Skocz do zawartości

Przyszła kolej na mnie - szukam pierwszego samochodu


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grafit gwarantowalby zachowanie wiekszej dozy niepozornosci, ale chyba gorzej pasowalbu do wzoru felg. Niepozornosc tego auta jest swietna: dzis pewien Passat ostro sie zdziwil ;-) A prowadzil moj tata: chyba mu sie spodobalo, nie wiem jeszcze, czy to dobrze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hmm, może tu ktoś mi pomoże?

Xsara ma ostatnio chyba "te dni", bo najpierw powróciła nieziemsko wkurzająca usterka z samoczynnie podgłaśniającym się radiem (ale to już wiem, jak ogarnąć, mam nadzieję), a dziś na stacji benzynowej miałem chwile grozy.

Zalałem trochę paliwa, zapłaciłem, wsiadłem do auta, przekręciłem kluczyk... silnik zaskoczył, ale obroty błyskawicznie spadły do zera i motor zgasł.

Spróbowałem dwa albo trzy razy zapalić, sytuacja się powtarzała. Przeraziłem się, że zalałem diesla albo jakiś syf (a tankowałem na BP).

Ruszyłem dopiero, gdy zrobiłem mocną przegazówkę. Za to potem wszystko było normalnie - może tylko na postoju obroty są nieco niżej, niż zazwyczaj, ale możliwe też, że sobie to wmówiłem. Później gasiłem i zapalałem go jeszcze kilka razy, zrobiłem też trochę kilometrów (głównie w korku) i wszystko było dobrze

Auta nie muli, przyspiesza, zapala, jak trzeba.

Za to co jakiś czas podczas przyspieszania w samochodzie pojawiał się zapach benzyny - może to ma związek z dzisiejszą sytuacją? Jakieś przewody, filtr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To ja. Plac jest równy, bo to lotnisko icon_wink.gif Bawiłem się w Kena Blocka przez półtorej godziny pod okiem Wróbla.

 

Pav, jakie słoneczne zdjęcie!

Zdjecie z tego lata, a jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w Kena Blocka przez półtorej godziny pod okiem Wróbla.

tak z ciekawości, ile taka zabawa kosztuje?

 

350 za 1,5 h, da się też wziąć 1 godzinę za 250, ale to trochę bez sensu.

Wiosną powtarzam imprezę - na suchym będzie mniej zabawy, a więcej techniki, toru jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Perypetii z wydechem ciag dalszy: kolanko do wymiany. Jest glosnawo, zrobie to dopiero w poniedzialek, a jutro lecę w trasę - jako ze na tym forum sporo z was ma modyfikowane wydechy, zapytam: bac sie kontroli policji i ewentualnego zatrzymania dowodu? Krew z uszu nie leci i da sie wytrzymac w srodku, ale jest na pewno sporo glosniej, niz bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie popadajmy w paranoje, jeśli masz wydech na miejscu i tylko dziurkę to nic się nie stanie... Policjanci w dużej mierze to też ludzie i zrozumieją ze w trasie jesteś i Ci się zepsuło... A gdybynawet ktoś napisał ze tak ze trzeba się obawiać bo łapią jak szaleni za kazdy decybel to co nie pojechalbys??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...