Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE? E-PAPIEROSY? PROBOWALIŚCIE? CO SĄDZICIE?


Hattorihonza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przewlekłe palenie może powodować miażdżycę tętnic a to z kolei powoduje brak namiotu o poranku - i wieczorem przy kobicie też :twisted::P:P

dlatego ja zawsze wybierałem te co powodują raka a nie impotencję :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Wiec po co szukasz sztucznych problemów :?: :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Porzebuje pierwszy elektroniczny staff - co polecacie w granicach 150 zł, wiem że budżet raczej kiepski ale co zrobić, subaru swoje kosztuje.

 

http://allegro.pl/mega-promocja-ego-cle ... 80780.html - to daje rade naprawdę ?

 

Wystarczyło przeczytać pierwszą stronę wątku. Pisałem już na temat tego zestawu.

Dobry zestaw od dobrego dostawcy w bardzo dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przeczytać pierwszą stronę wątku. Pisałem już na temat tego zestawu.

Dobry zestaw od dobrego dostawcy w bardzo dobrych pieniądzach.

 

zento ta ironia nie potrzebna :P

widziałem to dlatego ponowiłem pytanie ponieważ cięzko opierać sie tylko na 1 opinii.

 

mimo wszystko dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No już tak jakby 1mc bez papierosa :mrgreen:

:idea: z EP banalnie proste :) Analogi mnie poważnie odrzucają i mi śmierdzą :) oraz czuję kaskę, która mi zostaje w portfelu ze względu na nie kupowanie prawie codziennie analogów za 13pln :mrgreen:

Niezdecydowanym polecam :)

W tym tygodniu zamierzam przejść z 1.1 na 0.6 8) Ktoś próbował schodzić w dół :?:

Mam nadzieję, że przyjdzie mi to równie łatwo jak przejście z analogów na cyfrówkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Porzebuje pierwszy elektroniczny staff - co polecacie w granicach 150 zł, wiem że budżet raczej kiepski ale co zrobić, subaru swoje kosztuje.

 

http://allegro.pl/mega-promocja-ego-cle ... 80780.html - to daje rade naprawdę ?

 

Spoko - no może pojemność baterii to lekka fantazja ale po to są dwie

I w bajki nie wierz - grzałka styka na 8-10 dni

 

-- Wt paź 23, 2012 8:57 pm --

 

W tym tygodniu zamierzam przejść z 1.1 na 0.6 8) Ktoś próbował schodzić w dół :?:

No - paliłem 2 razy więcej, grzałki padały jak muchy a baterie szlak trafił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się w miarę trzymam. Tzn. przez prawie 3 tygodnie byłem na jednej (ostrej) imprezie gdzie paliłem. Poza tym wypaliłem może 6 analogów. Normalnie w tym okresie (mam mega młyn sezonowy w pracy) poszło by ~ 600 - 1000 szt :mrgreen:

Sporo ciągnę e-papierosa i niestety bateria nie wytrzymuje całego dnia. Będę musiał dokupić zapasowe. Kupiłem dodatkową ładowarkę, ale niestety nie mam czasu na ładowanie :wink:

Grzałki ( o dziwo) chyba jeszcze dają radę. Na wszelki wypadek zrobiłem spory zapas ;)

Co do liquidów - przetestówałem kilka smakowych (Vanilia, Coffe. Przez chwilę nawet mi podchodziły, ale teraz kopcę CAMEL, MB i jakiś inny "tytoniowy" - USA Mix

 

Reasumując - polecam!

 

Na 10-leciu Forum będę pił i palił wszysto analogowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Porzebuje pierwszy elektroniczny staff - co polecacie w granicach 150 zł, wiem że budżet raczej kiepski ale co zrobić, subaru swoje kosztuje.

 

http://allegro.pl/mega-promocja-ego-cle ... 80780.html - to daje rade naprawdę ?

 

Spoko - no może pojemność baterii to lekka fantazja ale po to są dwie

I w bajki nie wierz - grzałka styka na 8-10 dni

-- Wt paź 23, 2012 8:57 pm --

 

W tym tygodniu zamierzam przejść z 1.1 na 0.6 8) Ktoś próbował schodzić w dół :?:

No - paliłem 2 razy więcej, grzałki padały jak muchy a baterie szlak trafił :twisted:

 

Równo miesiąc korzystam z podobnego zestawu i nie spaliła mi się zadna grzalka.

 

od trzech tygodni nawet jednego bucha analoga .

Pale 18 i 12mg/ml, ale kolejne kupie słabsze.

polecam 555, camel i smaki kawowe testowalem wisnie, wanilie ale mi noe podeszły. z owocowych tylko berry mix.

btw. próbował ktoś liquidu whisky? analogowa lubie,jestem, amatorem entuzjastą, (czy jakos tak baltroczyk mówił ) tylko czy jest jakiekolwiek powiązanie smakowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. próbował ktoś liquidu whisky? analogowa lubie,jestem, amatorem entuzjastą, (czy jakos tak baltroczyk mówił ) tylko czy jest jakiekolwiek powiązanie smakowe ?

 

takowy smak dostałem swego czasu od kolegi

Po paru sztachach wiedziałem dlaczego mi dał....

Zrobiłem to samo co on

Dałem innemu koledze.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, bo już nic nie kumkam z tych wszystkich atomizerów, katomizerów, kartridzy i innych wacików, czy wybór :

 

http://allegro.pl/e-papieros-mild-x6-du ... ?source=oo

 

jest git, czy odpuścić, czy coś innego.

