Skocz do zawartości

Proźba o Zgode


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam całą Dyrektorską ekipę. Jestem zagożałym twórcą stron internetowych (jeszcze żadnej nie zrobilem, ale mam zamiar) i wlasnie pracuje nad "WWW" poświęconym Subaru. Moja proźba jest następójaca, chcialbym na mojej stronie umiescić link do tego Forum, ale o ile wiem to bez zezwolenia nie mogę tego uczynić :( dlatego piszę tego posta.

 

Z podziękowaniami

CracowDragon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Wiem moja pisownie mozna porownac do bazgrania jakiekos Zimbwabwejczyka uczacego sie jezyka Polskiego od tygodnia!! pracuje nad tym :wink: a co do world`a to mam angielskiego skubanca i nie wiedziec czemu nie ma tam opcji polskiej gramatyki ale juz niedlugo...oczywisnie nie sciagam polskiej wersji z netu bo to nielegalne 8) ...ja poprostu zbietam 1000PLN na zakup orginalnej wersji w sklepie!! z kieszonkowego zajmie mi to jeszcze......dlugo :lol: !! a stronka juz ma zarys tylko jakiegos wykonczenia brakuje!!, ale wszystko sie zrobi, tylko wene trzeba zlapac....a ta skubana jest szybka i ucieka jak kura Rocky`emu w chyba 20giej czesci!! :twisted:

 

 

pozdr. Gramatykus Nogus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kieszonkowego zajmie mi to jeszcze......dlugo :lol: !!

 

Hehe... Czyżby ojciec już tak zapatrzył się w forum, że przestał być komunikatywny dla rodziny klasycznymi metodami :?: :) Niedługo tu zawita żona i... O ZGROZO... teściowa :!: ;)

 

Ale tak naprawdę, to mogłeś to napisać pogrubioną czcionką i wielkimi literami... Nie zaszkodziłoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Wiem moja pisownie mozna porownac do bazgrania jakiekos Zimbwabwejczyka uczacego sie jezyka Polskiego od tygodnia!! pracuje nad tym :wink: a co do world`a to mam angielskiego skubanca i nie wiedziec czemu nie ma tam opcji polskiej gramatyki ale juz niedlugo...oczywisnie nie sciagam polskiej wersji z netu bo to nielegalne 8) ...ja poprostu zbietam 1000PLN na zakup orginalnej wersji w sklepie!! z kieszonkowego zajmie mi to jeszcze......dlugo :lol: !! a stronka juz ma zarys tylko jakiegos wykonczenia brakuje!!, ale wszystko sie zrobi, tylko wene trzeba zlapac....a ta skubana jest szybka i ucieka jak kura Rocky`emu w chyba 20giej czesci!! :twisted:

 

 

pozdr. Gramatykus Nogus

 

NIECH CI TATO KUPI ZAMIAST FELG WORDA. O! To jest sl;uszna koncepcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako toksyczny ojciec, zdecydowanie odradzam felasie, a z czystej zlosliwosci kupilbym wlasnie worda. Albo bym w ogole skasowal Ci kompa. No bo zapomnisz jak sie reka pisze. Niech Ci tatko zamiast feli kupi najlepiej pioro wieczne Omas, Caran d'Ache, albo ostatecznie Mą Blanca. To wyrabia charakter pisma, i charakter młodego człowieka. Co wiecej, stukanie w klawiature niszczy stawy w palcach i wywoluje zapalenia stawów w nadgarstku.

Słowem: won z kompem, won z felami, PANIE WALDKU kup mu pan pioro wieczne, albo w ogole takie z kałamarzem, jeszcze mozna kupic w niektorych sklepach z piorami wiecznymi, i wtykac mu do kalamarza ogryzki, papiery, niech kleksy robi i musi de novo przepisywac.

W pierwszej klasie mialem jeszcze lawke z kalamarzem i kazali nam pisac stalowka skrzypiaca. ( A JA MIALEM DLUGOPISY!!!!!) I tak mi charakteru nie wyrobili. Jestem wredny, podly, zlosliwy, malpio zlosliwy, to po tesciowej co jest najwieksza malpa. Odradzam takiego tatulka jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A i owszem, ukryć się nie da, że się zdarzyło...Zapewne zostałem znaleziony w kapuście, albo, (co bardziej prawdopodobne, bo u nas nie ma nigdzie zadanego pola) przytransportował mnie bocian...I tu bym chciał wyjaśnić, dlaczego mamy ujemny przyrost naturalny, ludzie no przecież bocianom nie uśmiecha się przylatywać do tego miejskiego smrodu tylko po to żeby jakieś takie małe różowe komuś podrzucić, a i nikt nie będzie w takim miejskim syfie sadził kapusty...Wiedz jak może nie być ujemny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przepraszam za opóźnioną odpowiedź.

Link ze strony poświęconej Subaru będzie przez nas mile widziany :wink:

Oczekuje zaproszenia do odwiedzenia strony, gdy będzie już w stanie "surowym zamkniętym" :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić z nieukrywaną radością ducha, że stronka jest tworzona już przez dwie osoby...Do spółki doszedł Azazel (pozdrawiam). Stronka jeszcze nie jest gotowa jest tylko zalążek, ale jak się rozrośnie to na pewno napiszemy o tym na forum. W chwili obecnej gromadzimy bazę danych... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...