Skocz do zawartości

Fliperus sklerotykus


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzięcioliłem się jak kto gupi, podanie napisałem z umotywowaniem ino bez fotki co by wartości krześcijańskich na łamach forum nikomu nie obrzydzać .........i dupa, moderatory spuścili mnie po maszynce do golenia. Czy ja nie prosiłem, że jak bede napoczynał jedenasto setuchne moich wypocin to żebym w ramach połonczenia moich dwóch HOBBY dostał po stary znajomości przydomek SUBAROHOLIK a nie jakiś tam ubezwłsnowolniony przez Sipa. Czy ja sie musze kocić......prosić, jak mnie tu chopaki za słabego.......sławnego ludzia uznali wazeliny wstrętne poniekąd ale simptomatyczne za to cholernie, co ich usprawiedliwia i od wyroku skazującego uwalnia .....mać. Czy ja dostane te swoje wymażone ksywkę ? Czy mam sie z jakomś myszkom zaprzyjażnić, co wam się zaś przeciśnie. Jak trza było żółte karkie poszerzyć i przydłużyć, bo mnie Flipery kurdupla wstawili, tom się przez tego konusa tydzień wstydzić przed kobietami musiał .....bez mała. Ja poprosze ksionżke życzeń i zelżeń.

 

Siwy co mu nie kco dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taka porosta strawa. Walne zgromadzenie sie zgromadzilo i walnie uwalilo, ekhm, znaczy ustalilo co nastepuje.

 

Wacpan zostaniesz uhonorowany najwyzszym odznaczeniem Forumowiczow (przynajmniej do momentu wymyslenia wyzszego :wink: ) jak tylko czlonkowie walnego zgromadzenia dojda do siebie po uwale...sic... po uchwaleniu nowego statusu Wacpana.

 

Zostanie Mister WB aka Siwy powiadomiony o tym fakcie pisemnie, ustnie, telepatycznie i wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walne zgromadzenie sie zgromadzilo i walnie uwalilo,

 

Powyższe przypomniało mi że siędzę w pracy o suchym ryju....... stokrotki wdzięki....... stokrotne dźwięki...stłoczone wręgi.... stogramów w ręki....to nie takie proste na trzeźwo

 

Wacpan zostaniesz uhonorowany najwyzszym odznaczeniem Forumowiczow

 

No przecież wiem bo sam pisałem regulamin. Będzie to uśmiech moderatora odciśnięty w żelbetonie wybrowanym.......wibratorem profesjonalnym, wyczynowym.

 

Siwus ohydnus trzeźwus niesteus...... na szcęścius sytuacjus przejściowus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracom serdeczne zauwage, że na mojem budziku jes wpudo dziesionty w ciemno.......znaczy chyba w nocy, a w moi paloncy sprawie nik se nawet bonka nie puścił. Jak bełem "ubezwłasowolniony", tak mnie się dali wyświetluje. Bo jak by co to mom na podorędziu worek kartofli i pude w okolice Rynku okna wybujać. A oko se mom ........ i wiem dzie rzucać.

 

Siwus niecierpliwus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie WU!

Młodziez odpowiiedzialna ze te tam co ten boi sie podejmowac decyzje bez grupy decyzyjny, a grupa decyzyjna pewnikiem sie wymiguje, wyślizguje, wywikłuje z jakiejś afery. Młodziez ma gienieralnie stracha, o jak trzeba działać jak wszystko widać jak na patelni, proszę o wybaczenie wulgaryzmu, to sie młodziez boi. BOJAKA MATA!

 

Panie WU! Wnoszę o ukaranie wszystkich poniżej wwieku Mickiewiczowskiego 44 karaa cielesną. Do wyboru moga mieć: Ukamienowanie ( dla odważnych), chłostę, zakucie w dyby ( w dyby sie zakuwa chocć drewnianne? czy jak) albo im zwyczajnie dać słupka.

Bo nie będzie mlodzieeż pluc bezczelnie w twarz weterana. W oblicze poorane bruzadami świadczącymi nie tylko o cieżkim mozole dnia codziennego, o harównie od bladego świtu, o walcze z tyranią, o walce o byt w czasach kiedy kombatant rzadził, ale również świadczącymi o latach, smutnych i tragicznych, spedzonych w charaklterze zięciulka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie A, młodzież mamy wochowanom bezstresowo, a mimo to bojo się wszystkiego jak nieprzymierzając nasze pokolenie Zaćpanych Oddziałów Milicji Obywatelskiej, co to niby na wiwat szczelali w poziomie, i to nie żeby chumanitarnie jak to jes dziś, czyli gumowo namiastko, ino ostremi jak tasak do miensa kulkami. No ale każde pokolenie boji sie czego innego. Gieneralnie młodzież boi sie wylacieć z roboty, co w naszych czasach powiewało nam paskiem wypłaty, bo praca była obowionskiem a każden jeden był obowionskowy jak kto gupi. Insza sprawa że Polska była światowom potengom gospodarczom, co w każdy gazecie se można było sprawdzić ( jak kto nie miał telewizora ). Ino Albania nas przeganiała i Zanzibar, ale tych to my w życiu nie dogonimy, bo to tygrysy Euroafroazji a tyko gupi bedzie gonił tygrysa. No ale nic nie wiadomo. Świat sie zmienia, tera my jesteśmy okupantami, Niemce miłujo pokój, w Ameryce sie wszystko wali ze starości a my mamy same nówki, bo stare nam Niemce wyburzyli. I popacz POan som takie mondrale co gadajo że niby człowiek od źwierzątka różni sie wolno wolo i intelegencjo, a ja se tak myśle że ino cheńciom posiadania.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze twierdzilem, ze czlowiek od zwierzat nie rozni sie niczym, a jedynie jednym pewnie krootkotrwalym bledem ewolucji, ktoory dal nam zdolnosc myslenia abstr.

