Skocz do zawartości

apetyt Forestera...


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

własnie powróciłem z urlopu.... wyszło około 2500 km..... 4 osoby plus box dachowy i oczywiscie cały bagażnik załadowany..... na autostradzie predkosci ok 140-150 km/h ( strach przed utratą boxu nie pozwalał na wiecej....) i musze przyznac ze zamiast zakładanych 15 litrów forest połknął tylko 12..... az chce sie powiedzieć ze ekonomiczne auto!!!

za to na górskich osniezonych/oblodzonych drogach - poezja..... ostatnie czterdziesci pare kilometrów po górskich serpentynach na reduktorze..... piekne.... tylko ta wrogość w oczach żonki i kumpeli i krzyki z tylnego siedzenia.......

ale warto było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak je dobrze ustawisz to powinieneś być zadowolony. Przydałaby się regulacja pod lędźwie. Siedzisko mogłoby być trochę dłuższe. Ale mimo wszystko fotele są ok. Radzę ustawić oparcie blisko pionu, wtedy jest wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamowile 2,0 XL WIN w kolorze granantowym. Dowiedzialem sie jednak ze Forester do 140 km/h w trasie pali i 7,2-7,4 litra a w miscie 11 litrow. Ogolnie auto jak dla mnie pelna rewelacja.Udalo mi sie odbyc jazde probna w zasniezony lesie,Forys dal rade bez zajakniecia.Ten miesiac oczekiwania na auto bedzie baaaardzo ciezki... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamowile 2,0 XL WIN w kolorze granantowym. Dowiedzialem sie jednak ze Forester do 140 km/h w trasie pali i 7,2-7,4 litra a w miscie 11 litrow.

Lisek, tyle to Ci będzie palił lecąc z przepaści przy halnym wiejącym z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem ale Pan z wrocławskiego salonu mocno mi taka teorie wpieral:) Mowil tez ze niedlugo jest szansa na gaz,tzn ze auta beda jakos gotowe do montazu instalacji gazowej tzn wieksza ilosc miejsca na przewody,kabelki itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że takich wyników nie osiągniesz... Mam właśnie takie auto MY06 i min, co mi sie udało osiągnąć to 9,6. Ale to nie była jazda tylko toczenie się... Subaru na taki tryb jazdy się nie nadaje bo troszkę obciach..... :)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że takich wyników nie osiągniesz... Mam właśnie takie auto MY06 i min, co mi sie udało osiągnąć to 9,6. Ale to nie była jazda tylko toczenie się... Subaru na taki tryb jazdy się nie nadaje bo troszkę obciach..... :)

:mrgreen:

 

Wydaje mi się że nowsze modele powinny palić mniej, a mój mesci się w 10l gazu/100km a mało w trasie jeździ, a za to często w górach. Oczywiście bez problemu mozna wynik podwoić a nawet potroić, tylko czasu się niewiele zaoszczędzi a od tankowania dwa razy dziennie nie staję się szczęśliwszy. Kurcze nie mam okazji bo chciałbym sprawdzić ile minimalnie to auto może wypić, obstawiam że 7 byłaby realną liczbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam okazji bo chciałbym sprawdzić ile minimalnie to auto może wypić, obstawiam że 7 byłaby realną liczbą.

Oj chyba o jedno piwko za duzo było :mrgreen:

 

Swoją droga ile maksymalnie wypije też nie sprawdzałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że takich wyników nie osiągniesz... Mam właśnie takie auto MY06 i min, co mi sie udało osiągnąć to 9,6. Ale to nie była jazda tylko toczenie się... Subaru na taki tryb jazdy się nie nadaje bo troszkę obciach..... :)

:mrgreen:

 

Wydaje mi się że nowsze modele powinny palić mniej, a mój mesci się w 10l gazu/100km a mało w trasie jeździ, a za to często w górach. Oczywiście bez problemu mozna wynik podwoić a nawet potroić, tylko czasu się niewiele zaoszczędzi a od tankowania dwa razy dziennie nie staję się szczęśliwszy. Kurcze nie mam okazji bo chciałbym sprawdzić ile minimalnie to auto może wypić, obstawiam że 7 byłaby realną liczbą.

 

No to mogę pogratulować!. Ja wynik 9,6 osiągnąłem na trasie z tempomatem włączonym na 100 km/h. Czasem zwalnialo się, czasem przyspieszało, alre generalnie był to koszmar... A nowe nie będą palić mniej, bo mają więcej koni. A bokser nigdy nie był mistrzem o kropelce....Z resztą jakie to ma znaczenie....dla szuwarofilów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też godzinę temu wrócilem z dłuższej wyprawy. Jestem bardzo miło zaskoczony spalaniem OBK H6 MY01. MOCNO :!: dopakowany Outback z tempomatem ustawionym na 140 km/h spalił ~9,9. Dodam,że były momenty kiedy przyspieszałem do ok ~200. Chyba pierwszy raz jestem zadowolony ze spalania w Subaru :mrgreen: Na trasie ten silniczek jest naprawdę super....nie wspomne już o modelach MY04-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też godzinę temu wrócilem z dłuższej wyprawy. Jestem bardzo miło zaskoczony spalaniem OBK H6 MY01. MOCNO :!: dopakowany Outback z tempomatem ustawionym na 140 km/h spalił ~9,9. Dodam,że były momenty kiedy przyspieszałem do ok ~200. Chyba pierwszy raz jestem zadowolony ze spalania w Subaru :mrgreen: Na trasie ten silniczek jest naprawdę super....nie wspomne już o modelach MY04-....

 

Nie wiem, co powiedzieć.

Jeżdżę H6 MY'05. Średnie spalanie na długich dystansach pomiarowych (10'000km) mam 15.8 -16.0 l/100km. Zdarzyło mi się mieć 5.9 z górki (Alp) na tempomacie 110/h na odcinku 40 km, ale przy tempomacie 140km/h (licznikowe) w terenie przeciętnym (płaskim raczej) pali mi 11-12. Bez boxa i specjalnego obciążenia.

 

W takich warunkach 9.9 - to abstrakcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal'u!!!

Z mojego doświadczenia Subaru 2.0 łyka kosamiczne ilości paliwa, zarówno Turbo, jak i biedne mulaste 2.5 i 2.0 (minimallne przyspieszenie w stosunku do pojemności). Nie jak bardzo się zmieniło, ale w oparciu o swoje doświdcznienia śmię napisać , że auta =<2.5 są słabe i palą za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...