Skocz do zawartości

Ekipa remontowa potrzebna! Warszawa


Snake Doctor

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję pomocy forumowej braci.

 

kupiłem mieszkanko w wawie i potrzebuję je wyremontować. Moja docelowa ekipa najprawdopodobniej nie wróci na czas z Holandii dlatego proszę Was o pomoc.

 

Potrzebuję namiaru na jakąś solidną i tanią ekipe remontową. Jeśli ktoś się takim czymś zajmuję lub może kogoś polecić to czekam na wiadomość.

 

Wymagania mam jak każdy Polak, mają zrobić robote najlepiej i oczywiście jak najtaniej (najlepiej jakby dopłacili do własnej roboty :D )

 

Może to być ekipa z poza Warszawy która dojedzie i będzie spała w mieszkaniu bo jak wiadomo warszawcy fachowcy znają troszkę inną matematyke o jakieś kilka tysięcy :D aczkolwiek nikogo nie skreślam :)

 

jeśli coś macie to dawajcie namiary, bede się umawiał na wycene robocizny.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało trafić na takich ostatnio :)

Młody chłopaczek z polecenia znajomego wyremontował ostatnio u rodziców pół mieszkania. Przyjeżdżał o 7 kończył o 20. Po skończonej robocie sam brał mopa i zmiotkę i codziennie sprzątał. Pełna kulturka, przerwę na dymka zawsze robił sobie na zewnątrz. Co do jakości jego prac tez nie można mieć zastrzeżeń. Potem robił kolejny remont u znajomej to wydzwaniała i dziękowała że go poleciłem bo potrafił z nią jechać do sklepów i dobierać kolory farb bo ma skończony kurs projektowania wnętrz. Znałem już wielu "fachowców" ale to jest na prawdę chyba pierwsza osoba którą polecam bez ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało trafić na takich ostatnio :)

Młody chłopaczek z polecenia znajomego wyremontował ostatnio u rodziców pół mieszkania. Przyjeżdżał o 7 kończył o 20. Po skończonej robocie sam brał mopa i zmiotkę i codziennie sprzątał. Pełna kulturka, przerwę na dymka zawsze robił sobie na zewnątrz. Co do jakości jego prac tez nie można mieć zastrzeżeń. Potem robił kolejny remont u znajomej to wydzwaniała i dziękowała że go poleciłem bo potrafił z nią jechać do sklepów i dobierać kolory farb bo ma skończony kurs projektowania wnętrz. Znałem już wielu "fachowców" ale to jest na prawdę chyba pierwsza osoba którą polecam bez ryzyka.

 

Szkoda że jest sam, bo u mnie jest dużo pracy, na kilka osób (stawianie ścianek gk, podwieszane sufity itp) więc raczej by sobie nie poradził z ogarnięciem całych czynności.

 

 

Co do taniej i solidnej ja wiem że cudów nie ma, ale czasami się zdarzają. np. moja docelowa ekipa taka właśnie jest ale jak na zlosć mają nieciekawą sytuacje za granica.

 

Kilka nr już dostałem, dziękuję za PW i numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jest sam, bo u mnie jest dużo pracy, na kilka osób (stawianie ścianek gk, podwieszane sufity itp) więc raczej by sobie nie poradził z ogarnięciem całych czynności.

 

 

Co do taniej i solidnej ja wiem że cudów nie ma, ale czasami się zdarzają. np. moja docelowa ekipa taka właśnie jest ale jak na zlosć mają nieciekawą sytuacje za granica.

 

Kilka nr już dostałem, dziękuję za PW i numery.

 

ja miałem super ekipę, 2 kolesi zrobiło mi całą masę roboty, a sporo namieszałem (podwieszane sufity które idą po łuku itp), do Wawy to raczej oni nie pojadą ale tak jak mówię z takim zakresem prac jak u Ciebie 2 obrotnych gości wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z elektryką i hydrauliką? Bo szkoda przy okazji ten temat pominąć a potem żałować. Chyba, że porządnie zrobione wcześniej... :)

:roll:

Z doświadczenia wiem, że ciężko znaleźć ekipę znającą się na wszystkim. Tzn, takich, co mówią, że ogarniają całość robót jest wielu, ale czy ogarniają rzeczywiście, to już inna sprawa. Nie raz poprawiałem hydraulikę po takich wszystko ogarniających.

Nie raz na poprawki było za późno... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z elektryką i hydrauliką? Bo szkoda przy okazji ten temat pominąć a potem żałować. Chyba, że porządnie zrobione wcześniej... :)

:roll:

Z doświadczenia wiem, że ciężko znaleźć ekipę znającą się na wszystkim. Tzn, takich, co mówią, że ogarniają całość robót jest wielu, ale czy ogarniają rzeczywiście, to już inna sprawa. Nie raz poprawiałem hydraulikę po takich wszystko ogarniających.

Nie raz na poprawki było za późno... :|

 

Hydraulika i elektryka już pięknie zrobiona właśnie wcześniej :) wiec tutaj już nie ma problemu. jedynie trzeba cale mieszkanie wykończyc, postawić scianki, sufity, gładzie, pomalować sciany, obrobic glify, polozyć płytki, zrobic cała lazienke, podgrzewanie podłogi, powstawiać nowe drzwi i ościeznice.

 

cykliniarz jest też załatwiony oddzielnie wiec tutaj podłoga też odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić- Rafał ..... 501573985 - świetnie zorganizowani i ogarniają pełny zakres.

 

a jak cenowo?

 

dzieki za nr :)

 

Powiem że są w stanie zrobić dom dla najbogatszych z czołówki Wprost jak i pomalować pokój babci. Akurat uczestniczyłem przy lux mieszkanku i klient nie narzekał, na cenę również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem bardzo duży remont i też myślałem, że to się zakończy spektakularną klęską. Okazuje się, że jednak można, swoją ekipę poleciłem wszystkim znajomym i u nich również się sprawdzili (ja też dostałem kontakt z polecenia). Cenowo można powalczyć, raczej średnia warszawska, ale kwotacja nic nie kosztuje. W ogólnym rozrachunku mnie się opłacało, bo nie trzeba poprawiać, pilnować etc. Panowie naprawdę nie odwalają fuszerki.

 

http://www.demobud.pl/kontakt.php

 

/Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...