Skocz do zawartości

nie moge edytowac swoich postow


skrzypekQ4

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

niestety nie otrzymalem odpowiedzi na PW od moderatora i administratora, to moze ktos inny mi odpowie/podpowie... co sie dzieje, ze nie moge edytowac moich wczesniejszych postow? aktualne posty maja opcje i przycisk "deytuj", natomiast starsze posty, np. sprzed miesiaca, tej opcji juz nie posiadaja :-(

mial ktos z Was moze taki problem?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo, hallo... cos juz wiadomo odnosnie tej edycji postow?

 

tak na marginesie, wyglad i dzialanie "nowego" forum jest dramatyczne, nieintuicyjne i ogolnie do bani :-( nie przychodza mi powiadomienia, a jak juz to jakies dziwnie wybrane, albo wybrakowane lepiej napisze, bo to bardziej obrazuje aktualne dzialanie skryptow czy czego tam, co odpowiada za te funkcje. ogolnie, nie podoba mi sie to wcale, wczesniejsza wersja forum byla MILION razy fajniejsza. aktualna porownalbym do Windows VISTA :(

 

aaa... moze mi ktos jeszcze podpiowiedziec, jak pisac PW z poziomu postu, na ktory chcialbym komus odpisac ale nie publicznie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos jeszcze podpiowiedziec, jak pisac PW z poziomu postu, na ktory chcialbym komus odpisac ale nie publicznie?

Najeździsz myszką na avatar bądź nick osoby do której chcesz napisać czekasz chwile i wyskakuje okienko w którym jest odnośnik "PW do użytkownika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo, hallo... cos juz wiadomo odnosnie tej edycji postow?

Musisz być cierpliwy albo napisać PW do Moda w tej sprawie :)

 

aaa... moze mi ktos jeszcze podpiowiedziec, jak pisac PW z poziomu postu, na ktory chcialbym komus odpisac ale nie publicznie?

Ta funkcja starego forum nie istnieje, możesz tylko wysłać zwykłe PW.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora jest niezastapiona w opdpowiedziach dot. obslugi forum i za to serdeczne dzieki

 

I której nie dałeś dawnego "pomuka", czyli obecnego "reputa", co niniejszym za Ciebie dwukrotnie uczyniłem - mimo, że "Pozwana" obecywała wczoraj makaron na który się nie doczekałem i musiałem uważyć sam (ale dereputa nie dam, bom łaskawy :-P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora jest niezastapiona w opdpowiedziach dot. obslugi forum i za to serdeczne dzieki

 

I której nie dałeś dawnego "pomuka", czyli obecnego "reputa", co niniejszym za Ciebie dwukrotnie uczyniłem - mimo, że "Pozwana" obecywała wczoraj makaron na który się nie doczekałem i musiałem uważyć sam (ale dereputa nie dam, bom łaskawy :-P )

 

no wlasnie, a jak sie to teraz robi z tymi reputacjo-pomukami? wystarczy kliknac na ta zielona strzalke przy poscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...