo reaguje na gaz ale można jechać. Podczas jazdy wciskanie pedału gazu skutkuje podniesieniem obrotów bardzo nieznacznie, rozpędzimy się ale jest to raczej długotrwały proces:)

 

Jak samochod się rozgrzeje to wszystkie problemy znikają, silnik pracuje dobrze, moc jest dostępna od razu i bez problemu wchodzi na obroty. Odpalanie to wtedy pół obrotu, od razu zaskakuje.

 

Jakieś pomysły?

 

Subru Legacy 1 91 rok

2.2 LPG (starszego typu)

Automat

Edytowane przez Gooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dochodzimi powoli do tego żeby legacy jeździło - póki co wyszło że odpalał słabo bo nie miał benzyny :D Co prawda było to dla mnie dziwne, ale się wyjasniło - po 2 dniach od tankowania 15 litrów było zero:

 

Nie odpala -> Brak benzyny -> Dolałem, dalej brak - > Dziurawy wlew paliwa -> dziurawy bak - > pompa paliwa padła od takiej jazdy :D

 

Wszystko właśnie wymieniamy, zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpala -> Brak benzyny -> Dolałem, dalej brak - > Dziurawy wlew paliwa -> dziurawy bak - > pompa paliwa padła od takiej jazdy :D

Toż to subaru i jakieś 15 litrów nie robi na nim wrażenia :).

póki co wyszło że odpalał słabo bo nie miał benzyny :D
Jak samochod się rozgrzeje to wszystkie problemy znikają, silnik pracuje dobrze, moc jest dostępna od razu i bez problemu wchodzi na obroty. Odpalanie to wtedy pół obrotu, od razu zaskakuje.

 

Ale popatrz,że te 2 cytaty sie lekko kłócą. Brak paliwa odczułbyś też na ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...