Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

O której jutro (dziś) idziecie do pracy?

 

Ja mam nienormowany czas, ale biorąc pod uwagę, że moi współpracownicy mają normowany i mogą czegoś ode mnie chcieć, staram się być przy komputerze około 9:00 (niekoniecznie w pracy, może być w domu - byle w firmowej sieci i pod firmowym mailem). Czyli prysznic już był, teraz zęby i mam jakieś niecałe 7 godzin snu - nie jest źle 8).

 

I chyba właśnie odpuszczę, bo jutro zanosi się w firmie na awanturę jak 150 i muszę być w dobrej formie do tego :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest miarą wysiłku włożonego przez człowieka (1) w wytworzenia danego dobra. Najczęściej wyrażana jest ona w (2) roboczogodzinach. Praca jest jednym z trzech czynników produkcji – pozostałe dwa to ziemia (3) (ekonomia) oraz (4) kapitał. W niektórych teoriach ekonomicznych praca nazywana jest kapitałem ludzkim, co czasami oznacza również zdolności posiadane przez siłę roboczą (5) . Jeżeli ludzie wykonujący pracę są do niej dobrze przygotowani i posługują się zaawansowaną technologią (6) , to uzyskują dużą wydajność pracy. Mogą te same dobra wykonać szybciej i lepiej. (7)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Praca_%28ekonomia%29

 

1-znam z doswiadczenia

2- tez znam..nawet w nadmiarze

3-ziemia.patrz piach..patrz...szkoda gadac

4- permanentny brak

5-zdolnosc posiadam

6-technologie tez

7- taaaa...

cholera..mam tez upierdliwego szefa..ktos chce? tanio oddam...

 

ps.s Klub juz otwarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś napisać "dzieło" ;)

"wpływ reklamy społecznej na kształtowanie świadomości polaków".

brzmi banalnie, ale mam kłopot z literaturą. a pozatym zamiast pisać przez cały 5 rok to "studiowałem" . no i musze sie wyrobić teraz w jakiś tydzień...

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś napisać "dzieło" ;)

"wpływ reklamy społecznej na kształtowanie świadomości polaków".

brzmi banalnie, ale mam kłopot z literaturą. a pozatym zamiast pisać przez cały 5 rok to "studiowałem" . no i musze sie wyrobić teraz w jakiś tydzień...

 

 

:mrgreen:

 

znam ten ból, mi oddanie "licka" zajęło 2 lata, choć gotowy był już w lipcu 2005 :), ale kilka spraw mi się sypnęło i zrobiłem sobie wakcje (jak to się mówi, by pozbierać tzw. puzzle), ale koniec końców w lipcu 2006 się obroniłem :)

 

btw. opierasz się w swojej pracy o jakaś konkretną kampanię :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...