 

Ma być mocne :mrgreen:

 

 

A tak serio - pomóżcie świeżynce :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, bo już nic nie kumkam z tych wszystkich atomizerów, katomizerów, kartridzy i innych wacików, czy wybór :

 

http://allegro.pl/e-papieros-mild-x6-du ... ?source=oo

 

jest git, czy odpuścić, czy coś innego.

 

Ma być mocne :mrgreen:

 

 

A tak serio - pomóżcie świeżynce :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Używałem X6 milda i dobrze się sprawdzał. Minusem tego sprzętu jest cena i nietypowy gwint. Będziesz potem skazany na produkty Milda, żeby dokręcić coś do baterii lub trzeba będzie szukać przejśćiówek.

Poszukaj czegoś z najbardziej popularnym gwintem 510.

Wyżej w tym wątku pojawiał się sprzęt king E-cigar. Praktycznie to samo za połowę ceny i z gwintem 510. Poszukaj na 1-szej stronie postu Alexa.

Mild ma jeden spory plus - posiada wiele stacjonarnych punktów sprzedaży w centrach handlowych więc łatwo poratować się jak coś padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, poszukaj na sprawdzonych stronach e-dym, king e-cigar, donsenior, e-dymek, dpv9, ebull, hangsen i podobne. Często mają promocje. Zaleta jest taka, że jak coś się popsuje, nie zostaniesz na lodzie. Na all... też sprzedają. Zwróć uwagę, żeby gwint na parownik był ego lub 510 - wtedy 95% parowników będzie pasowało.

Ma być mocne? Kup liquid 24 mg nikotyny i będzie mocne. Pierwszy buch -oczy wyjdą Tobie z orbit - gwarantuję :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak serio - pomóżcie świeżynce :wink:

 

A więc świeżaku :wink:

zento dobrze radzi

Najpopularniejsze teraz i najpraktyjniejsze i chyba najtańsze są teraz zestawy oparte na gwincie 510

żeby pojarać potrzebna jest bateria i coś takiego http://allegro.pl/clearomizer-ce5-v3-ti ... 95568.html i oczywiście "zupka" nikotynowa zwana dziwnie Liquid

Ten zbiorniczek ma taką tulejkę z wąsami - ale to nie były prezydent a tzw. grzałka która co jakiś czas robi kuku i nie chce dawać dymu - a to dla niego cały ten zachód... wtedy bólisz 6-9 zyla, zależy czy sprzedawca hytry czy tylko troche - wkręcasz i dymisz dalej

Reasumując ten przy długi wywód....

kup coś takiego http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-c-c ... 30525.html

jeżeli chcesz aby Twoje gałki oczne pozostały na swoim miejscu polecam moc 16mg

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, gourmet, szamot,

 

dzięki Wam serdeczne, dorogije druzja :wink:

 

 

Jeszcze tylko się upewnię, czy może nie to

 

http://www.e-dym.pl/E-papierosy/629-Zes ... 00mAh.html

 

i decyzja tuż-tuż.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Ten zbiorniczek ma taką tulejkę z wąsami - ale to nie były prezydent a tzw. grzałka która co jakiś czas robi kuku i nie chce dawać dymu - a to dla niego cały ten zachód... wtedy bólisz 6-9 zyla, zależy czy sprzedawca hytry czy tylko troche - wkręcasz i dymisz dalej

Reasumując ten przy długi wywód....

 

wymieniamy cały clearomizer, czy tylko grzałkę z wąsami ?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie który proponujesz są takie dwie ....ośmiornice

To je właśnie grzałka - w środku jest taki drucik i on się pieron tak grzeje że aż dym leci

Tylko tak....jak dobrze widzę i licze w sumie masz 4 sztuki

wg mojego dymiarskiego doświadczenia to ok. 6-7 tygodni zadowolenia z faktu że jesteś wolny od dymu z analoga

Pamiętaj - trza mieć zawsze zapas bo inaczej dupa zbita

 

prawda że pomogłem.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych pieniądzach to ja zaproponuję Tobie http://epapierosylodz.pl/p/163/1088/ego ... rtowe.html. Wypróbujesz wszystkie (prawie) typy parowników, będziesz wiedział co Tobie pasuje. Chyba nawet lekturę dają, i Vat lepszy liczą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda że pomogłem.... :mrgreen:

 

 

No proszę Pana, bardzo Pan pomógł :mrgreen:

 

Zobowiązanym.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

-- 30 paź 2012, o 19:08 --

 

w tych pieniądzach to ja zaproponuję Tobie http://epapierosylodz.pl/p/163/1088/ego ... rtowe.html. Wypróbujesz wszystkie (prawie) typy parowników, będziesz wiedział co Tobie pasuje. Chyba nawet lekturę dają, i Vat lepszy liczą :shock:

 

Ło Jezu, tutaj bym się chyba pogubił - "siedem różnych sposobów e-palenia" :mrgreen:

 

Dzięki, dzięki, dzięki.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Pana, bardzo Pan pomógł :mrgreen:

 

Zobowiązanym.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

No fajnie i szczerzysz ząbki pięknie ale wiesz.... :P

 

Mógłbyś bywalca jakoś wyróżnić :oops:

 

-- Wt paź 30, 2012 8:11 pm --

 

Wypróbujesz wszystkie (prawie) typy parowników

No miałem podobny zestaw - wybuliłem 300 stówki :evil: a i tak na koniec dokupiłem ten z wąsatymi grzałkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bywalca jakoś wyróżnić :oops:

 

 

Kochanieńki ale w jaki sposób? Tu pomuków przecież nie ma (a i ja nie jestem autorem wątku) 8)

 

Pamiętaj jednak na zaś - pomuk niczym wobec zwykłej ludzkiej wdzięczności :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...