Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nie :twisted: , ale u nas burza :shock: , wygoniło mnie z ogródka do domu :evil: . A tak sie dobrze zapowiadało, lodówka turystyczna, w niej kilkanaście piwek :twisted: ,altanka, ciepła noc, no i dupa blada :cry:, trza ją było do domu z powrotem przytachać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą. Czy wam też jest tak pieruńsko gorąco ?? To chyba nie jest normalnie, że człowiek siedzi przy kompie i poci się czytając forum... ileż razy w ciągu dnia można się kąpać ??

 

To gdzie ty jesteś? W Bielsku pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą. Czy wam też jest tak pieruńsko gorąco ?? To chyba nie jest normalnie, że człowiek siedzi przy kompie i poci się czytając forum... ileż razy w ciągu dnia można się kąpać ??

 

To gdzie ty jesteś? W Bielsku pada...

 

w Sączu nie pada tylko nap.... :twisted:

ale nie przeszkadza mi to otworzyć sobie chyba 4 Warkę , ...... 1,5 litrowa :twisted: Jestem bardzo szczęśliwy że taki produkt wypuścili na rynek :mrgreen: , żona widzi że wypiłem tylko cztery :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Warki sie skończyły, byłem jednak optymistą ze wystarczą na dziś :twisted: , mam jeszcze w żelaznych zapasach Tyskie 0,66 x 2 :twisted:

A miało być na jutrzejszego grilla :roll: :twisted: jako żelazna rezerwa jak goście pójdą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sącze coś co dostałem na odchodne od tesciowej ...

 

Ja to bym pewnie dostał muchomora sromotnikowego panierowanego jak kotlet schabowy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ty jesteś? W Bielsku pada...

W Katowicach :) Nie wiem czy pada bo mam roletę opuszczoną ale zdecydowanie odczuwam zbyt wysoką temperaturę. Dlatego zimne piwko :)

 

Ja to bym pewnie dostał muchomora sromotnikowego panierowanego jak kotlet schabowy :twisted:

Teściowej jeszcze nie mam, ale ta "przyszła" jest bardzo sympatyczna :) Choć pewnie zaraz koledzy z większym stażem sprowadzą mnie na ziemie, że wszystko "do czasu" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta "przyszła" jest bardzo sympatyczna :)

 

każda przed ślubem jest taka :twisted: potem zamienia sie w prawdziwą teściową z "kawałów" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jakieś filmiki z uleza cos poskładam i zaraz wrzuce ... te ścierwa toyoo

myślałem że masz jakieś filmiki z teściową m chętnie bym pooglądał :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jakieś filmiki z uleza cos poskładam i zaraz wrzuce ... te ścierwa toyoo

myślałem że masz jakieś filmiki z teściową m chętnie bym pooglądał :twisted::mrgreen:

tesciowa roku w białymstoku moja jest cool , fakt ze wygląda jak piłka lekarska ale cóż tesciowej sie nie wybiera ... Ale za to jakie szynki robi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...