Skocz do zawartości

nie moge edytowac swoich postow


skrzypekQ4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

...że w dziale kupie/sprzedam nie można, to się nie dziwię (chodzi o ukrócenie nieuczciwych zachowań). Nie mogę natomiast zrozumieć dlaczego nie ma możliwości edytowania postów w dziale np. nielegala, gdzie przydałaby się taka możliwość - np. w obliczu pierdyliona stron wątku - trzymać indeks zmian i odnośników w pierwszym poście.

 

Czym uwarunkowana jest decyzja, że NIE?

Bo takie "NIE i koniec" to trochę nie w XXI wieku... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że w dziale kupie/sprzedam nie można, to się nie dziwię (chodzi o ukrócenie nieuczciwych zachowań).

 

nie przyszlo ci do glowy, ze ktos chce zmienic cene na nizsza/wyzsza lub usunac z postu pozycje, ktore juz sprzedal? i zeby kupujacy czasu nie tracili na pytania, a sprzedajacy na odpowiedz o cos, czego np. dawno juz nie ma... chyba, ze to tez jest nieuczciwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada edycji jest tymczasowa. Włączymy.

Pomuk :)

 

 

nie przyszlo ci do glowy, ze ktos chce zmienic cene na nizsza/wyzsza lub usunac z postu pozycje, ktore juz sprzedal? i zeby kupujacy czasu nie tracili na pytania, a sprzedajacy na odpowiedz o cos, czego np. dawno juz nie ma... chyba, ze to tez jest nieuczciwe?

 

SkrzypekQ4, przyszło, ale wiem jak wygląda życie. Sprzedający ma zawsze możliwość dopisać nową odpowiedź w temacie, np. "up - nowa cena" albo "XX - sprzedane, zostało YY". I to pozwala zachować przejrzystość i jasność intencji sprzedawcy bez narażania nikogo na przekręty. A jeśli koniecznie coś trzeba zmienić, to PW albo raport do moderatora lub prośba o usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pozwala zachować przejrzystość i jasność intencji sprzedawcy bez narażania nikogo na przekręty. A jeśli koniecznie coś trzeba zmienić, to PW albo raport do moderatora lub prośba o usunięcie.

 

ze tak powiem - ochlon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem co Cię chłopaku ugryzło, ale nie podoba mi się sposób, w jaki kontynuujesz ten temat. Nie wymyśliłem tych ograniczeń - po prostu się do nich przychylam, bo rozumiem ich sens. Sam byłem ciągany po sądach bo jeden z drugim zdecydowali się sprzedać coś "na forum" i w trakcie trwania "licytacji" facet zmieniał treść ogłoszenia. I wiem, że to cholernie głupi temat jest, niewarty tych 30 czy 50zł. Zupełnie nie rozumiem natomiast agresji, chociaż po Twoim podpisie widzę, że odbierasz tego rodzaju ograniczenia jako atak na Twoją osobę - jako sprzedawcy. Zupełnie niepotrzebnie, bo ograniczenia tego rodzaju według mnie w pierwszej mierze chronią osoby sprzedające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że w dziale kupie/sprzedam nie można, to się nie dziwię (chodzi o ukrócenie nieuczciwych zachowań).

 

nie przyszlo ci do glowy, ze ktos chce zmienic cene na nizsza/wyzsza lub usunac z postu pozycje, ktore juz sprzedal? i zeby kupujacy czasu nie tracili na pytania, a sprzedajacy na odpowiedz o cos, czego np. dawno juz nie ma... chyba, ze to tez jest nieuczciwe?

 

Brak edycji faktycznie moze być uciążliwe przy zacieraniu śladów, szczególnie dla tych, którzy mają coś do ukrycia, tak przed forumowiczami jak i (mieliśmy już taką argumentacje) urzędem skarbowym a przypominam, że K/S ma służyć do prezentowania ofert prywatnych.

 

 

Ewentulne niedogodności dla kupujących są jednak niczym w przypadku pojawiających sie niestety oszustw. Poznanie pełnej historii innych transakcji sprzedającego może kupującego utwierdzić w przekonaniu, że warto kupic bądź.... dać sobie spokój.

 

A będzie jak napisał ape.

 

I dla jasnosci, moja odpowiedz jest ogolna a nie dotyczy kolegi skrzypka ani zadnego z jego ogloszen.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Też mi się to nie podoba, mam cały samochód na części i teraz chcę wrzucić więcej zdjęć i dodać listę części. I co mam pisać na końcu wątku, co jest bez sensu, bo ogłoszenie traci swoją przejrzystość. Jak ktoś będzie szukał danej części to musi czytać każdą stronę ogłoszenia, a tak by miał wszystko na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...