Skocz do zawartości

Chlapacze do SF MY 06?


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zabezpieczyć lakier na progu i tylnym zderzaku przed uszkodzeniami (kamienie, roztopiony asfalt itp.)? Kupić chlapacze, czy okleić folią?

Chlapacze w SIP kosztują ok. 1 tys. zł :( i nie dodają uroku :(

Wiecie może, kto wycina na wymiar i nakleja odpowiednie folie w Krakowie?

 

PS Szukałem po forum, ale nic ciekawego na ten temat nie znalazłem. Jeżeli już było, to przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

To Foryś a nie Impreza. Foryś wyglądałby z tym trochę dziwnie, choć na pewno jest to praktyczne rozwiązanie.

 

Był wątek na ten temat mojego autorstwa, a w nimo sporo wypowiedzi - szukaj po tytułach wątków według słowa kluczowego: "chlapacze" 8).

Szukałem i nie rozwiązało to mojego dylematu. Liczę także, że ktoś mi coś doradzi z drugą opcją - folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego, co pamiętam, nie było jednoznacznej konkluzji - jedni mówili, że folia, inni, że folia to wiocha itp. itd. Tak że życzę wszystkiego dobrego, ale nie spodziewałbym się cudów.

 

A - ktoś pisał, że można kupić niedrogie chlapacze sparco (chyba) za parę stów. Wszystkie internetowe sklepy z gratami je mają. Pytanie jest tylko, czy Twój forek ma mocowania na chlapacze - jeśli nie, to szkoda trochę wiercić blachę. Korozja będzie właziła i w ogóle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był wątek na ten temat mojego autorstwa, a w nimo sporo wypowiedzi - szukaj po tytułach wątków według słowa kluczowego: "chlapacze" 8).

Szukałem i nie rozwiązało to mojego dylematu. Liczę także, że ktoś mi coś doradzi z drugą opcją - folią.

 

Naprawdę tu - http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104270 - nic nie ma? :roll:

 

Przecież to jest bez znaczenia, czy te chlapacze mają być do imprezy, czy forestera. Jedyna różnica jest taka, że forester pewnie częściej wjeżdża w teren, ale jeśli chodzi o podejście do tematu, to dla mnie jest to samo... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabezpieczyć lakier na progu i tylnym zderzaku przed uszkodzeniami (kamienie, roztopiony asfalt itp.)? Kupić chlapacze, czy okleić folią?

Chlapacze w SIP kosztują ok. 1 tys. zł :( i nie dodają uroku :(

Wiecie może, kto wycina na wymiar i nakleja odpowiednie folie w Krakowie?

 

PS Szukałem po forum, ale nic ciekawego na ten temat nie znalazłem. Jeżeli już było, to przepraszam :oops:

 

Ja jak pytałem to powiedzieli 398 pln (brutto) oraz 100 pln za montaż. Komplet do forestera MY 06

 

Pozdrawiam

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tu - http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104270 - nic nie ma? :roll:

 

Przecież to jest bez znaczenia, czy te chlapacze mają być do imprezy, czy forestera. Jedyna różnica jest taka, że forester pewnie częściej wjeżdża w teren, ale jeśli chodzi o podejście do tematu, to dla mnie jest to samo... 8)

Dzięki :oops: Przeczytałem i dalej jestem w punkcie wyjścia :(

 

Ja jak pytałem to powiedzieli 398 pln (brutto) oraz 100 pln za montaż. Komplet do forestera MY 06

Sprawdzę. Jak kupowałem Foresia to mi powiedzieli, że 1 tys. zł, ale widocznie komuś się nie chciało zaglądnąć do cennika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :oops:

 

Nie ma sprawy 8). Po prostu pamiętałem tamten wątek, bo zrobiłem w nim praktycznie identyczną ankietę 8).

 

I niestety po przeczytaniu wątku byłem, tak jak Ty, wciąż w punkcie wyjścia - w rezultacie jak na razie aktualna jest opcja trzecia z mojej ankiety ("nic") :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma folię? Czy są z nią jakieś problemy, np. uszkodzenia/odbarwienia lakieru?

 

Przy okazji: czy ktoś wie jak wyedytować temat? Chciałbym zlikwidować te "krzaczki" w temacie. Idiotycznie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie chlapacze mozna sobie bez problemu zdejmowac i zakladac, czy jak bede chcial je pozniej zdjac, to je poniszcze?Pytam, bo takie chlapacze to dobra opcja do pojezdzenia po szutrach, ale poza tym, to na codzien raczej wolalbym jezdzic bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoliaTec mający siedzibe na przeciwko stajni Leszka K.

Zadzwonię tam i wybadam sprawę :roll:

 

A czy takie chlapacze mozna sobie bez problemu zdejmowac i zakladac, czy jak bede chcial je pozniej zdjac, to je poniszcze?Pytam, bo takie chlapacze to dobra opcja do pojezdzenia po szutrach, ale poza tym, to na codzien raczej wolalbym jezdzic bez.

Nie mam pojęcia, jak montują te chlapacze (spinki, śruby)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba zwyczajnie dbac o lakier. Asfalt można usunąć pasta polerką, czyścić, polerowac i będzie ładnie... :wink:

Zgadzam się z PoliniTuning. Obejrzyj używane Forestery stojące pod SIP i nie zobaczysz, żeby miały zniszczone zderzaki, czy progi pomimo wieloletniej eksploatacji. Zapytałem wcześniej, czy na codzień jeździsz w trudnych warunkach (typowy Off-Road), czy jesteś normalnym użytkownikiem dróg sporadycznie zjeżdżającym z utwardzonych nawierzchni. W drugim przypadku nie ma to sensu i w przypadku Forestera zeszpecisz tylko auto!

Forester - specjalnie boldem, bo w Imprezach moga sie naprawdę przydać i z uwagi na kuzynki WRC chlapacze moga sie podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na codzień jeździsz w trudnych warunkach (typowy Off-Road), czy jesteś normalnym użytkownikiem dróg sporadycznie zjeżdżającym z utwardzonych nawierzchni. W drugim przypadku nie ma to sensu i w przypadku Forestera zeszpecisz tylko auto!

Co jakiś czas, ale raczej sporadycznie, zjeżdżam na drogę szutrową.

Co do zeszpecenia auta, to w 100% się zgadzam, Forester podoba mi się zdecydowanie bardziej bez chlapaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas, ale raczej sporadycznie, zjeżdżam na drogę szutrową.

W takim razie Stary naprawde nie ma co kombinowac (polecam wizyte w SIP). Analogicznie mysląc warto założyć pokrowce na fotele (najlepiej na skórzane) :mrgreen:

Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie 07.03.2006 w SIP. Wybijemy Ci z głowy chlapacze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie 07.03.2006 w SIP. Wybijemy Ci z głowy chlapacze :mrgreen:

 

Do zobaczenia :wink:

 

Ciekawe, jak Wy to chcecie zrobić :shock: :twisted:.

Przemeq, :mrgreen: :!: Brawo za spostrzegawczość...ale ten czas leci. Oczywiscie 07.04.2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...