Skocz do zawartości

Plac zabaw z tarasem widokowym... POZNAŃ


potas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spójrzcie no tylko na ten kawałek ziemi niczyjej... Moze kogoś z poznaniaków to zainteresuje...? :D

A dzie to?

 

M.

kolo Poznania..ale ja bym nie brala..chyba ze opuszcza cene za to ze takie "pomazane" :mrgreen:

 

p.s. chyba ze dadza ta wanne ze zdjecia w zestawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren jest nad Wartą w Poznaniu na Naramowicach. Widok jest z wiaduktu kolejowego. Są gotowe drogi zaznaczone czerwoną linią i dorysowałem jeszcze te dwie próby sportowe powiedzmy, ale tam nie będzie od razu łatwo, bo troche by trzeba było rozjeździć nierówności. Dostęp jest oczywiście for free, tylko czasem ktoś tam z psem przyjeżdza, albo jakiś wędkarz. No ale tam jest tyle miejsca, ze każdy sie zmiesci 8)

 

A ty Lucek zmieniłeś auto? na Mietka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co... jutro sobota... moze by ktoś miał ochote pochulać po łukach? Mozemy się umówić w jakiejs grupie, bedzie ciekawie... Potem ognisko nad Wartą, kiełbaski, piwo, muzyka, dziewczyny, jeszcze troche piwa, nocne upalanie po pijaku, jeszcze troche piwa, jeszcze więcej dziewczyn, gra w butelkę, muzyka na maxa, piwo na maxa, dziewczyny na maxa... gleba... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna naprawdę rewelacyjny ogromniasty plac. :shock:

Chętnie zbadam go Subaroleptycznie. :mrgreen:

 

Hmm a że tak spytam wprost, jak Ci się udało poszukać takie odludne tereny w Poznaniu :?: :roll:

 

 

A i ta balanga też fajowska może być. 8)

Potas chyba mianujemy Cię na KaOwca naszej Poznańskiej bandy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekałem tylko na ciebie. Wpadnij jutro koło południa, to cie zapoznam z tą prerią... ;)

 

No kto jeszcze...? jutro (niedziela) 12:00 na Naramowickiej pod kościołem :)

Potasek dzisiaj niestety nie mogę, ale będe się kręcił w tych rejonach (wiesz gdzie) na Hondzie, bo za tydzień na Biedrusku będe startował w zawodach CountryCrossowych i muszę się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co... jutro sobota... moze by ktoś miał ochote pochulać po łukach? Mozemy się umówić w jakiejs grupie, bedzie ciekawie... Potem ognisko nad Wartą, kiełbaski, piwo, muzyka, dziewczyny, jeszcze troche piwa, nocne upalanie po pijaku, jeszcze troche piwa, jeszcze więcej dziewczyn, gra w butelkę, muzyka na maxa, piwo na maxa, dziewczyny na maxa... gleba... :mrgreen:

 

Przypomniał mi się dowcip:

 

3 stycznia. W akademickiej stolówce rozmawia trzech studentów:

- Ja Sylwestra spedzilem na Kanarach. Mówie wam, super laseczki, kapiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo! - zagaja pierwszy.

 

- A ja - przechwala sie drugi - bylem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do lózka, cos wspanialego. A co ty robiles ? - pyta trzeciego.

 

- A ja siedzialem razem z wami w pokoju, tylko nie palilem tego świństwa...

 

:mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobra, dobra KubeLek..., żadnych takich :evil:

Fotki mogłyby byc całkiem niezłe, gdyby robić je z "tarasu" i przez jakiś sporych rozmiarów teleobiektyw. Nie mam, więc pipa.

 

No juz dobra Potas, bez obrazy ;)

A co do teleobiektywu, to moze mala zrzutka Panowie dla siakis porzadny dla naszego nadwornego Fotografa ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...