Skocz do zawartości

"Wroobel" albo też "Najpiękniejsze fotki nie-


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

shodan, psuj :wink:

 

No właśnie, psuj jeden - nie przyznał się, że moja DD przy wspomnianym zaliczeniu słupka straciła na drzwiach trochę lakieru :twisted:.

 

A check engine zaraz zgasło - było to typowe imprezowe check engine związane z jazdą przy niskim poziomie paliwa w baku 8).

 

Ja jak jechałem tym jego cudem to mu nic nie zepsułem. O. Potrafiłem pokazać, że właściciele imprez to ludzie na poziomie i nie zniżają się do akcji "jak ty mi spsułeś, to i ja ci spsuję" 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111: Proponuję abyś wstawił więcej zdjęć Twojego zajefajnego auta do Swojej prywatnej galerii na forum. To zdjęcie z avatara już mi nie wystarcza. I choć mam sporo zdjęć tego auta na compie....to dalej mi ta ilość nie wystarcza...więc proszę o więcej , bo napatrzeć się nie mogę :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jakie typowe check-engine... mnie sie nigdy nie zapalilo... nie powinno sie jezdzic na niskim poziommie paliwa z wielu wzgledow... tymbardziej upalac... dostaniesz brzydka pale :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111: Proponuję abyś wstawił więcej zdjęć Twojego zajefajnego auta do Swojej prywatnej galerii na forum. To zdjęcie z avatara już mi nie wystarcza. I choć mam sporo zdjęć tego auta na compie....to dalej mi ta ilość nie wystarcza...więc proszę o więcej , bo napatrzeć się nie mogę

 

Zrobione - kilka próbek jest już w galerii :D Dzięki za radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, pol baku to nie jest malo.

 

Nie było pół - na początku jazd było około 1/3, teraz - 1/4 8).

 

A tak a propos spalania, odnoszę wrażenie, że samochód spala teraz mniej - ma lżejszą powłokę lakierniczą (jest jej trochę mniej)...

 

:mrgreen:

 

dostaniesz brzydka pale :lol: :wink:

 

"O fu jaka brzydka pała, nie będę Ci robiła pały" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...