Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Pink Floyd o taaaak... miodzio, ale czas spać więc na dobranoc->

 

 

O AMY mi chodziło ;)

 

 

Zawsze Brytyjczycy górą :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest wręcz manifest ... Jednak mnie osobiscie cieszy coraz to dumne bo POLSKIE :)

 

 

 

Było dawno temu ale wraca :)

Generalnie , moralnie i tak PINK wygrała wszystko ;)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o poradę w pewnej sprawie. Mam sąsiadów na górze, z obrzydliwymi bachorami, które tupią jak stado dzikich bawołów. Przy okazji doszedłem do wniosku, że przydałoby się kupić sprzęt grający. Chciałbym zamontować subwoofer, który będzie przenosił dźwięk na sufit a nie podłogę, bo sąsiedzi z dołu są bogu ducha winni. 

Czy da się tak zrobić? Ktoś mógłby polecić jakiś sprzęt? Docelowo dobrze by było, żeby im się wir robił w szklance, jak będą pić herbatę. Może zauważą związek przyczynowy i trochę utemperują te bękarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o poradę w pewnej sprawie. Mam sąsiadów na górze, z obrzydliwymi bachorami, które tupią jak stado dzikich bawołów. Przy okazji doszedłem do wniosku, że przydałoby się kupić sprzęt grający. Chciałbym zamontować subwoofer, który będzie przenosił dźwięk na sufit a nie podłogę, bo sąsiedzi z dołu są bogu ducha winni. 

Czy da się tak zrobić? Ktoś mógłby polecić jakiś sprzęt? Docelowo dobrze by było, żeby im się wir robił w szklance, jak będą pić herbatę. Może zauważą związek przyczynowy i trochę utemperują te bękarty.

 

Problem w tym że niskie tony rozchodzą się w każdym kierunku.Będziesz napitalał ''basem'' to wkurzysz sąsiadów naokoło i narobisz sobie wrogów,a w najgorszym przypadku będziesz miał psiarnie codziennie za zakłócanie spokoju.

Lepiej idź i pogadaj z sąsiadami.

 

 

Edytowane przez Dzyndzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...