Skocz do zawartości

Diablo 3 - GuestPass


mcbeth

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem potestować Diablo 3 a raczej jego działanie na bardzo wolnym internecie. Niestety wbrew zapowiedziom Blizzard nadal wymaga GuestPass, które to w ilości sztuk 2 dołączane są do wszystkich pudełek z pełnym Diablo3. Czy znajdzie się dobry człowiek, który udostępni mi na PW jedną sztukę ? Jest to legalne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli znajdzie się jakiś wolny guest pass to poproszę, też nie wiem, czy na blueconnect jest sens grać :/

 

 

Ja mam irlandzki odpowiednik blueconnecta i śmiga aż miło,pozdro.

 

-- 25 lip 2012, o 00:10 --

 

klucz poszedł na pw,jeśli już masz to przekaż dalej,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze potrzebuje guest passa ?

aby go użyć muszę mięć zainstalowaną grę czy ten quest pass upoważnia mnie do też do pobrania gry z sieci?

 

Guest passa wpisujesz w swoim koncie battlenet. Po tym będziesz mógł pobrać grę i zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się troszkę pobawiłem D3 :D .Z racji niewielkiej ilości czasu poświęciłem mu tylko parę godzin. Zatłukłem Leoryka grając czarodziejką 8) i koniec Starter Edition :( . Co mi się podobało ? Grafika. Co mi się nie podobało ? Automatyczność rozwoju postaci (dystrybucja punktów, rozwój zaklęć) - tu się wyraźnie pogorszyło. Grając przez modem 3G doświadczam trochę "przycięć" w rozgrywce, ale grać się da. Nie wiem co by było na GPRS, ale może być biednie.

 

Jeszcze raz dzięki za GuestPassa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie wiem co by było na GPRS, ale może być biednie.

Sprawdziłem jak działa na EDGE i przycięcia są dość duże. Zwłaszcza dokuczliwe jest, że mocno opóźnione są ataki. Czasem bohater 'ginie jak tylko lag minie'. Co ciekawe EDGE w T-Mobile było niegrywalne. W Orange 'od biedy' jakoś szło choć bez łupania na oślep się nie obeszło ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...