Bo pragnienie zabijania, niby czysto ludzka rzecz, tak?

No tak, zgadza sie, ale: w Polsce zrobil sie problem z Nutriami. Wyopuscili czy pouciekaly na wolnoś, i zroobila sie w niektorych rejonach plaga, bo bydleta nie maja wrogow natturalnych, zwierztea mniejsze nie znaja to sie nie boja, i one morduja dla przyjemnosci mordowania, bez zjadania.

Ale to pewnie wyjatek, bo one luuksusowe i dla pan.

A tak napprawde to istootnie, swieta racja, CHEĆ ZADZA posiadania.

Np tutaj: kazde chce posiadac Subaru.

Albo panne jakas poosiąść.

Albo Rolexa, Tag Heura, czy innego Paytyka.

A to wszystko, zeby jkednak znowu pokazzac, ze JA JA JA, a nie TY bawole, jestem przywódcą stada.

Ja mam kasiore, i mi nie podskoczysz kmiocie jeden zwiesniaczony.

Ale nie po to ewolucja sie pomylila i rozum nam dala, zebysmy teraz nie umieli zrozumiec, ze to sa rzeczy jedynie nabyte i to droga kupna i sa warte co? No nic, to badzieiwie lukrowane. Bo ktos inny ma tez chcec posiadania i wciska nam to badzieiwie mowiac ze 167 przyciskow w aucie to mus. No dobra, to ten umysl pozwala nam ssie odciac od tej checi, jesli mamy na to chec i dosc tego umyslu.

Na ogol nie mamy.

Ech.

Ja tam nie mam.

Choc sie staram.

Przynajmniej wiem ze zle robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz Arnuś, my se tu tak gadu gadu, a tamte dali sie naradzajo w ty paloncej mnie sprawie. A ty jakoś przetrzymać musisz tego STARSZEGO, ja z takom obelgom chodziłem pół roku i jeszcze sie cieszyłem że chociaż USER a nie PIERNIK na ten przykład.

 

FLIPER !!!! JEST TRZYNASTA !! MONOPOLOWE OTWIERAJO !!! POTEM NIE BEDE WIDZIAŁ CZYŚ MI ZMIENIŁ !!!!!!

 

POBUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!

 

ażem sie zachrypił, czeba gardło czemś obłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Modelatrze, zwracam sie z uprzyjmo prośbo o natykmiastowe przydzielenie mi w/w ksywki, bo mie sie już paski na dresie marszczo ze zniecierpliwości ogromny, a tyn kijecek do uprawiania szportów ekstranalanych zagrzał mię się w garści. Nie jezdem agresywny ino bardzo niecierpliwy. Prośbę swoją motywuję ogromnem zagarażowaniem z jakiem uczepiłem się tego Fora, Oraz że wkładam cało swo intelegencię i elokwęcję jakom mię wszystkie trzy klasy S.P. nr xxx przy Krakowje obdażyły. Kolegi moje i przyjacioły som odemnie bardzi niecierpliwe i z dawien dawna by szanownemu panu morde obiły za opięszałość. Jak sie mi paski jeszce bardzi zmarszczo, to mi sie zrogio rybaczki....... a tego kurna nie lubie.

 

Z podrażnieniem

Siwy

Ps. pozdrowienia od Pały, Kin Konga, Szafy i Napompowanego (moje kolegi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja Walonego Zgromadzenia mię tak wzrusziła, że odebrało mię wizje, fonie oraz zmysła macania, wonhania i obstrukcyjnego myślenia. Zanikły u mnie ze szczęścia potrzeby fizjologiczne takie jak kaku, kuku, sisi, papu, sex. Pozostała mię potrzeba picia, coby nie odwódnić orgazmu. Klawiatura się zacina, bo wylałem na niom 0,7 l łez wzbogaconych. Paski na dresie wyprasowali mi się same w mrgnieniu oki, a bejsbol mi s garści i s wrażenia był się wyślizgł i rypł mię w stopę. Powróciła w mnie nazad wiara w Ludzia i Walone Zgromadzenia szczególnie. Związek chemiczny co go mam w żyłach, krwią wzbogacony nieco, uderzył mię w głowę z takom siłom, że kwilowo posiadam chorobę wódogłowiem przez szpecjalizdów zwanom.

 

LUDZIE MIĘ COŚ DALI !!!!!!!!!! NORMALNIE ZA FRIKO !!!!!!! CHIBAM SIE NA ŻEBRY PRZERZUCEM...............MAM TALENTA NIEOGRANICZONE !!!!!

 

DZISIAJ IDEM NA WAGARY !!!!!!!

 

SIWUS SUBAROHOLIKUS

 

SIKAM ZE SZCZĘŚCIA !!!!!!!

SPASIBA, HVALA LEPO, TENK JU, GRACJA, WELKOMEN, WIERTALJOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...